©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777836 Používateľov a 559265 Príspevkov

23 Feb 2018, 05:45 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

škoda FELICIA

škoda FELICIA  (Prečítané 17494 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 24 Feb 2010, 18:55 pm

Nazdar ja mam tak trochu podobny problem. Pri jazde ked pridam plyn tak par krat motor zasklbne a potom ide dalej. Sviecky su nove. Moze byt problem v kabloch? Felicia 1.3 40 kw jednobodove strekovanie 1996. DAKUJEM

nazdar problem nie je v kabloch ale mas to v nastaveny motora--skrtiaca klapka, a pomoze vymenit aj plynovy pedal a nastavit spravne s motorom inak nie je zle vymniet aj palivovy filter, a vzduchovy tiez nezaskodi.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 04 Apr 2010, 17:39 pm

cawko borci, ja mam tiez problem s mojou feldickou  Úsmev, pri sttudenom starte nedrzi otacky, ktore kolisu a ide to akoby zdochnut, pritom lambdu som uz vymenil, niekedy si ale drzi na studeno nad 1000 otacok ale len zriedka a vtedy je fajn, ale akonahle stupim na plyn zase to klesne pod 1000 a zacina skapinat, inak ked sa zohreje nie je to az take zle a zase ked je zohriaty tak po zhasnuti a opakovanom starte bez trosku pridania plynu to nechce naskocit, ja mam velky tusak ze treba daco spravit s klapkou, ale nie som si isty dik, sviecky su tam tiez nove, vymeneny palivovy filter a na vga neukazuje ziadnu chybu,1.3MPI 50Kw 1998

Linka:  

*

Cucaj Rank : 41
karma +520/-0
Príspevkov : 661
Referal body : 2
SMS Body : 215

Zobraziť profil

| 05 Apr 2010, 12:16 pm

cawko borci, ja mam tiez problem s mojou feldickou  Úsmev, pri sttudenom starte nedrzi otacky, ktore kolisu a ide to akoby zdochnut, pritom lambdu som uz vymenil, niekedy si ale drzi na studeno nad 1000 otacok ale len zriedka a vtedy je fajn, ale akonahle stupim na plyn zase to klesne pod 1000 a zacina skapinat, inak ked sa zohreje nie je to az take zle a zase ked je zohriaty tak po zhasnuti a opakovanom starte bez trosku pridania plynu to nechce naskocit, ja mam velky tusak ze treba daco spravit s klapkou, ale nie som si isty dik, sviecky su tam tiez nove, vymeneny palivovy filter a na vga neukazuje ziadnu chybu,1.3MPI 50Kw 1998

to iste robi aj mne,bud to bude lambda sonda alebo skrtiaca klapka...aj ked hovoris,ze si menil sondu,ale nikto Ti nezaruci,ze aj ta vymenena moze byt vadna.VAG Ti nemusi zistit chybu,skus ho opakovane restartovat a skontrolovat,ja som tiez musel,az na treti krat mi zacalo hlasit chybnu skrtiacu klapku

Uploadujem na Upnito,Hellshare,Ulozto...prípadna K+ poteší

Linka:  

*

Cucaj Rank : 849
karma +5/-0
Príspevkov : 10
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 07 Apr 2010, 02:03 am

pani po prve z VAGom to treba aj vedieť nieje tam iba pamäť závad ale aj merané hodnoty  Mrknutie
treba vám vyčistiť škrtiacu klapku a nastaviť ju

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 16 Máj 2010, 14:41 pm

zdravím páni.mám problém s felíciou.za studena nechce naštartovať.baterka je dobrá,može to byť napr.štarter?

Linka:  

*

karma +520/-0

Zobraziť profil

| 19 Máj 2010, 18:03 pm

zdravím páni.mám problém s felíciou.za studena nechce naštartovať.baterka je dobrá,može to byť napr.štarter?

ako to myslis,ze za studena nejde nastartovat?takze je vlastne nepojazdna,ked je stale studeny motor a nechce naskocit?aky mas typ felicie?nemas zapchate palivove potrubie?ide benzin do motora?a baterka toci v pohode aj so starterom,len ho nechce odpalit?daj nam trochu viac informacii  o zavade Mrknutie

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 28 Máj 2010, 22:24 pm

Nazdar. Jati dam jednu zahadu... Problem je nasledovny. Ak je vonku teplo, respektive ked dlhsie (4-5 hod) prazi slnko na prednu kaputu tak mi ostava vysiet brzda(brzdovy pedal). To by bolo samo o sebe lahko riesitelne keby to nemalo dalsi hacik. Brzda ostava vysiet len ked je vyslapnuta spojka.Hned ako pustim spojku ide brzda normalne.Robi to len v lete, a aj to len vtedy ked prazi slnko priamo no prednu kaputu. Mechanicky nic nedrie pri vyslapnuti oboch pedaloch (skontrolovane, a navyse by to robilo v aj v lete), brzdove oblozenia, aj kotuce vymenene za funglovky (nepomohlo), nova brzdova kvapalina (nepomohlo)..... Viacero ludi si s tym uz lamalo hlavu, a nikto neprisiel na to, co tomu je...

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Okt 2010, 09:28 am

nazdar ja mam problem s feldou 1,3 rv 98. pri rozbiehani a a pri jazde mi trha motor. ako keby ho dusilo. take slabe sklbanie motora.nie pri udrziavani rychlosti ale pocas jazdy ked zosliapnem pedal.vycistil som sviecky,skrtiacu a nic...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 64
karma +320/-0
Príspevkov : 589
SMS Body : 25

Zobraziť profil WWW

| 17 Okt 2010, 16:15 pm

skor by som povedal ze to bude karburator ako sviecky..

Moje príspevky sú bez hesla !
K+ každému kto uploaduje na upnito.sk Mrknutie

Linka:  

*

karma +520/-0

Zobraziť profil

| 14 Aug 2012, 09:42 am

Takze pani teraz ja prosim o pomoc,mam feldu 1.3 a skoncila mi STK.Mam ale problem,uz niekolkokrat pisany vyssie,jednoducho mi straca otacky,zdochyna mi to,niekedy pri zhasnutí motora musim pockat par sekund,aby som ju nastartoval,straca vykon,mierne stupla aj spotreba.Robi to stale,ci je studeny alebo teply motor,dost casto ked pridem na krizovatku,zastavim,znizi mi otacky len na 600 alebo to hned skape.Ked ho drzim v otackach,zas pri rozbiehani huci motor a niekedy ho sklbe,nechce sa rozbehnut.Vymenil som uz skoro pol motora aj casti,co vobec nesuvisia s problemom,lambda sondu,skrtiacu klapku,termostat,sviecky,rozdelovac,cidlo otacok a teploty motora,olej,strednu a zadnu cast vyfukoveho potrubia,konektory a spoje som vyskrabal  a postriekal proti korozii,brzdove valceky+oblozenie+kapalina,predne kotuce,vsetky filtre(palivovy,olejovy,vzduchovy,pelovy),tiahlo riadiacej paky,stierace.....

zrejme uz ostava iba servis a prehliadka hlavy a tesnenia,ci nie je prasknuta....?

Linka:  

*

Cucaj Rank : 262
karma +175/-2
Príspevkov : 148

Zobraziť profil

| 14 Aug 2012, 10:50 am

Skus vymenit hlavu rozdelovaca + nove kable. Skrtiacu klapku si iba cistil alebo vymenil za novu? Mozno to nema nic spolocne ale nahodou si v poslednej dobe nemenil olej za synteticky  tj. "cistiaci"?

"Karma+" ..Potešííííí

Linka:  

*

karma +520/-0

Zobraziť profil

| 14 Aug 2012, 12:44 pm

Menil som tri hlavy rozdelovaca,lenze uz nemam s kablami,mam tento typ Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://www.autodilyonline.cz/productsimg/06%5C26239.jpg
,skrtiacu klapku som dal uplne novu a urobil aj nastavenie s diagnostikou a olej som menil pred zimou minuly rok za synteticky,dali mi tento Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://www.autorun.sk/images/oil/eni/eni-i-sint-10w40-4l.jpg
,ze to do felicie bude stacit.Lenze robilo mi to aj predtym,ked tam bol este stary olej.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 16
karma +627/-0
Príspevkov : 1519

Zobraziť profil

| 18 Aug 2012, 12:35 pm

Skus vyskusat palivove cerpadlo. Pokial mas moznost hod z druhej feldy aby si zistil ci je to ten problem.
Nieco podobne by mohol sposobovat aj katalizator. Vtedy zvykne prechlastavat motor a ten sa potom dusi.

Z uploadom som skoncil. Co je mrtve - mrtve aj ostane.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 64
karma +320/-0
Príspevkov : 589
SMS Body : 25

Zobraziť profil WWW

| 18 Aug 2012, 12:48 pm

tesnenie pod sacim a vyfukovam potrubim si menil ?..
vodu alebo olej nezerie ?
skus to startnut bez vzduchoveho filtra a len na zvodoch.. cely katalizator a tlmic vyfuku odpoj,
a v otackach ti uz ide normalne ? toci v pohode do 5000 ? vykon nestratila ?.. mozes skusit este aj riadiacu jendotku vymenit z dajakej feldy na vrakaci alebo od kamarata...

Moje príspevky sú bez hesla !
K+ každému kto uploaduje na upnito.sk Mrknutie

Linka:  

*

karma +520/-0

Zobraziť profil

| 19 Aug 2012, 16:50 pm

Problem je tam,ze nemam moznost nahradit suciastky z inej felicie,mozem maximalne kupit a vymenit,len to je drahy špas,hlavne ked to moze byt v poriadku.

Tesnenia som nemenil,ale zistil som,ze mi berie vodu do oleja a dokonca aj naopak,mal som olej akurat medzi max a min a pri kontrole mi ukazuje vysoko nad maximom a dost riedka emulzia,pravdepodobne voda...a naopak zas sa mi aj v nadrzke na vodu robia olejove skvrny,pred zimou som vycistil a nalial cervenu nemrznucu a teraz je nadrzka ako keby naplnena vodou z kaluze.V otackach ide celkom dobre,ale obcas aj vtedy stratí vykon,najviac ma to "bavi",ked predbieham ine auto a na jeho urovni stratí otacky a neda sa mi obehnut ho,musim sa vratit za neho (reakcie druheho sofera ani nerozpisujem).

Kamarat mi ponuka na suciastky jeden z poslednych motorov z formana,vraj je to rovnake ako na feliciu 1,3MPi...viete o tom nieco?

Linka:  

škoda FELICIA

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.282 sekund, 30 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.