©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 771283 Používateľov a 553624 Príspevkov

25 Feb 2017, 23:45 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Bulharsko

Bulharsko  (Prečítané 40834 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 08 Aug 2009, 13:17 pm

my sme boli tiez v Bulharsku ... boli sme v Pomori a v meste Obzor .... v Obzore bolo najlepsie ... cista voda, plaze, dobre ceny, ubytovanie ... proste super .... boli sme tam uz 4.-krat .... do Pomoria sa neoplati chodit ... Smiech

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 185
karma +184/-1
Príspevkov : 191

Zobraziť profil WWW

| 09 Aug 2009, 09:20 am

Ja som bol tento rok v Bulharku - Primorsko blízko pri Burgase hotel mirage cestovka jazzwelt
Ale s tym hotelom som nebol velmo spokojný na raňajky 10 dní to isté (salama,vajce,syr,paradajka,uhorka)a ak si prišiel o pol hodinu už tam nič nebolo.

CPU: AMD Phenom II x2 560 @ x4 B60 3,3Ghz
GPU: Gigabyte GTX460OC
MB: Gigabyte 880GM-UD2H
PSU: Arctic Cooling 550R
RAM: 2x2GB Kingston 1333Mhz CL9
CASE: Tt V3 Black
Mouse: Razer Abyssus
Mouse pad: Steelseries QCK
Keyboard: 3,7€
Display: 19" LG

Linka:  

*

Cucaj Rank : 165
karma +0/-0
Príspevkov : 66
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 11 Aug 2009, 20:09 pm

A užite si tam tobogány a bulharske pivo!!!!!

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1476
karma +1/-0
Príspevkov : 3

Zobraziť profil

| 23 Okt 2009, 17:52 pm

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Iba odporúčam!

Uploadujem iba na Upnito a Rapidshare! Moje príspevky vždy s heslom patocyprus a samozrejme voľne šíriteľné.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 15 Dec 2009, 12:45 pm

My sme boli v Kitten -hotel Neo Kitten . Boli tam dve pláže -severna a juzna. Na jednej spinave more -nikto sa tam ani nekupal a na druhej hlava na hlave . Teda nič moc. Ranajky  fuuuuj

My sme boli v Buhlarsku koncom leta, tiež sme bývali  v tom istom hoteli. Ubytovanie nebolo zlé, ale ani nič extra, no dovolenka bola super. Nabudúce pojdeme opäť.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 03 Jan 2010, 11:27 am

My sme boli v Kitten -hotel Neo Kitten . Boli tam dve pláže -severna a juzna. Na jednej spinave more -nikto sa tam ani nekupal a na druhej hlava na hlave . Teda nič moc. Ranajky  fuuuuj
My sme tam boly tiez posledny julovy a prvy augustovy a bolo super aj strava  boli sme nedaleko v Marii . Mate asi vysoke naroky tak si priplat a chod inde

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 21 Mar 2010, 19:31 pm

Bol som raz v Kraneve ale mozem povedat ze je to super a co je hlavne dost lacno... Úšklabok

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 18 Jún 2010, 18:57 pm

Iideme do Kitenu 2.7.2010 okolo obeda trasa cez  Sahy- H - RO. Kto sa chce pridať na ceste??
Napíšte na mail ajra100@azet.sk

Linka:  

*

karma +3/-0
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 22 Jún 2010, 17:07 pm

My zme boli iba raz ale je tam veľmi dobre.

Karma + poteší
    Som tu kvôli sťahovaniu a keď budem mať nový PC dám upload-y

Linka:  

*

karma +10/-2
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 12 Júl 2010, 23:31 pm

Takže tento rok som bola druhý krát v Bulharsku, presnejsie v mestecku Primorsko, cca 50 km od Burgasu na juh. Išli sme tam autom cez maďarsko a rumunsko no ale vráťme sa s5 k Primorsku. Náádherné čisté more, krásne udržiavané nepreplnené pláže, žiadne medúzy, kraby neutocili Smiech Aby som upresnila, chodila som na Severnú pláž lebo neďaleko sme bývali v novom hoteli ( Grand Hotel primorsko *****) na južnú pláž som sa bola len prejsť, vyzerala tiež pekne. Primorsko nieje nejake veľké letovisko, ale bohato stačí náročným ľuďom ako som ja Mrknutie Bary, diskotéky, ale aj folklor a živa hudba, všetko sa tam dá nájsť, množstvo dobrých reštaurácií, potraviny na každom kroku, oveĺa lacnejšie ako u nás. Obchodíkov z vecami tiež plno Smiech človek si vie vybrat , sú tie veci síce označene značkou (puma, adidas, nike, bilabong, dc, d&g, atd) ale domnievame sa ze su to len lacné napodobeniny dovezene z turecka Úsmev ale tak kto to zistí, kupila som si pár vecí tak či tak Úsmev Ćo sa týka ešte iných aktivít, na mori sa dá povoziť na skútry, na banáne, na takej velkej nafukovačke, možete tam skusit padak ktory tahaju na lodi alebo aj preletiet sa nad celym primorskom motorovým rogalom. (ja som vyskúšala len ten banán Mrknutie V primorsku je taktiež aj aquapark, nie síce nejaky veľky ako u nás tatralandia... ale tak dá sa tam zabavit. Napr je tam U rampa alebo Lievik, ktorý na slovensku nenajdete. Auta sa požičiavat daju, kone na každom kroku, do ruk kazdemu strkaju leguanov a hned vas fotia a pytaju za to peniaze Smiech alebo s papagajmy Ara. Je tam aj taký mini lunapark ( nieco take ako ked do kazdeho mesta na slovensku pridu kolotoce v rámci trhov a rozloží sa to tam)
Čo sa týka okolia primorska, je tam možnost niekolkých fakultatívnych výletov (bulharska dedina, sozopol, plavba po rieke ropotamo, safari jazda, plavba lodou... )

Tak momentalne ma už nič nenapapá, ak chcete, kludne sa opýtajte Úsmev

Linka:  

*

karma +10/-2

Zobraziť profil

| 13 Júl 2010, 00:03 am

primorsko zo strechy Grand hotel primorsko *****

cesta od hotela smerom do centra (aquapark je na konci tej ulice)

Posledná zmena: 16 Nov 2011, 22:26 pm od SusynQa

Linka:  

*

karma +10/-2

Zobraziť profil

| 13 Júl 2010, 00:05 am

Práve som na polceste domov z Primorska Úsmev Bolo tam SUPER !!! jednoznačne odporúčam každému, hlavne aj pre náročných ako som ja Mrknutie
Pred 5 rokmi som bola na slnečnom pobrežíí, tam bolo tiež super, samozrejme je to aj väčšie mesto ako primorsko a viac sa toho tam dá robiť ale to som mala len 12 tak som toho veľa neodtestovala Vyplazujem jazyk

(recenziu na primorsko - zvlášť topic)
Posledná zmena: 13 Júl 2010, 00:16 am od SusynQa

Linka:  

*

Cucaj Rank : 64
karma +320/-0
Príspevkov : 589
SMS Body : 25

Zobraziť profil WWW

| 13 Júl 2010, 00:06 am

ejha Gúľam očami take sa tu často nevidí...
pekna cica  Úšklabok Mrknutie
Posledná zmena: 13 Júl 2010, 02:35 am od M16SL

Moje príspevky sú bez hesla !
K+ každému kto uploaduje na upnito.sk Mrknutie

Linka:  

*

karma +10/-2

Zobraziť profil

| 13 Júl 2010, 00:15 am

čo sa týka hotelov, v slnečnom pobreží sme boli v hoteli KOKICHE ***, zaplatene sme mali len raňajky (dookola stále to isté, človek sa o to musel niekedy doslova byť a hádať o príbor, ale tak dalo sa, ubytovanie take, priemerne, žiaden luxus, ďaleko od mora, mali sme vtipný výhľad smerom ku cigáňom, bazén super, pri ňom bar v ktorom hrala hudba od 6 ráno do 4 ráno nonstop Smiech, reštaurácia dobrá Úsmev Išli sme tam cez cestovku Hechter letecky zo sliača do burgasu este leteckou spoločnosťou Skyeurope. Výhoda: blízko ku aquaparku - veľmi dobrý a pekný aquapark akurat cesta je dosť biedna a plná bordelu Smiech

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 15 Aug 2010, 16:42 pm

nam ukradli auto super dovolenka takze bacha na wv golf

Linka:  

Bulharsko

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.151 sekund, 31 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.