©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774257 Používateľov a 555569 Príspevkov

23 Jún 2017, 07:55 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Turecko

Turecko  (Prečítané 14075 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 1765
karma +3/-0
Príspevkov : 2
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil WWW

| 19 Júl 2009, 12:11 pm

Tak piste  Mrknutie, u mna ak dovolenka tak turecko uz som tam bol vela krat, stale super, a citim sa tam ako doma...

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 22 Júl 2009, 21:16 pm

ja som bol v turecko raz a bola tam super teraz pojdem zas a tesim sa na to Smiech

Linka:  

*

Cucaj Rank : 3958
karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 23 Júl 2009, 12:21 pm

Jednoznacne turecko !!! Bol som tam vlani a idem tam aj teraz super sluzby, prostredie proste parada  Mrknutie

Linka:  

*

karma +0/-0
SMS Body : 15

Zobraziť profil

| 27 Júl 2009, 13:19 pm

cafte, ja odchadzam do  Turecka 10.8. do hotela Asteria Sorgun v Side, bol tam niekto? Mohol by niekto poradit, ktore fakultativne vylety stoja za videnie? Vopred vdaka......

Linka:  

*

karma +3/-0

Zobraziť profil WWW

| 27 Júl 2009, 22:53 pm

Side je pekne, ale nemas tam vela moznost nakupovania, zabavy, teda nie je tam tolko vela toho ako v nedelakej Alanya kde ti odporucam ist. Vylety asi najviac ludi chce ist na Pamukale, ale je to strasne drahe, a uz to nie je take ako na obrazkoch, mne sa pacil vylet po jedne rieke ktora tiekla do mora, s lodou sme isli, na lodi dobra hudba, dobre jedlo, to je podla mna dobry vylet, este moc neodporucam tie vylety za nakupom to znamena za zlatom, kozou lebo je to zbytocne ked chce niekto nieco tak si tam pojde aj bez vyletu. Na vecer odporucam ist sa zabavit do pristavu v Alanya su tam pekne cluby, diskoteky, a tak... A este odporucam ist na byvali hrad ktory je na kopci v Alanya z daleko vidiet, a nedaleko dole od hradu je jaskyna ale to je fakt dobra jaskyna, uz som tam bol vela krat ,a ten rok ked som tam bol tak som nebol chory. Plaze pekne, vsade piesok, bez kamena...

Este take zaujimavosti, v Turecku zije warez vo velkom, vsak uvidite, inak dobre ceny, da sa jednat iba tak treba kupovat.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 01 Aug 2009, 20:42 pm

Turecko je najlepšia možnosť dovolenky. Bola som tam už 3 krát a tento rok to bolo najlepšie. Bola som v Konakli a ešte aj lásku som si tam našla. Strašne ho milujem a pôjdem tam za ním budúce leto Úsmev V Turecku sa oplatí výlet na raft, je to niečo úžasné proste to treba zažiť. Pammukale nieje zas tak drahé ako vyčerpávajúce ak je tam vyše 40 stupňov ale tiež sa to oplatí vidieť. Úsmev I love Turkey *.*

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 07 Aug 2009, 09:39 am

Do Turecka idem po rocnej pauze. Bol som tam aj minuly rok a moc sa mi pacilo tak prostredie ako i personal a ponukane služby. More má idealnu teplotu a je tam možnosť všetsranného využitia volného času. Bol som a aj znovu idem do oblasti Side. Moznost diskotek je, personal z hotela chodieval busovym zajazdom,cize bol zabezpeceny odvoz z aj do hotela. Co sa tyka fakultativnych vyletov, bol som a odporucam turecky megatanecny subor Mustafu Erdogana, bola to paradna podivana. Maju tusim dve predstavenia a to Fire of Anatolia a este jedno, na ktoreho nazov si neviem spomenut a tento rok by som nan chcel ist. Dalej odporucam pre milovnikov starovekej antiky a vodopadov okruk Perge-Aspendos-Kursunlu, bolo to nadherne, ale treba sa pripravit na krute horucavy a proti tomu sa aj vybavit, lebo je to vo vnutrozemi a to teplo je tam inak citit. Taktiez davam do pozornosti stravovanie a rôzne jedla. Z mojich postrehov vse. Vrelo Turecko odporucam.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 294
karma +0/-0
Príspevkov : 11

Zobraziť profil

| 09 Aug 2009, 12:51 pm

Turecko je najlepšie. Teraz som sa vratil pred tromi dňami. Boli sme v Side časť Colakli... Podla mňa je v Side lepšie ako v Alanyi ale je to vec vkusu. Na výlete sme neboli takže neviem poradiť... ale ak chcete ísť do Colakli kuknite mapu (hladaj Google mapu Colakli), a chodťe len do Východneho Colakli lebo západné je otrasné - špina, bordel, niektoré pláže fakt bieda.... Treba študovať hotely na Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste a podla toho tiež vyberať.

Linka:  

*

karma +2/-3
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 24 Aug 2009, 13:53 pm

Turecko je najlepšie. Teraz som sa vratil pred tromi dňami. Boli sme v Side časť Colakli... Podla mňa je v Side lepšie ako v Alanyi ale je to vec vkusu. Na výlete sme neboli takže neviem poradiť... ale ak chcete ísť do Colakli kuknite mapu (hladaj Google mapu Colakli), a chodťe len do Východneho Colakli lebo západné je otrasné - špina, bordel, niektoré pláže fakt bieda.... Treba študovať hotely na Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste a podla toho tiež vyberať.
ja som tam teraz bol hotel 5* alba queen a inak videl som tam predavat gta iv na wii a ds =DDDD

Linka:  

*

Cucaj Rank : 294
karma +0/-0
Príspevkov : 11

Zobraziť profil

| 02 Sep 2009, 12:01 pm

ja som bol alba resort Smiech

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Sep 2009, 10:42 am

Boli sme v Turecku prvý krát a môžem iba potvrdiť, čo písali predo mnou: Najlepšia dovolenka! A to sme pochodili celé Stredomorie a samozrejme Čierne more. V Alanyi sme sa nenudili ani minútu. Cesta, strava, ľudia nemalo to chyby!

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 21 Sep 2009, 11:41 am

od revolucie som tam kazdy ro najma alanii je tam naj dovolenka ato som uz nieco precestoval

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 22 Nov 2009, 20:13 pm

Tak ako som pisal vyssie, ze som s Tureckom spokojny, moj nazor sa podstatne zmenil. Tvrdim a stale budem tvrdit, ze Turecko je nadherna krajina. Ale vrelo neodporucam jeden hotel, v ktorom som stravil tohtorocnu dovolenku. Jeho nazov - Justiniano Wish Side*****. Cestovna kancelaria - Tip travel, Tatratour. Dovody - Prevazna vacsina ruskej klientely, casto problem v komunikacii s personalom, ktory sa vacsinou vedel dohovorit only po rusky, upratovacie sluzby strasne, takmer stale opakujuca sa strava - all inclusive, pristup do mora - obrovske smiklave balvany, rekonstrukcia hotela, animacie na velmi slabuckej urovni bez slovenskeho animatora, ...... Esteze boli tie fakultativne vylety. Podotykam ide o pathviezdickovy hotel. Jedine, co sa mi v hoteli pacilo, boli a la carte restauracie. Tie mali uroven. Inak z tohoto vyplunula reklamacia, na zaklade ktorej Tip travel poprel vsetky moje argumenty. Nejakym divnym sposobom, aj napriek popretiu z ich strany, mi priznali kompenzaciu, zevraj za moje sklamanie z dovolenky, vyratli ciastu sto euro a tym ma vlastne odskodnili. Nechce sa mi ist po sudoch vlacit, tak som to potichu akceptoval. Inak ten hotel je z mojej strany hodnoteny takymi tromi hviezdami. Takze vrelo neodporucam toto zariadenie. Turecko ano.

Linka:  

*

karma +3/-0

Zobraziť profil WWW

| 22 Nov 2009, 20:28 pm

Tip Travel, Tatratour je presne to co si napisal, to je problem CK. Presne take ako pises som zazil aj ja s nimi ale v inej krajine.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 28 Dec 2009, 15:47 pm

ako je v alba queen? rozmyslame nad tymto hotelom. vies dat viac info?

Linka:  

Turecko

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.202 sekund, 30 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.