©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 776850 Používateľov a 556877 Príspevkov

24 Sep 2017, 22:10 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

ANKETA: Browsery

ANKETA: Podľa vás Najlepší browser?
Opera - 131 (27.9%)
Firefox - 227 (48.3%)
IE - 14 (3%)
Safari - 11 (2.3%)
Chrome - 79 (16.8%)
Iný - Napíšte - 8 (1.7%)
Celkovo hlasov: 467

ANKETA: Browsery  (Prečítané 25726 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 276
karma +16/-0
Príspevkov : 50
Referal body : 0
SMS Body : 30

Zobraziť profil

| 23 Jan 2009, 01:45 am

Pre mňa OPERA, nakmenej náročná na systém, najrýchlejšia, asi aj nejbezpečnejšia-podľa mňa aj podľa porovnávaní. Obsahuje bez doplnkov to, čo IE alebo Firefox s mnohými doplnkami, okrem toho zaujímavá tým, že sa dajú nastaviť gestá myšou

santa777:
gesta mysou su perfektna vec, najviac pouzivam krok vzad, krok vpred, vlozenie ulozeneho hesla a novy list
Posledná zmena: 23 Jan 2009, 05:20 am od santa777

Ak budete s mojím uploadom spokojní, stačí kliknúť na +.
Ak bude silný problém, pošlite  SS!
Rozumieš ma, čo ja chápem?(Vtip)
Najťažších je prvých 70 rokov, potom je to už pohoda. USMEJ SA, ZAJTRA BUDE HORŠIE!
PS: Som rád, že existuje toto naj super forum Cucaj, a že ja môžem byť jeho členom !

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 157
karma +210/-0
Príspevkov : 274
Referal body : 1
SMS Body : 10

Zobraziť profil WWW

| 24 Jan 2009, 23:34 pm

Mozilla Firefox

Linka:  

*

Cucaj Rank : 684
karma +6/-0
Príspevkov : 17
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 24 Jan 2009, 23:41 pm

mozilla  firefox  ale opera neni  zla maxthron  je pomali  a nedoladeni  ale ide  dobrym  smerom  Mrknutie

Linka:  

*

Cucaj Rank : 121
karma +92/-1
Príspevkov : 490
Referal body : 2

Zobraziť profil

| 08 Feb 2009, 03:12 am

no mam Maxthon 2.0 som s nim spokojny a este mam nainstalovanu Operu ked mi ju nekedy treba

{alt}

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Hľadáš kvalitné DNB? TU ho nájdeš!!!

Linka:  

*

Cucaj Rank : 117
karma +623/-0
Príspevkov : 15

Zobraziť profil

| 13 Feb 2009, 01:58 am

Ja som operiak ! Je to podľa mňa jeden z naj prehliadačov !   Mrknutie

//
sak jasne ze je to jeden z naj ked najznamejsich je len 7 Smiech IE, FX, Opera, Safari, google chrome, avant browser, maxthon Smiech s777

Speedy:
vitaj medzi nami ftakmi Mrknutie
Posledná zmena: 14 Feb 2009, 01:08 am od Mr.Speedy

MiStr
{alt}{alt}
Moja prezentácia Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
!!!

Linka:  

| 13 Feb 2009, 16:57 pm

u mňa víťazí jednoznačne Opera (v základnom balíku mám to, na čo by som pri firefoxe potreboval aspoň 5 doplnkov-addonov)

akoze musim nesuhlasit Smiech...firefox je podla mna to najlepsie co moze byt...jednoduche ovladanie prehladnost co pri opere dost chyba Hnev...mozno ma ukrizujes ale tot moj nazor Mrknutie

s777:
vrrrrr, ukrižujem ťa Smiech Smiech je to kazdeho osobna vec, mne opera maximalne vyhovuje a neviem co znamena prehladnost, ja v opere najdem hned vsetko, neviem co si nevedel najst Smiech s777

S991:
nic som nevedel najst...nic nie je tam kde by to clovek hladal Úšklabok...ale ked ti vyhovuje tak pre teba plus Mrknutie

s777:
ma FX vstavaneho email klienta? speed dial? lepsie spravene vlastnosti obrazku a celkovo prave tlačitko mysi ma lepsiu ponuku, lepsie spravene download okno s moznostou pokracovania stahovania a to mi na FX nikdy nefungovalo, emailove kontakty vzdy poruke, lepsie spravene pomocne lišty, ked omylom zavres nejaky list tak v opere ho hned otvoris a v FX potrebujes addon na to, jednoduchsia praca s googlom, viac nastaveni na skratky s otvorenymi listami, pohybove prikazy mysou...treba pokracovat??? s777

S991:
musim nesuhlasit...lepsie spravene pomocne listy?...kdeze mf ma lepsie ked zavres list ze ho nedokazes hned otvorit?...kdeze aj to sa da Ctrl+Shift+T...jednoduchsia praca s googlom?..no tak neviem ale kazdy browser ma rovnaky a stale len ten jeden google.com....to s tou mysou no tak to je mozno pravda ale v mf sa to da tiez naucit a nepotrebujes addony

s777:
na mozille funguje prikaz g_?
napr namiesto google.sk a tam zadat pokec napisem
g pokec
jo s tymi addonmi som to prehnal potreboval som najviac 2, tie ostatne uz boli blbosti...a to otvorenie omylom zatvoreneho okna pomocou ctrl+shift+t funguje odkedy? mozno od firefoxu 2 alebo3, ale v jednotke to isto nebolo a ja som na opere uz davno s777

S991:
ano funguje aj to g pokec...no tak od 1 mf sa dost zmenil to je pravda ale ako ked pozres nejake porovnania browserov tak urcite nie je opera na tom lepsie...posledny jak vzdy ie...a v popredi je opera a mozilla ale nikdy to nie je velky rozdiel

s777:
no jasneee, v niecom je lepsia opera a v niecom firefox, nic nie je dokonale a kazdemu vyhovuje nieco ine...opera je dobry browser, len je ovela menej medializovany ako firefox, a vacsina ludi ani nevie ze existuje nieco ine ako IE a ak vedia tak zase malo vie ze existuje este nieco okrem FX Smiech hovori ti inak nieco test acid3? IE8 beta mi ho dala asi na 18/100, firefox 3.0.3 na 71/100 a opera na 85/100. Pripravovana opera 10 ho dala na 100/100 a ma byt rychlejsia este ako 9, tak uvidime co vytvoria. suhlasim ze radsej FX ako IE, ale je na ludoch co si vyberu, ci FX alebo operu, safari, chrome, maxthon... Úsmev   s777

S991:
s tebou si vzdy rad pokecam Úšklabok...ok takze sme sa napokon aj zhodli a smerujme svoju nenavist na stary dobry mrkvosoft Smiech

s777:
ved to je jasneee Smiech tato tema nie je boj medzi operou a firefoxom ale o tom ako co najviac zhovadiť IE a ukazat ludom, ze existuju aj lepsie prehliadace Mrknutie   s777
Posledná zmena: 13 Feb 2009, 20:57 pm od santa777

Linka:  

*

Cucaj Rank : 316
karma +30/-0
Príspevkov : 11

Zobraziť profil

| 13 Feb 2009, 20:46 pm

kedysi som pouzival len opreu , a raz sa stalo z e mi tam nechcelo nacitat cucaj ...
tak som si pustil mozzilu a nejako som pri nej ostal Úsmev

Linka:  
< [ DARK WAVE ] >

*

Cucaj Rank : 106
karma +499/-3
Príspevkov : 192

Zobraziť profil WWW

| 26 Feb 2009, 20:22 pm

OPERAAAAAAAH Smiech
ale musím si aj troška zanadávať, v poslednom čase mám problémy s cookies... a občas s prehrávaním na youtube a myspace... vtedy musím vymazať cookies aj temp files a spustiť operu znova Smútok update ani reinštall nepomáha.

): nʌɐlɥ ɐu ʎuǝʌɐʇsod ǝɾ ʇǝʌs oʇuǝʇ ʎlǝɔ

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 08 Mar 2009, 18:48 pm

JEdnoznačne opera...pretože sa lepšie ovlada atd...a na firefoxe my blbne pokec...

{alt}

Linka:  
_____Cucaj senior____

*

Cucaj Rank : 19
karma +886/-0
Príspevkov : 1108
Referal body : 1
SMS Body : 5

Zobraziť profil WWW

| 16 Mar 2009, 18:32 pm

precitajte si tento clanok - je to o benchmarku na prehliadače, ktory spustite tu:

moj vysledok je takyto:

a nechapem preco tam mam napisane Internet Explorer 6.0 ked mam sedmičku Smiech
najskor som test spravil na Opere, potom Firefoxe a potom na IE....safari a chrome nemam nainstalovane

Kredity na Upnito od 1,5€? TU!

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1
karma +1382/-0
Príspevkov : 5064

Zobraziť profil

| 19 Apr 2009, 09:20 am

U mna jednoznacne Opera. Niekedy vsak pouzivam i Firefox,  tento je vsak v porovnani s Operou jednoznacne pomalsi.

Ak som ti týmto príspevkom nejako pomohol, klikni mi na 

Linka:  

*

Cucaj Rank : 231
karma +229/-1
Príspevkov : 70
Referal body : 2

Zobraziť profil WWW

| 19 Apr 2009, 11:23 am

Opera 10.00
547
Firefox 3.0.8
306
Midori 0.1.5 (WebKit) mi test nespustila netusim preco.

momentalne u mna vyhrava stale opera, a dokazem sa preniest aj cez to ze obcas spadne (po*** flash), konieckoncov je to stale len alpha ALE omnoho rychlejsia Úsmev poslednou dobou sa ale nieco deje s fejsbukom tak na ten pouzivam Midori

Ak sa vám Linux nebude páčiť, vrátim vám plnú cenu, ktorú ste zaň zaplatili!

PASS JE VŽDY Mr.Speedy

Linka:  

*

Cucaj Rank : 52
karma +515/-3
Príspevkov : 525
Referal body : 7

Zobraziť profil

| 22 Apr 2009, 17:10 pm

Ja pouzivam Google Chrome. No obcas sem tam aj IE 8.  Úšklabok Google Chrome je podla mna naj browser, aj ked na niektorych strankach mi blbne trochu. Robi zahadne veci. Ale je najlepsi. Úšklabok

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 26 Apr 2009, 11:22 am

opera

Až po vyriešení všetkých piatich problémov sa objaví ďalší.

Linka:  

*

karma +0/-1
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 09 Máj 2009, 06:37 am

Najlepšie sú mozilla a opera, ale aj google chrome je celkom v pohode. Netscape by bol OK, len je to už dosť stary browser. Safari je taka trápna blbosť ako cele sun mycrosystems (okrem Java) a IE je uplne na nič, lebo si zobrazuje stránky ako chce, dáva si všakovaké medzery kde chce a kedy chce, nepozna vaicero tágov html... proste je to od microsoftu

Linka:  

ANKETA: Browsery

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 35 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.