©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 776132 Používateľov a 556325 Príspevkov

23 Aug 2017, 10:56 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Taliansko

Taliansko  (Prečítané 15795 krát)
Autor Príspevok

| 20 Dec 2009, 18:00 pm

Kam by ste mi doporucovali ist do talianska Čo???Úsmev Úsmev
[/quoteGrotamare miramare je tam super cista voda]

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 23 Feb 2010, 15:08 pm

Ja chodim stale do bibione je tam najlepsie podla mna..

Mas pravdu

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 3

Zobraziť profil

| 26 Feb 2010, 23:44 pm

Taktiiež chodíme do Bibione. Ale na Taliansku je najlepšie to, že cez den je v uliciach minimálny počet ludí no v noci sú plné ulice Úsmev To bolo proste úplne peckové, každý den sme chodili spávat cca  2 v noci. More je tam v celku špinavé, ale zaplávat sa tam v pohode dá a taktiež je na plážach strašne vela ludí ale ja to neberem ako mínus, skôr plus, lahko tam natrafíš na zhovorčivé dievčatá ktoré sa schuti zasmejú na mojej talianštine  Vyvalujem oči! Super!, proste možno su v iných krajinách čistejšie moria, no TAliansko nikdy neopustím  Úšklabok

Linka:  

*

Cucaj Rank : 184
karma +147/-1
Príspevkov : 115

Zobraziť profil

| 01 Mar 2010, 12:25 pm

Odporúčam oblasť Martinsicuro Úsmev Neďaleko Acquapark (Onda Blu) velý obchodný dom IPERCOOP, krásna pláž málo ludí, čisté more, vlnolamy z kameňov na ktorýc hsa dá aj opalovať Úsmev Asi 7 hotelov hneď pri pláži za primerané ceny Úsmev ale najlepšie je si asi aj tak nájsť niakeho občana nad 70 ktorý si chce len trošku privirobiť Úsmev. Na pláži chodí Coco-Bello predáva kokosové orechy za 1€ Smiech ale sú dobré Úsmev každý večer sa rozložia černoškovia s topánkamy abibas a Dolce & Ganaba Úsmev príjemý ludia, stretnete aj slovákov čechov Úsmev upozornujem že otravných nemcov tu nenájdete Úsmev Skrátka Luxus Úsmev) Len odporúčam zeleninu ako : rajčiny paprika .. radšej doniesť Úsmev jediná nevýhoda v IPERCOOPE sú až príliš drahé na to že sú malé a zelené nedozreté rajčinky. Paprika taktiež malá vetšinou uschnutá Smiech všekto ostatné super Úsmev

Linka:  

*

karma +10/-2
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 13 Júl 2010, 01:10 am

Ja som bola 2 krát v Taliansku, prvý krat v Lido di Jesolo , ako už aj iný písali, je tam fakt krásne. More krásne čisté, pláže pozvolné, obchodíkov habadej , žije to tam, má úžasný aquapark, zatial najlepší v akom som kedy bola, nedaleko su Benátky, ktoré som tiež navštívila Úsmev Určite doporučujem !
Mimochodom bola som v hoteli Vianello ***, priemerny hotel, žiaden luxus ale nebolo to ani nič podradné, asi 500 metrov od pláže ale z balkóniku bolo vidno na more Úsmev Jedine čo ma na Taliansku štvalo, ich poobednajšia siesta, všeeetko zavrete Smiech
{alt}

Druhý krát som bola v letovisku RIMINI, presnejšie Torre Pedrera. Dalo by sa povedať že totožné mestečko s Lidom Úsmev takže tiež len odporúčam. Nedaleko neho je najjjuzasnejsii zabavny park v akom som kedy bola Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
www.mirabilandia.it

odporucam vsetkými 20 prstami !!! Smiech

Linka:  

*

Cucaj Rank : 26
karma +681/-4
Príspevkov : 778
Referal body : 1
SMS Body : 255

Zobraziť profil WWW

| 18 Júl 2010, 19:04 pm

Odporúčam oblasť Martinsicuro, ako aj Goody Úsmev Hlavne v mestečku Tortoreto Lido Mrknutie Je tam strašne pekne. Ale keď si chcem odíchnuť na lehátku, tak tam vždy vykrikuje obchodník Coco-Bello Úšklabok Neviem koľko to už stojí, ale dobrý kokos to je Mrknutie Smiech Pekné pláže, veľa mušličiek Úšklabok krabov, medúz Gúľam očami atď. Sú tam aj celkom good vlny Smiech
Proste len odporúčam, nemám čo vytknúť Mrknutie

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Predám lístok na denný vstup na Lážo Plážo v Žiline za 1€

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Aug 2010, 07:12 am

kamkolvek,taliansko je jedinecne a uzasne,neradim vsak ist do cupra marittima

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Aug 2010, 07:15 am

V Taliansku som bol teno rok prvy aj posledny raz v živote,nič proti ita ale kto ide na dovolenku pri more tak jedine Chorvatsko alebo Grecko,to čo v ita volaju more ,tak to ma s morom velmi malo spoločne ,špinave ,na plaži milion ludi a ten piesok čo vam nafuka uplne všade no hnus.

nemozes posudzovat cele taliansko podla jednej plaze,chod do calabrie-capo vaticano a nemusis ist do portorica,alebo gargano,palmova riviera

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1017
karma +1/-1
Príspevkov : 10

Zobraziť profil

| 31 Dec 2010, 17:02 pm

ahojte ja idem na konci januara na vikend do Milana... ak ste tam niekto boli, nevedeli by ste odporucit nejaku dobru lacnu restauraciu alebo hostel?

{alt}

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 10 Jún 2013, 10:09 am

hej a co tak cez aku agenturu chodite do talianska mne sa osvedcila unitasmarina.it poradite nejaku alebo chodite cez nase cestovky

Linka:  

Taliansko

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.378 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.