©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 772990 Používateľov a 554940 Príspevkov

01 Máj 2017, 03:25 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Grecko ostrov??? Ktory poradte

Grecko ostrov??? Ktory poradte  (Prečítané 36145 krát)
Autor Príspevok

| 27 Aug 2009, 07:34 am

Najkrásnejší Grécky ostrov je Skopelos Mrknutie Je to najzelenší ostrov v Grécku...Bol som tam teraz v Júli takže možem povedať SUPER krásne Mrknutie Tam nahrávali aj film MAMMA MIA! Mrknutie

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 3521
karma +0/-0
Príspevkov : 2
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 05 Okt 2009, 21:48 pm

ja som bol na Lefkade, zapadna strana ostrova,  autom zo slovenska a bolo super, ubytko sme si tam nasli za 10euro/osoba/noc s klimou telkou terasou kupenou a kuchynou v jednom, strava je tam o nieco drahsia ako na slovensku....proste super...len na tie plaze bolo treba dochadzat autom, lebo dediny su hore na ostrove a na plaz to je tak 3-5 km, najkrajsie plaz Porto Katsiky, mozno aj najkrajsia v grecku....tie plaze boli viac menej naprirodno...malo turistov...to sa mi pacilo....nie ako v chorvatsku vsetko prekomercionalizovane a hlava na hlave....
este znami boli na Kefalonii a tiez si pochvalovali...

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 25 Okt 2009, 17:34 pm

mne sa velmi pacilo na Kalymnose. perfektne podmienky na lezenie, potapanie. Trosku kludnejsi nocny zivot ako inde v grecku.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c52jCl4yqoU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c52jCl4yqoU</a>

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 28 Nov 2009, 23:40 pm

Ziadam toho odbornika v tom cestovnom ruchu nech mi poradi prosim :P
Nie som odbornik na Grecko, ale pre 2 rokmi sme boli na ostrove Lefkada. Zabezpečuje ho cetovka z Brna z rovnakým názvom.
Ak máš rád romantiku tak na jednej strane ostrova su pláže bez hotelov a iných vymoženossti.(Národný park). Takmer čista príroda. Ale je potrebné mať auto, alebo skuter, aby si ich mohol pochodiť. Je to nádhera kus čistej prírody, biele drobné kamienky, veľké biele sklay a nádherné modré more. Ľudí aj v najplnšej sezóne v morme . Ak nie choď na druhu stranu tam je hotel ne hoteli. Ťažko si nájsť miesto ne ležanie. Ale tiež to má svoje čaro. Bol som tam 2 týždne ceny neprehnané . Príjemnejšie ako v Chorvátsku alebo Taliansku, milá obsluha všade, supermarkety Lidl a pod. ak chceš. Motorka na 10 dní 125 cm -Kymco 130 Eur. Výborná. Ak obídš ostrov nájdeš veľa krásnych zákutí. Nikdy nezabudnem na reštiky v zálive dediny Sivota, kde sme jedli fantastické ryby . Ubytko sme mali izbičku cca 12 m + kuchnka+sprcha a WC+ balkónik so sedením. Cena zájazdu na 12 dní letecky bez stravy bola 36 tis.Sk, ale aktuálne pozri Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
. Ahoj Dušan

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 20 Jún 2010, 10:32 am

no my sme boli na Lesbose... a bolo to uzasne takze ja odporucam to
dakujem vam za vase skusenosti nazory no nakoniec to bolo tak kadejak a zajtra o 5 ideme na Kretu

Vyborna dovolenka na ostrove KORFU-koniec juna teploty 30-35C, teple lmore, vyborne ceny napr.pita,gyros cca 1,20eur...min.rok to vyslo do 2eur max, oblast Moraitika, preferovane strediska, ako agios maris,atd,kde su sami nemci,anglicania -jasnacka,ze luxus,ceny2nasobne a zdaleka nie tak krasne ako moraitika,ci bensites.

Tento rok juzna kreta-hotel pporto bellisario, hodnotenia a recenzie vyborne a to aj narocnymi nemcami,holandanmi,ci francuzsmi, hotel na skale, sukromna plaz,prekrasne prostredie,prenajom auta n a 8 dni cca 200 eur, treba vediet, kde hladat........ale urcite nie cez slovenske cestovky, doporucujem madarske-lacnejsie o 40%, ci rakuske, pociatocny rozdiel uz len na letiskovych poplatkoch a mozem poiracovat,lux.dovolenka pre 3 osoby ma vysla na 1350 eur v strede sezony,tu niet o com diskutovat.  cena zahrna uz uplne vsetko, zobrat len vreckove na uzivanie si....

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 03 Aug 2010, 09:20 am

Ja s priatelom sme boli v Grecko uz 5 krat.
Nei Pori - to uz bolo dost davno 2007, dlha piescita plaz, more relativne teple, nudne letovisko jedna disco, vsade su odpadky a potuluju sa tu tulave psi - rovno cele svorky. to neodporucam, najviac sa mi tam pacilo vedlajsie letovisko tusim platamonas, najviac mi tam chutil gyros pita.  Gúľam očami
Lesbos -  pieskove plaze, obcas bol dost silny vietor takze more bolo dost studene, aj ked sme tam boli zaciatkom augusta. Petra je pekne letovisko z uzkymi ulickami a par diskotekami. po ostrove sme cestovali linkovym autobusom. celkom pekny ostrov a dobry ludia. Dokonca nam majitelka penzionu nosila zeleninu a takto nam sprijemnila pobyt.  Úšklabok
Korfu - Kavos - pieskove plaze tepla voda, obcas su aj travy ale o par metrov dalej je to lepsie - treba hladat. cestovat sa da po celom ostrove, v hlavnom  meste robia perfektne palacinky. Perfektny nocny zivot, diskoteka o diskoteku ktore su dost hlucne, mozte tancovat aj na ulici. toto je letovisko hlavne pre mladych, mne aj s priatelom sa tam velmi pacilo. Úsmev
Zakynthos - Tsilivi - pieskove plaze, tepla voda, pekne prostredie, nocny zivot skoro ziadny. prijatelne ceny. najviac sa da zabavit v laganase, kde mozete ist na vylet a vidiet karety obrovske. po ostrove sa celkom pekne cestovat. Úsmev
Samozrejme zalezi co od dovolenky ocakavate, akym sposobom si viete oddychnut. ja si myslim ze dovolenka je taka aku si ju spravime. Grecko je velmi nadherna krajina, clovek pride pozitivne naladeny a to je dolezite.

Ked to zhrniem najviac sa nam pacilo:
1. Korfu Kavos  Mrknutie
2. Zante Tsillivi
3. Parga
4. Lesbos

Na Korfu sa urcite vratime. Pekny den Simonka

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 04 Aug 2011, 10:43 am

Ziadam toho odbornika v tom cestovnom ruchu nech mi poradi prosim Vyplazujem jazyk

Ja som sa nedávno vrátil z Grécka z ostrova Evia.Je to druhý najväčší ostrov po Kréte.Bolo tam krásne.Pláž kamienkovo piesková ale pekná a vždy upravená.More bolo čisté a teplé/27 stupňov/.Dovolenkujú tu len domáci Gréci.Inak tam bol len náš turnus Slovákov.Takže žiadny maďari.češi či nebodaj srbi.Je to kľudnejšie letovisko ale nájdete tu všetko čo potrebujete.Dokonca aj v dvoch tavernách boli ceny nižšie pre Slovákov/o 1 až 2 eurá/.Popri vyše 2 km pláži sa tiahla krásna promenáda ako stvorená na večerné prechádzky pri západe slnka.Hľadali sme kľudnejšie letovisko a toto bolo ako stvorené pre oddych.My sme boli nadmieru spokojný.

Linka:  

*

karma +1/-0

Zobraziť profil

| 12 Nov 2011, 18:08 pm

my sme boli  tento rok na Kose a veľmi sa nám tam páčilo. je tam veľa pamätnej histórie najmä tým, že tu lekár Hippokrates založil nemocnice a kúpele. fakt odporúčam vidieť. pekný ostrov je aj Korfu a Zakynthos kde je krásna azurová pláž Navajo. je úžasné kúpať sa v tak čírom mori. boli sme sa pozrieť na fakultatívnom  výlete aj na susednom ostrove Kefalónia kde je nádherná pláž Myrtos. neporovnávame kde bolo krajšie, lebo každý grécky ostrov sa vyznačuje niečim iným.  Úsmev

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 03 Máj 2014, 06:31 am

Ziadam toho odbornika v tom cestovnom ruchu nech mi poradi prosim Vyplazujem jazyk
ja ti radim grecky ostrov kos alebo korfu kos sa da celý prejsť autom

Linka:  

Grecko ostrov??? Ktory poradte

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.