©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778176 Používateľov a 561431 Príspevkov

21 Máj 2018, 08:18 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Rozhovory na cucajBlogu

• Strana:
  • 1
Rozhovory na cucajBlogu  (Prečítané 8480 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 75
karma +259/-0
Príspevkov : 575
Referal body : 4
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 06 Júl 2009, 18:07 pm

Ahojte! Určite všetci čo nás pravidelne sledujete viete, že na Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
cucaj blogu
je rubrika Rozhovory s členmi. S rozhovormi je ako ďalšia na rade skupina Gold uploaderov. Máte svojho obľúbeného člena týmu? Chcete o ňom niečo vedieť? Napíšte otázku do témy a my sa ho opýtame za Vás. Autor najlepšej otázky získa Prémium účet na Upnito.sk

Svoje otázky môžte posielať až dokiaľ tému nezamknem (cca mesiac) a potom bude vybraný aj najlepší autor.

UPOZORNENIE: Nevhodné otázky - návrhy sa tu nebudú tolerovať a ich autor bude za nich potrestaný!

edit:
odteraz sa môžte pýtať na kohokoľvek a nielen člena GUT!
Posledná zmena: 27 Júl 2009, 17:34 pm od Rebelle

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 150
karma +516/-4
Príspevkov : 53
Referal body : 3

Zobraziť profil

| 22 Júl 2009, 10:23 am

ja mám dáke otázočky: a vyspovedať  by som prosil LEGOLASVK....
1. Aký životný postoj zastávaš?
2. Čo ťa dokáže v bežnom živote najviac vytočiť a nahnevať?
3. Čo pre teba (a prečo) Cucaj znamená....a to že niečo znamená...o tom svedčí aj 7 miesto v cucaj rangu?....alebo to je inak?
4.Kam v živote smeruješ?...ALEBO kam smeruje tvoj život (k čomu) ?

...nepotrebujem vyhrávať stačí mi počuť odpovede !
Posledná zmena: 22 Júl 2009, 16:55 pm od ACHILES

Linka:  

*

karma +516/-4

Zobraziť profil

| 27 Júl 2009, 16:15 pm

...Dúfam že si nevyslúžim za toto guľku v hlave.....ale mal by som otázočky ešte pre jedného človeka....s ktorým som už mal možnosť komunikovať a prišiel mi ako dopohody chalan.....avšak on nie je v Gold Uploader tíme.....ale zastáva pozíciu Redaktora.....takže neviem....či môžem o takéto žiadať....jedná sa o človeka hovoriaci si Tomas41279 .... Úsmev......

tu sú otázky :

1. Ja viem, že chodievaš  ( aspoň z času načas ) na futbal....napadne ťa niejaká zaujímavá príhoda, ktorú si zažil ako fanúšik počas  zápasu alebo cestou naň?...(prípadne ktorá je v spojení s futbalom) ?

2. A ešte jedna futbalová: Máš oblúbené kluby? hráčov? trénerov? a naj zápas na ktorom si bol ?...(keď povieš aj prečo tomu tak je ...hnevať sa nebudem  Mrknutie )
3. Na Cucaji zastávaš pozíciu Redaktora, ale čo robíš v " skutočnom živote"....(a kludne môžeš odpovedať i nato čo ťa na tej i onej práci najviac baví.....(ak si ešte študent...napíš čo ťa baví tam ).

Rebelle....v prípade že sa na mňa teraz hneváš z dôvodu, že som mimo témy ( lebo redaktor nie je gold uploader )...hlboko sa ti ospravedlňujem......kiež by som mohol povedať, že už o mne nebudeš počuť....hihi  Úsmev....ale hnevať ťa v úmysle nemám  a nikdy som nemal.........ĎAKUJEM......

Linka:  

*

Cucaj Rank : 75
karma +259/-0
Príspevkov : 575
Referal body : 4

Zobraziť profil

| 27 Júl 2009, 17:33 pm

...Dúfam že si nevyslúžim za toto guľku v hlave.....ale mal by som otázočky ešte pre jedného človeka....s ktorým som už mal možnosť komunikovať a prišiel mi ako dopohody chalan.....avšak on nie je v Gold Uploader tíme.....ale zastáva pozíciu Redaktora.....takže neviem....či môžem o takéto žiadať....jedná sa o človeka hovoriaci si Tomas41279 .... Úsmev......

tu sú otázky :

1. Ja viem, že chodievaš  ( aspoň z času načas ) na futbal....napadne ťa niejaká zaujímavá príhoda, ktorú si zažil ako fanúšik počas  zápasu alebo cestou naň?...(prípadne ktorá je v spojení s futbalom) ?

2. A ešte jedna futbalová: Máš oblúbené kluby? hráčov? trénerov? a naj zápas na ktorom si bol ?...(keď povieš aj prečo tomu tak je ...hnevať sa nebudem  Mrknutie )
3. Na Cucaji zastávaš pozíciu Redaktora, ale čo robíš v " skutočnom živote"....(a kludne môžeš odpovedať i nato čo ťa na tej i onej práci najviac baví.....(ak si ešte študent...napíš čo ťa baví tam ).

Rebelle....v prípade že sa na mňa teraz hneváš z dôvodu, že som mimo témy ( lebo redaktor nie je gold uploader )...hlboko sa ti ospravedlňujem......kiež by som mohol povedať, že už o mne nebudeš počuť....hihi  Úsmev....ale hnevať ťa v úmysle nemám  a nikdy som nemal.........ĎAKUJEM......

v pohode Mrknutie otázky mu budú položené a ak bude súhlasiť odpovedať tak aj odpovedí sa dočkáš.... keďže GUT nemá záujem o robenie rozhovorov tak sa môžte pýtať na akúkoľvek skupinu.... alebo nezávislého člena...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765
Referal body : 1
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 28 Júl 2009, 14:17 pm

v pohode Mrknutie otázky mu budú položené a ak bude súhlasiť odpovedať tak aj odpovedí sa dočkáš.... keďže GUT nemá záujem o robenie rozhovorov tak sa môžte pýtať na akúkoľvek skupinu.... alebo nezávislého člena...
tak riadny odkur ze nema nikto zaujem z GUT o rozhovor Smiech Smiech Smiech

/moze zacat spovedat aj VIP Vyplazujem jazyk

no z GUT sa ozval akurat bleky... odtatnym mozem slusne povedane nasrat....

no mas pravdu..uroven GUT uz dost padla /db
Posledná zmena: 28 Júl 2009, 22:23 pm od double

Linka:  

*

karma +516/-4

Zobraziť profil

| 28 Júl 2009, 14:31 pm

tak riadny odkur ze nema nikto zaujem z GUT o rozhovor Smiech Smiech Smiech

/moze začat spovedat aj VIP Vyplazujem jazyk

...no súhlasím....a nebolo by práve od veci začať práve s tebou. Double......čo ty na to?....o tebe by som sa celkom rád niečo dozvedel.....Rebelle vezmi si ho dopárady a nešetri ho .....hihi.........( a hneď máš o prácu postarané Rebelle....Tomas41279 a ani Double ti hádam opletačky kvôli rozhovoru  robiť nebudú....)

nic sa neboj hned sa do toho pustim Smiech //Rebelle
Posledná zmena: 28 Júl 2009, 16:56 pm od Rebelle

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765

Zobraziť profil

| 28 Júl 2009, 14:40 pm

...no súhlasím....a nebolo by práve od veci začať práve s tebou. Double......čo ty na to?....o tebe by som sa celkom rád niečo dozvedel.....Rebelle vezmi si ho dopárady a nešetri ho .....hihi.........( a hneď máš o prácu postarané Rebelle....Tomas41279 a ani Double ti hádam opletačky kvôli rozhovoru  robiť nebudú....)
ked to niekoho zaujima a bude to citat tak no problem Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 17
karma +724/-1
Príspevkov : 1312
Referal body : 56

Zobraziť profil

| 08 Feb 2010, 21:58 pm

Na blogu sa uz 4 mesiace nic nudialo(neviem kto by bol zvedavy na mna).. ja by som bol celkom zvedavy na Samsona alebo SmSn ak chcete...

Nestihli ste nejaký zápas na MS v JAR ? KLIK !

Rád Uploaduješ, chceš si získať dobré meno pridaj sa k Cucaj Uploaderom Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 107
karma +482/-1
Príspevkov : 195

Zobraziť profil

| 24 Feb 2010, 12:45 pm

no to je pravda nejako to stoji  Nepoviem nič

Upnito=Uploáduj a sťahuj velkou rýchlosťou rýchlosťou zadarmo

Linka:  

*

karma +516/-4

Zobraziť profil

| 23 Júl 2010, 09:42 am

Rozhovory s členmi

Rozhovory na cucajblogu majú svoje pokračovanie...

Zmeny sú však viac ako veľké:...

1. niesú na blogu....ale priamo na Cucaji
2. Tým pádom majú nový názov....Rozhovory s členmi ( Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
)
3. Autorom rozhovorov už nie je Rebelle ( ikeď sa nedá vylúčiť, že dáky ten rozhovor ešte spraví), ale moja maličkosť...

Tak hádam, je to dobrá správa  pre Vás...( že pokračujeme).....
Mimochodom...rozhovory nebudú len s členmi ktorý majú voľajakú pozíciu...ale aj s neobyčajne obyčajnými členmi....

A aj touto cestou chcem poďakovať Rebele, že mi umožnila pokračovať v tom čo ona začala...a v čom bola skvelá...( hádam jej po čase aspoň dýchať na päty budem...hihi).

Takže...ak máte záujem dozvedieť sa čo to o iných  tu prítomných ľuďoch...čítajte....

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Rozhovory na cucajBlogu

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 24 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.