©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778659 Používateľov a 564003 Príspevkov

18 Okt 2018, 10:46 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Futbalový tím - Chelsea fc

Futbalový tím - Chelsea fc  (Prečítané 11541 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 5

Zobraziť profil

| 09 Júl 2009, 20:35 pm

Chelsea Football Club je anglický futbalový klub z londýnskej juhozápadnej štvrti Chelsea. Klub bol založený v roku 1905 a v súčasnosti hrá na štyridsaťtisícovom štadióne Stamford Bridge. Od sezóny 1989-90 hrá Chelsea nepretržite najvyššiu anglickú súťaž Premier League. V sezóne 2004-2005 a 2005-2006 vyhral klub anglickú Premier League.

Majiteľom klubu je ruský ropný oligarcha Roman Abramovič. Vďaka nemu sa klub tiež prezýva Chelski. Pred príchodom Abramoviča bola Chelsea mierne nadpriemerným anglickým mužstvom, ktoré jedenkrát vyhralo ligu. S príchodom nového majiteľa však klub úplne zmenil svoju obchodnú a športovú stratégiu a míňa za posily obrovské finančné čiastky. Posledným rekordom je príchod ukrajinského reprezentanta Andreja Ševčenka z talianskeho veľkoklubu AC Milan za 30 miliónov libier. Ševčenko týmto predstihol 26 miliónovú sumu za ghanského reprezentanta Michaela Essiena z francúzskeho Lyonu.

V klube pôsobia aj dvaja Slováci, Miroslav Stoch a mladík Milan Lalkovič.
Posledná zmena: 10 Júl 2009, 17:55 pm od Rebelle

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 233
karma +66/-0
Príspevkov : 203
SMS Body : 25

Zobraziť profil

| 09 Júl 2009, 20:47 pm

Ja fandím Chelsea odkedy máme satelit a na nom stv3 a galaxie sport xD. Jednoducho a prosto povedané; tento tým má charakter, dušu, perfektných hráčov, ktorí má nadchýnajú tým, aký krásny môže futbal byť. Ako srdce klubu musím uviesť hráča: Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Frank Lampard
, ktorý je asi mojim najobľúbenejším hráčom kvôli jeho kreativite a oddanosti teamu. Takže ako verný fanda držím Chelsea palce v Premier League, F.A Cupe a LM Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 120
karma +74/-0
Príspevkov : 476

Zobraziť profil

| 10 Júl 2009, 12:05 pm

Sice som fanusikom Blues len cca 4 roky, ale tento klub mi za tu dobu dal vsetko. Radost(pre mna zostane najvacsim momentom gol Kaloua v nastavenom case na pode Watfordu, kedy sme nakoniec neuspesne dotahovali na United - sezona 2006/2007), smutok(na dazdivu noc na Luzhnikach v zivote nezabudnem...), ... V sucasnosti som rad, ze sa pomaly zbavujeme nalepky timu, ktory kupuje hotovych hracov(naposledy ako hotova hviezda prisla snad Shevchenko pred 2 rokmi a toto leto zatial prisli menej znami Yuri Zhirkov, Ross Turnbull a Danny Sturridge ale su to halvne mladi a talentovani hraci, ktori naviac prisli za par drobnych)aj ked ostatni fans budu na to stale narazat. Nemozem sa dockat dalsej sezony, v ktorej uz ocakavam minimalne zisk ligoveho titulu, s Ancelottim tim na to rozhodne ma.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2746
karma +1/-1
Príspevkov : 1
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 10 Júl 2009, 18:10 pm

FC Chealse

[/color][/s]

FUUUUUJ FUUUUUUUUUUUj
NAJHORSI TIM NA SVETE

Manchester 4EWER

Linka:  

*

karma +0/-2

Zobraziť profil

| 11 Júl 2009, 12:22 pm

Chelsea 4EWER

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 12 Júl 2009, 12:14 pm

red debils

Linka:  

*

karma +1/-0

Zobraziť profil

| 12 Júl 2009, 14:30 pm

blue fuckers

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 12 Júl 2009, 16:44 pm

Ja akoze chelsea nefandim.je mnoho klubov ktore sa mi pacia viac...aj stylom hry..aj zazemim..aj hracmi...no ale fandim mirovi stochovi...ten chalan ma buducnost.. a je verim ze si ju v chelsea neznici...!!

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 14 Júl 2009, 16:23 pm

Keby nebolo Abramoviča, boli by radi ze su aspon v Priemier League. Je to klub ktory sa nechal zapredať...

Linka:  

| 16 Júl 2009, 14:56 pm

Sice som fanusikom Blues len cca 4 roky, ale tento klub mi za tu dobu dal vsetko. Radost(pre mna zostane najvacsim momentom gol Kaloua v nastavenom case na pode Watfordu, kedy sme nakoniec neuspesne dotahovali na United - sezona 2006/2007), smutok(na dazdivu noc na Luzhnikach v zivote nezabudnem...), ... V sucasnosti som rad, ze sa pomaly zbavujeme nalepky timu, ktory kupuje hotovych hracov(naposledy ako hotova hviezda prisla snad Shevchenko pred 2 rokmi a toto leto zatial prisli menej znami Yuri Zhirkov, Ross Turnbull a Danny Sturridge ale su to halvne mladi a talentovani hraci, ktori naviac prisli za par drobnych)aj ked ostatni fans budu na to stale narazat. Nemozem sa dockat dalsej sezony, v ktorej uz ocakavam minimalne zisk ligoveho titulu, s Ancelottim tim na to rozhodne ma.
No v tomto by som s Tebou nesuhlasil. Zhirkov je už dávno hotový hráč na minuloročných ME bol vyhlasený najlepší ľavý obranca a spolu s Arshavinom tahali rusov. Ja nefandim konkretne nikomu ale myslim si že tento rok ma najväčšiu šancu na titul Liverpool. A čiernym koňom bude Arsenal.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Júl 2009, 15:04 pm

ja jej fandim uz od malicka,..ale niekedy som na nu nahnevany n..nepodava stale vykony...a nemam dobre musztvo ale aj tak chelsea je NAJ

Linka:  

*

Cucaj Rank : 120
karma +74/-0
Príspevkov : 476

Zobraziť profil

| 20 Júl 2009, 08:32 am

No v tomto by som s Tebou nesuhlasil. Zhirkov je už dávno hotový hráč na minuloročných ME bol vyhlasený najlepší ľavý obranca a spolu s Arshavinom tahali rusov. Ja nefandim konkretne nikomu ale myslim si že tento rok ma najväčšiu šancu na titul Liverpool. A čiernym koňom bude Arsenal.
hotovi hraci su pre mna Ronaldo, Kaká, Ribéry, Villa, Tévez, ... cize hviezdy, zname mena. Yuri urcite nie je svetoznamy hrac(co sa ale pocas sezony zmeni). na titul ma podla mna sancu ktokolvek zo stvorice Chelsea, Liverpool, Man Utd a Man City. Arsenal by som skrtol, po strate Adebayora budu radi za Europsku ligu.

Keby nebolo Abramoviča, boli by radi ze su aspon v Priemier League. Je to klub ktory sa nechal zapredať...
povedz mi kde by boli ostatne top timy bez financnych prostriedkov? kde? zaujimave ze na Real Madrid ci Manchester City nik nepovie ani slovo... ale toto nema vyznam, Chelsea sa asi navzdy zostane v hlavach ignorantov zafixovana ako ''umely'' klub bez historie... Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

| 20 Júl 2009, 11:52 am

hotovi hraci su pre mna Ronaldo, Kaká, Ribéry, Villa, Tévez, ... cize hviezdy, zname mena. Yuri urcite nie je svetoznamy hrac(co sa ale pocas sezony zmeni). na titul ma podla mna sancu ktokolvek zo stvorice Chelsea, Liverpool, Man Utd a Man City. Arsenal by som skrtol, po strate Adebayora budu radi za Europsku ligu.

No je pravda ze ked som pisal prispevok som nevedel ze stratia Adebayora, ale maju tam Bendtnera to je podobny typ a mladsi ako Adebayor. No a manchester united musi vytiahnut niekoho miesto Ronalda, sam som zvedavy kto bude hrat na jeho poste, Giggs už celu sezonu neodtiahne

Linka:  

*

Cucaj Rank : 3146
karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 27 Júl 2009, 10:22 am

chelsea som fandil ešte ked nemali take hvizdy ako maju a budem vždy fandiť chelsea forever

Linka:  

*

karma +1/-1
Príspevkov : 5

Zobraziť profil WWW

| 02 Aug 2009, 19:07 pm

som zvedaví čo bude robiť ac miláno bez ancelotiho...chelsea fandím už skoro 5 rokov

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste][img width=425 height=600]http://www.upload-obrazkov.imghost.sk/files/2ffp7ykphu0nb26f6l10.gif

Linka:  

Futbalový tím - Chelsea fc

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 31 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.