©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 776987 Používateľov a 557403 Príspevkov

19 Okt 2017, 06:29 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Bulharsko

Bulharsko  (Prečítané 43228 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 376
karma +3/-3
Príspevkov : 18
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 17 Júl 2009, 13:42 pm

my ideme do bulharsa kazdy hovori ze tam je dobre
Posledná zmena: 27 Júl 2011, 17:38 pm od double

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 18 Júl 2009, 19:51 pm

Bol som v Bulharsku 2 krát a fakt tam bolo perfektne.More síce nie je také čisté ale ceny sú super.A hlavne si nevyberaj veľké letoviská,je tam veľa ľudí a aj drahšie.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 165
karma +0/-0
Príspevkov : 66
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 19 Júl 2009, 14:31 pm

Do Bulharska  chodíme tiež,hlavne preto,že sú tam dobré ceny,rozmanitosť a pieskové pláže.Najlepšie je ísť na privát,žiadne hotely.Myslím že zatiaľ najkrajší bol Nesebar.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 124
karma +574/-7
Príspevkov : 74
Referal body : 540
SMS Body : 5

Zobraziť profil WWW

| 22 Júl 2009, 11:49 am

no ja som bol minuly rok v Bulharsku na zlatych pieskoch plaze fuj ceny drahe a bol som v hoteli nieco Golden
teda vobec som nebol spokojny

Máš zaujem o internetové brigády napis SS/PM !!!  Gúľam očami Gúľam očami

Linka:  

*

Cucaj Rank : 3591
karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 23 Júl 2009, 20:04 pm

My sme boli v Kitten -hotel Neo Kitten . Boli tam dve pláže -severna a juzna. Na jednej spinave more -nikto sa tam ani nekupal a na druhej hlava na hlave . Teda nič moc. Ranajky  fuuuuj

Linka:  

*

Cucaj Rank : 124
karma +574/-7
Príspevkov : 74
Referal body : 540
SMS Body : 5

Zobraziť profil WWW

| 23 Júl 2009, 20:16 pm

my to iste spynave more riasy boli smrdelo to tam a potom tam boli zle jedla cely hotel mal chribku

Máš zaujem o internetové brigády napis SS/PM !!!  Gúľam očami Gúľam očami

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 28 Júl 2009, 13:57 pm

no ja idem tiez do bulharska.. na slnecne pobrezie..som zvedava ako to tam bude vyzerat

Linka:  

| 28 Júl 2009, 19:35 pm

nedavno sme s tade prisli bolo fajn...

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 29 Júl 2009, 11:23 am

vcera sme prisli zo SOZOPOLU bolo super,tak ako vzdy uz sme boli na Obzore.v Kitene,v Primorsku to odporucam!!! hlavne cim juznejsie tym cistejsie more a hlavne lacnejsie,nie vsetko je take peknucke ako primorske letoviska,ale stale sme sa citili prijemne maju super pivko :-) a vecer je stale kam chodit,nikdy nemame stravu lebo ist sa najest vecer do jednej zo stoviek restauracii je uz taky ritual,napriklad teraz nas jedno cele kurca,tri hranolky,jeden sopsky salat  a tri piva vysli asi na 15 eur,ale tiez zalezi od restauracie alebo hotela,jednoznacne odporucam,ale my uprednostnujeme radsej hoteli s 3mi hviezdickami a bezenom kde uz je vsetko TIP TOP,teraz sme boli v hoteli HERA a bolo to moderne,vkusne....proste super!!!

mac-mac

Linka:  

| 29 Júl 2009, 20:33 pm

V Bulharsku odporucam Primorsko. Tri roky po sebe sme chodili cez Alfa travel a maju v ponuke pekne a dobre penziony a hotely a dokonca aj apartmany. Cenovo je tam zatial super otazka je do kedy lebo ked Bulharsko prejde na Euro tak uz tam tak lacno nebude.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 30 Júl 2009, 10:07 am

my to iste spynave more riasy boli smrdelo to tam a potom tam boli zle jedla cely hotel mal chribku
podla gramatiky vidno, ze musis byt inteligentny Mrknutie tak neviem o akej chripke z jedla co ste mali tocis tak tu nepis blbosti !

k teme: my sme boli v Bulharsku 3x a stale v Primori. Ubyovani sme boli u rodin co nebolo sice nic luxusne ale aj tak cely den travite pri mori tak no problem. S jedlom problem nebol. Restauracie pri mori su na urovni a jedlo bolo vynikajuce. Ludia tam boli priatelksi takze sme sa tam mali fajn. Jedina vec co mi tam prekazala bolo ze v tom case co sme tam boli bola takmer vsetko vo vystavbe takze tam bol dost bordel ale inak spokojnost aj s plazami atd Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 631
karma +1/-0
Príspevkov : 28

Zobraziť profil WWW

| 31 Júl 2009, 18:33 pm

NAzdarek bol som zaciatkom prazdnin z priatelkou v Bullharsku Lokalita Primorsko Penizon SIM musim poveda ze bolo fajn pekne pocasie prialo malo to nevyhodu bud ste si zaplatili luxus hotel a mali ste to blizko k sewernej plazi alebo ste si zacalovali penzik o nieaku triedu nizsie a mali ste to daleko na plaz ale blizko k moru chybicka krasi bola tam frekventovana cesta priamo pred penionom ale nieako sme to prezili ako citam nizsie newem o akej chripke by mala byt rec alebo spinave more urcite nebolo boli tam riasi ale to k moru predsa patry !!! komu sa to nepaci nuz potom mam riesenie ostan doma na riti a nebude ti smrdiet nic okrem teba sameho co sa tykalo naseho ubytovania v penzione SIM nechybalo nam tam nic mali sme kazdy den upratane cisto co sa tykalo cien v bulharsku dva obedy + pitie ktomu nas vysli dokopy 5eur obedy boli ozaj take sktorych sa clovek naje na pol dna a ma dost neodporucal by som tam kupovat sortiment typu retiazky a podobne spekry ci hodinky je to nekvalita dovezena z Turecka kupil som si retiazku na zaciatku pobytu dal som za nu cca 90lewa (50eur) noa po par dnoch som ju bol reklamovat za pomoci nasho delegata noa nastatstie mi vratili spatt moje penaze 

---===Just Loose IT===---

Linka:  

*

karma +1/-1

Zobraziť profil

| 02 Aug 2009, 16:59 pm

ahojte vsetci..ja do bulharska chodim uz tak okolo 15 rokov,ked to zratam aj s prestavkami teda...bola som tam uz 12 krat a mozem povedat ze nikdy by som to nevymenila za ziadnu inu dovolenku..bulharsko milujem pre vsetko co tam je...je to krasna krajina,kde sa da prezit super dovolenka...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 5655
karma +0/-0

Zobraziť profil

| 02 Aug 2009, 21:21 pm

my ideme do bulharsa kazdy hovori ze tam je dobre

su v bulharsku aj nejake lokality kde sa da surfovat?este som to sice neskusal ale moc ma to laka.skusali ste to niekto niekedy?

Linka:  

*

Cucaj Rank : 165
karma +0/-0
Príspevkov : 66

Zobraziť profil

| 06 Aug 2009, 19:28 pm

prave sme sa vratili s PRIMORSKO -super, čisto ,aquapark(20leva na deň),akurat ceny malinko stupli.Inak samí čech a slovák.

Linka:  

Bulharsko

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.448 sekund, 30 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.