©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777585 Používateľov a 559265 Príspevkov

18 Jan 2018, 20:37 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Predaj: Original Ps2 hry/2,5-8€

• Strana:
  • 1
Predaj: Original Ps2 hry/2,5-8€  (Prečítané 4515 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 17 Sep 2009, 09:19 am

Predam 14 Hier na play station v hodnote od 2,50 Eura. Su to originaly zabalene ako nove. Dovod predaja je ze brat mi oblial nechtiac kolou playko a oprava ma vyjde ako nova konzola. A mam novy stvorjadrovy komp cize uz presedlavam na neho takze hry su mi zbytocne. Potrebujem ich predat nutne lebo uz mi zavadzaju dlhsiu dobu a potrebujem miesto v skrini. Cize ich predavam preto tak pod cenu. Ozvite sa prosim iba vazny zaujemcovia o hry foto budem posielat na ziadosti cez ss.

A to po 2,50 Eura: Premier Manager 2004 - 2005
                           Without Warning
                           Musashi Samurai Legend
                           Viewtiful Joe 2

po 5 Eur: The Mark Of Kri
              Jet Ion GP
              The King Of Fighters 2002
              Mace Griffin Bounty Hunter
              World Championship Rugby

Po 7,50 Eura: Fighting Fury (znama bojovka na styl tekkenu)
                    Shin Megami Tensei: Lucifer Call (Uzasne Rpg od tvorcov Devil May Cry)
                    Red Ninja: End OF Honour (Rpg na styl Tomb Raider)
                    Sensible Soccer 2006 (futbal ktory vas naozaj zacne bavit uz od zaciatku v desiatich renomovanych casopisoch dostal hodnotenie 9 a viac najlepsi zo serie Napr: Eurogamer.net)

po 8 Eur: Platinum online verzia Conflict Global Storm Na nete som ju nehral tak funguje vsetko ako ma.

Pripadne kupy vsetkych alebo vacsiny je jasna dohoda alebo cez ss tiez moze byt dohoda vsetky by som ich predal tak okolo 33 - 35 eur. Kto chce nech sa ozve cez ss.
Posledná zmena: 17 Sep 2009, 09:47 am od Mr.Speedy

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 16 Feb 2010, 10:01 am

Predam 14 Hier na play station v hodnote od 2,50 Eura. Su to originaly zabalene ako nove. Dovod predaja je ze brat mi oblial nechtiac kolou playko a oprava ma vyjde ako nova konzola. A mam novy stvorjadrovy komp cize uz presedlavam na neho takze hry su mi zbytocne. Potrebujem ich predat nutne lebo uz mi zavadzaju dlhsiu dobu a potrebujem miesto v skrini. Cize ich predavam preto tak pod cenu. Ozvite sa prosim iba vazny zaujemcovia o hry foto budem posielat na ziadosti cez ss.

A to po 2,50 Eura: Premier Manager 2004 - 2005
                           Without Warning
                           Musashi Samurai Legend
                           Viewtiful Joe 2

po 5 Eur: The Mark Of Kri
              Jet Ion GP
              The King Of Fighters 2002
              Mace Griffin Bounty Hunter
              World Championship Rugby

Po 7,50 Eura: Fighting Fury (znama bojovka na styl tekkenu)
                    Shin Megami Tensei: Lucifer Call (Uzasne Rpg od tvorcov Devil May Cry)
                    Red Ninja: End OF Honour (Rpg na styl Tomb Raider)
                    Sensible Soccer 2006 (futbal ktory vas naozaj zacne bavit uz od zaciatku v desiatich renomovanych casopisoch dostal hodnotenie 9 a viac najlepsi zo serie Napr: Eurogamer.net)

po 8 Eur: Platinum online verzia Conflict Global Storm Na nete som ju nehral tak funguje vsetko ako ma.

Pripadne kupy vsetkych alebo vacsiny je jasna dohoda alebo cez ss tiez moze byt dohoda vsetky by som ich predal tak okolo 33 - 35 eur. Kto chce nech sa ozve cez ss.

Ahoj mal by som záujem o hru Shin megami tensei Lucifer´s call.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 24 Nov 2011, 11:40 am

Zdravim ta...mal by som zaujem o vsetky hry co mas na predaj..a pripadne aj nejake komponenty do PS 2 

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Predaj: Original Ps2 hry/2,5-8€

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 23 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.