©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777803 Používateľov a 559265 Príspevkov

18 Feb 2018, 00:33 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Hádaj načo myslím

Hádaj načo myslím  (Prečítané 110744 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 150
karma +516/-4
Príspevkov : 53
Referal body : 3
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 16 Apr 2011, 22:38 pm

úha...tak to idem zistit...ci sa hra prevazne v USA...ale je pravda ze tak cca 10 rokov dozadu sa u nas hrat nedal lebo nebolo kde...( alebo aj ked sa dal tak asi len v nasich velkomestach - teraz myslim ze sa nedal hral v regularnych podmienkach...v amaterskych podmienkach sa hrat dal).

no zistoval som a zistil som: da sa povedat ze prevazne sa hra v USA iked teento sport nevznikol tam,,....ale vyrazne sa rozvinul prave v USA odkial sa rozsiril do sveta. legendy tohoto sportu vsak nie su z USA......inymi slovami...USA je obrovsky stat...takze teoreticky sa da povedat ze sa hadany sport tam hra najviac...( ak si z mojej odpovede sklamany...prepac....)

...samozrejme florbal to nie je.......a vzhladom na to ako sa ti zatial nedari , ratam ze si tento sport ty osobne na vlastnej kozi neokusil...co je skoda...rozhodne ti ho odporucam......je to uzasny sport.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

| 18 Apr 2011, 18:21 pm

Po hodinovom rozmyslani cestou domov z prace mi prisiel na rozum len Squash, ani sa neopovaz povedat ze nemam pravu.  Úšklabok

Linka:  

*

Cucaj Rank : 150
karma +516/-4
Príspevkov : 53
Referal body : 3
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 18 Apr 2011, 19:26 pm

Mrzí ma to....a opovažujem sa! sa povedať.....nemáš pravdu...............avšak síce som sa opovážil ale vedz že tentokrát zavádzam a klamem len aby som ukázal aký som odvážny...hihihi   Úšklabok Úšklabok Úšklabok...uhádol si...je to squash...určite si ho niekedy zahraj.....ale rátaj s tým že je to šport ktorý dokáže riadne donútiť človeka siahnuť na dno svojich síl... Mrknutie

K+

Skusal som ho hrat ale velmi mi nesiel a ja nerad prehravam Smiech
Posledná zmena: 18 Apr 2011, 20:34 pm od Tomas41279

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

Hádaj načo myslím

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 20 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.