©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 775987 Používateľov a 556325 Príspevkov

19 Aug 2017, 02:49 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Grecko ostrov??? Ktory poradte

Grecko ostrov??? Ktory poradte  (Prečítané 36712 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 31 Júl 2009, 13:53 pm

Ziadam toho odbornika v tom cestovnom ruchu nech mi poradi prosim Vyplazujem jazyk

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

| 31 Júl 2009, 14:47 pm

Ja ten odbornik nie som ale zvazoval by som najma Kretu alebo Korfu. Ale ani taky Zakynthos nemusi byt zly. Ide o to ako si na tom po financnej stranke.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 01 Aug 2009, 15:53 pm

dakujem velmi pekne za nazor a cenovo by to mohlo byt tak do 700e

Linka:  

*

Cucaj Rank : 75
karma +259/-0
Príspevkov : 575
Referal body : 4

Zobraziť profil

| 01 Aug 2009, 20:19 pm

no my sme boli na Lesbose... a bolo to uzasne takze ja odporucam to

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 07 Aug 2009, 08:07 am

dakujem vam za vase skusenosti nazory no nakoniec to bolo tak kadejak a zajtra o 5 ideme na Kretu

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1765
karma +3/-0
Príspevkov : 2

Zobraziť profil WWW

| 08 Aug 2009, 22:16 pm

Na krete som bol a je to nic moc... Aspon kde sme mi boli ,vedla hotela pole kde boli kozy, more studene a vlny 2 metrove, kamene vsade, vecer zima, nemaju poriadok, pre plazou viac jazdili traktory ako auta Smiech to uz aj slovensko je lepsie, jeden gyros s pivom 33€, neda sa vobec jedna s cenami a su tam brutalne drahe ceny, fakt nic moc... aspon kde som bol je to mesto, dedina alebo neviem co to sakra bolo no vola sa to Maleme, ale tam bol tak 1-2 obchody, este aj na pusti je toho viac ako tam... je to skor polnohospodarska oblast...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 5519
karma +0/-0

Zobraziť profil

| 13 Aug 2009, 21:14 pm

Tak to tě krutě vypekli. Normálně stojí gyros 2,5 - 3 eura a točené pivo taky. Navíc je tam spousta věcí na vidění, ne se jen válet celou dovolenou na jedné pláži....

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Aug 2009, 14:09 pm

jednoznačne ostrov Thassos

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 25 Aug 2009, 09:23 am

nikulinka z thasossu mam nezabudnutelne  zazitky...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 25 Aug 2009, 09:44 am

Na krete som bol a je to nic moc... Aspon kde sme mi boli ,vedla hotela pole kde boli kozy, more studene a vlny 2 metrove, kamene vsade, vecer zima, nemaju poriadok, pre plazou viac jazdili traktory ako auta Smiech to uz aj slovensko je lepsie, jeden gyros s pivom 33€, neda sa vobec jedna s cenami a su tam brutalne drahe ceny, fakt nic moc... aspon kde som bol je to mesto, dedina alebo neviem co to sakra bolo no vola sa to Maleme, ale tam bol tak 1-2 obchody, este aj na pusti je toho viac ako tam... je to skor polnohospodarska oblast...

Kreta je oblubena dovolenkova oblast tak pochybujem ze tam ludia chodia kukat traktory a platit liter za jedlo co ich ani nezasyti.
Zle naplanovana dovolenka nie je vinou krety ale cestovnou agenturou, alebo planovacom programu Úsmev

>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

*

karma +3/-0

Zobraziť profil WWW

| 25 Aug 2009, 14:22 pm

nehovorim, ze cela kreta je taka, ale chod do mesta/dediny maleme alebo aspon okolo neho a uvidis, radsej by som bol niekde v  pusti ako tam....

Linka:  

*

karma +171/-0

Zobraziť profil
Ocenenia:

| 26 Aug 2009, 11:33 am

Ja som tam bol a bolo tam uzasne, preto som si dovolil oponovat.

Linka:  

*

karma +3/-0

Zobraziť profil WWW

| 26 Aug 2009, 12:33 pm

V maleme ? Neverim, v ktorom roku ? Mozno uz nieco dostavali za tych 5-6 rokov dozadu som tam bol. Ale aj tak kamenista plaz, a vlny dvojmetrove cele 2 tyzdne, a studena voda v lete, tusim v juli som tam bol. Je taka dedina, nejaky jeden market, a obchod s masom (a bez chladenia vsak naco to dat do chladnicky/mraznicky Smiech ) takto to dovazali autom bez chladenia. Vecer taka zima, ze ani u nas taka neni, normalne som sa musel naobliekat, byvali sme na prizemi krasny vyhlad bol, na jednu stranu stary nedokonceny dom a tam velky vlciak ktory celu noc zavijal, na stene hotela take rozne male zivocichy (pre mna nezname, asi ziju iba tam), na druhu stranu zase jeden stary clovek mal ovce, paradajky, papriky a pekne vela buriny, teda paradajky v burine naozaj pekne, aj u nas sa pestuju ale nie v burine Smiech chcem na najest dam si jednu pizzu, nejake to pivo a platim skoro 20€ no super, chcem som s nimi jednat ako v turecku kde sa mi vzdy podari znizit cenu aj o polovicu a este su aj radi ze som s nimi jednal a tu su normalne nahnevany na to, skoro by ma zabili ked im nedam tolko. A najlepsie bola gyros in pita ale to som uz pisal vyssie za 33€. Izbu ani nehovorim, tvrda postel (nie rovna) taku staru asi maju u nas len cigani, klimatizacia nefungovala, iba posledny den ju zapli, bola centralna, chladnicka bola zamknuta aj ked som zaplatil, nechceli dat kluc a pytalo za to 10€ na den, tak som odsunul nabytok v ktorom bola a vytiahol, a ako som zistil pekne dlho nesla, ale nakoniec fungovala, telka vobec, WC stale upchate, a sprcha vzdy studena, uz napisem aj meno hotela Carlos 3+ (Castro 3+ ) uz si presne nepamatam nazov teda 3,5 hviezdickovy vraj Smiech, uz nehovorim aky bol bazen atd... to by bolo uz dost.

A az tak vela hotelov tam nebolo, este aj od tohto hotela tam boli horsie, a niekde dalej boli o nieco lepsie samozrejme len pre nemcov, anglicanov a tak...

asi o 20km, bolo dalsie mesto tam som potom chodil na zmrzlinu lebo tu ani to nebolo,  autobus dost drahy tiez ale aspon tam bola konecne klimatizacia, tam to uz vyzeralo lepsie.  

Tak som teda zvedavy co na toto napises, lebo neverim ze take uzasne to bolo aj ked za 5-6 rokov sa mohlo nieco zmenit, ale uzasne to nebude asi nikdy.

Linka:  

*

karma +171/-0

Zobraziť profil
Ocenenia:

| 26 Aug 2009, 13:54 pm

Ja to ani necitam kedze nemam cas, kazdy kto ma nohy sa vie hybat, pozicat auto / motorku / bicykle nie je drahe a ostrov nie je taky velky. Kreta je pekny ostrov a toho sa budem drzat az kym nezazijem opak na vlastnej kozi.
Co som tak ocami prebehol, chodit do bazena ked je na blizku more....... prispejte radsej pred tescom na detsku onkologiu ako take plytvanie penazi.

Linka:  

*

karma +3/-0

Zobraziť profil WWW

| 26 Aug 2009, 14:39 pm

Ja to ani necitam kedze nemam cas, kazdy kto ma nohy sa vie hybat, pozicat auto / motorku / bicykle nie je drahe a ostrov nie je taky velky. Kreta je pekny ostrov a toho sa budem drzat az kym nezazijem opak na vlastnej kozi.
Co som tak ocami prebehol, chodit do bazena ked je na blizku more....... prispejte radsej pred tescom na detsku onkologiu ako take plytvanie penazi.

ok, asi len tak, ale som pocul, ze najlepsie miesto je dole na juhu tam je piesocnata plaz, no a prave to pises co by som nevedel, preto idem k moru aby som mohol byt v mori, na krete kde som bol to bohuzial neplatilo, teda pre extremistov idealne ale pre bezneho cloveka nie,  takze ukoncime to tak, ze pre mna je naj turecko, tam sa citim najlepsie, a nielen ja ale vela ludi hovori, ze turecko je naj zo vsetkych stran... aspon co sa dovolenky tyka

Linka:  

Grecko ostrov??? Ktory poradte

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 26 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.