©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778380 Používateľov a 562379 Príspevkov

20 Júl 2018, 07:39 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Kniha - Harry Potter

Kniha - Harry Potter  (Prečítané 13561 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 2392
karma +0/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 12 Júl 2009, 07:31 am

Harry Potter je tak populárny, že by v tejto sekcii chýbať skutočne nemal. Ja mám prečítaných šesť kníh, siedmu si obstarám asi onedlho na narodeniny:)) Zo začiatku ma Harry vôbec nelákal ale ked som dostal prvé dve knižky tak som sa do nich pustil a bolo to super. Skutočne krásny príbeh, v ktorom sa stále niečo deje, nie sú tam žiadne nudné pasáže. Filmová podoba Harryho nie je obsahovo to čo kniha, to je jasné ale efekty a to vytvorené prostedie je naozaj krásne. A čo vy, ako sa vám páči "chlapec, ktorý prežil" ?

na film si zaloz dalsiu temu //Rebelle
Posledná zmena: 12 Júl 2009, 08:57 am od Rebelle

CSM Manager 2002 FE,nech žije navždy!!!

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 436
karma +11/-0
Príspevkov : 47

Zobraziť profil

| 12 Júl 2009, 16:52 pm

Aj ja som veľkým fanúšikom Hp  Mrknutie. Ja som už prečítal Hp7 Dary Smrti a mozem povedat ze ta kniha je moja oblubena x krat som ju uz precital, pretoze je to take vyborneeee....................

MOJ STARY NICK JE PICITOMI15

Linka:  

*

Cucaj Rank : 75
karma +259/-0
Príspevkov : 575
Referal body : 4

Zobraziť profil

| 12 Júl 2009, 18:47 pm

jj su to super knihy.... ja som precitala uz vsetky aj 5 krat neviem presny pocet Smiech nemohla by som zit s tym ze doteraz nemam 7mu knihu Smiech

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +20/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 13 Júl 2009, 19:09 pm

nooo teda ako tak pozerám ,tak zisťujem že nie som jediná čo je závislá na potterovi... Úsmev   ja som už prečítala všetky knihy od 1 až po 7 a každú z nich minimálne 3 krát a musím skonštatovať, že filmová verzia sa na tu knižnú nechytá 

Linka:  

*

Cucaj Rank : 436
karma +11/-0
Príspevkov : 47

Zobraziť profil

| 13 Júl 2009, 19:14 pm

nooo teda ako tak pozerám ,tak zisťujem že nie som jediná čo je závislá na potterovi... Úsmev   ja som už prečítala všetky knihy od 1 až po 7 a každú z nich minimálne 3 krát a musím skonštatovať, že filmová verzia sa na tu knižnú nechytá 
konecne niekto kto precital aj 7 cku  Úsmev aspon aj ty vies kto zomrie......... Smiech Smiech

MOJ STARY NICK JE PICITOMI15

Linka:  

*

Cucaj Rank : 307
karma +10/-0
Príspevkov : 38
SMS Body : 40

Zobraziť profil

| 16 Júl 2009, 14:00 pm

jako aby niekto neprecital sednicku knihu?..no blbee, sak ta bola jednoducho najlepsia zo setkych. v polke som nevedel ci ju mam docitat alebo nie..secko take poprepletane ze to neni ani mozne a take emocie vyzarovali z tej knihy no konec..precital som ich sice len raz, bo ma moc nebavi citat to co som uz cital a aj koli tomu ze uz nemam moc casu na citanie v poslednom case, ale je to fakt bestseller!

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 18 Júl 2009, 23:30 pm

Ja som precital vsetky HP 1-7...presiel som hry 1-6 zatial...7 este nevisla a cital som aj knihu Rozpravky Barda Beedla a vsetko je super Úsmev)) HP 6 hru odporucam a aj vsetky knihyyyyy  Úsmev A neviete kde by som stiahol film po sk alebo cz ?

Linka:  

*

Cucaj Rank : 237
karma +49/-0
Príspevkov : 116
Referal body : 1

Zobraziť profil WWW

| 07 Aug 2009, 08:37 am

Ja som precital vsetky HP 1-7...presiel som hry 1-6 zatial...7 este nevisla a cital som aj knihu Rozpravky Barda Beedla a vsetko je super Úsmev)) HP 6 hru odporucam a aj vsetky knihyyyyy  Úsmev A neviete kde by som stiahol film po sk alebo cz ?
Tiez som precital x krat tu knihu len 7 cku ale mozem povedat ze je dost dobra uz neviem cakat na film ktory vyjde v roku 2010 v novembri a ktomu budu dve casti

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Aug 2009, 20:25 pm

Co si takto prečitať Sienkiewisza? Alebo cital niekto z vas Draculu od Brama Stokera? Skoro som sa posral od strachu nakonci a dva dni som nespal....... Gary Oldman je sice super Dracula ale na knihu sa nechyta....

Nealkoholicke pivo - prvy krok k nafukovacej žene.....

Linka:  

*

Cucaj Rank : 39
karma +448/-0
Príspevkov : 728
Referal body : 2
SMS Body : 220

Zobraziť profil

| 19 Aug 2009, 16:28 pm

pridavam sa do fanklubu, su to fakt dobre knihy

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2831
karma +0/-0

Zobraziť profil

| 20 Aug 2009, 09:45 am

noo ja ich mám všetkz poprečítavané je to naozaj super kniha len to mi lezie na naervy že už od tretej knižky tam vždy niekto zomrie. A v sedmičke je to už trochu brutálne Smiech ale aj tak to mám všetko prečítané a všetky filmy ktoré vyšli mám doma Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2392
karma +0/-0

Zobraziť profil

| 22 Aug 2009, 21:20 pm

chcem sa vam pochvalit ze uz citam 7-ku konecne! a idem 5 kapitol za den-nechcem to mat hned precitane:))) prosim vas ake dobre knihy by ste mi poradili?

CSM Manager 2002 FE,nech žije navždy!!!

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 06 Dec 2009, 21:22 pm

Ja som tiež fanynka harryho,z knih mi chýba iba 3. 7 som čítala 2x,je fantastická!!!no a j draculu som čítala(každé leto u krstnej na prázdninách).a teraz zbožnujem TWILIGHT!!!!všetky 4 knihy mam len mesiac a už som ich čítala 2x!!!!

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 16 Dec 2009, 20:01 pm

Ja som prvú časť HP dostal pred 7 rokmi.  Ale čítať som to začal až o 4 roky neskôr. Všetky časti som x krát prečítal. Knihy sa fakt nedajú porovnať s týmto.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 79
karma +236/-2
Príspevkov : 593
Referal body : 2

Zobraziť profil

| 31 Dec 2009, 12:51 pm

Pridavam sa do diskusie Úsmev

tu mate prvy trailer na 7 Úsmev

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fNrZtcF3tQM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fNrZtcF3tQM</a>

Linka:  

Kniha - Harry Potter

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 1.051 sekund, 32 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.