©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774338 Používateľov a 555610 Príspevkov

26 Jún 2017, 06:27 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

ANKETA: Windows Vista vs Windows 7

ANKETA: Čo je lepšie? Vista/7
Win Vista
Win 7

ANKETA: Windows Vista vs Windows 7  (Prečítané 46916 krát)
Autor Príspevok

| 22 Máj 2009, 16:57 pm

co si mislite co je lepsie Windows Vista Ultimated alebo Windows 7

//
chlapec uz je vymazany Smiech
s777
Posledná zmena: 22 Máj 2009, 20:16 pm od santa777

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 52
karma +515/-3
Príspevkov : 525
Referal body : 7
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 22 Máj 2009, 17:27 pm

To asi zalezi na tom, kto co pouziva. Niektori chvalia VISTU, niektori su zase radi, ze uz je Windows 7. Podla mna, je lepsia VISTA. Ale ako pre koho no.  Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 22 Máj 2009, 17:32 pm

porovnat sa to bude dat az ked vyjde finalna verzia Seven..

Linka:  

| 22 Máj 2009, 17:59 pm

ja som pucul ze Windows Vista zerie pamet

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765

Zobraziť profil

| 22 Máj 2009, 18:09 pm

ja som pucul ze Windows Vista zerie pamet
chlapce, najprv si precitaj nejake tie informacie o Viste/Seven, co je to pamet atd.. ehm inak mam taky pocit ze mas XP a pochybujem, ze si skusil Vistu o Seven pochybujem duplom

PS: A davaj pozor na Slovencine:

Citácia: patrik5504
co si mislite co je le...
co si myslite co je le....

Linka:  
_____Cucaj senior____

*

Cucaj Rank : 19
karma +885/-0
Príspevkov : 1108
SMS Body : 5

Zobraziť profil WWW

| 22 Máj 2009, 20:12 pm

win 7 je lepsi, rychlejsi a aj ked este nevysila Final verzia, tak beta je mimoriadne stabilna. na viste som neznasal gadgets - windows sidebar, bol neprakticky, v sedmicke je super. uz som si zvykol aj na novy taskbar, chvalim. Ovela lepsie je centrum sieti (vo viste sa nacitavalo nenormalne dlho ked som sa chcel do neho rychlo dostat - mozno 15 sekund, v sedmicke je to max 3s), lepsie je spravene odpajanie externych diskov a usb klucov. Jedina vec, ktora sa mi nepozdava je windows media player 12. Už verzia 11 je blbosť ale 12 je korunovacia...zlata 10tka. WMP pouzivam na sledovanie videa po nete, inak na videa pouzivam VLC, nero show time alebo media player classic Úsmev

EDIT: pridana anketa

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Kredity na Upnito od 1,5€? TU!

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +7/-2
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 28 Máj 2009, 04:25 am

zrejme sa tu očokáva akási osveta win7 , ktorá má naozaj veľký predpoklad dominovať ako na trhu tak i v povedomí všetkých i náročných maníkov a každou novou verziou to sedmička len potvrdzuje , no podľa mňa táto anketa je tu zavesená ešte skoro , pretože sedmička má stále ešte systémové chyby , ktoré dúfam vo finálke už nebudú , čím Vista je samozrejme  pred sedmičkou . Vyskúšal som skoro všetky buidy od bety , ale ako primárny systém by som ešte nikomu sedmičku neodporúčal ani teraz v RC verzii . A taktiež ešte nevieme čo urobí s vistou SP2 .

//
no mozno win 7 este ma chyby ale ja ho pouzivam uz vyse mesiaca ako primarny OS a ziadnu chybu som nezaznamenal, vsetky mi funguje, ani jedno seknutie alebo pád systemu...a SP2 na viste? uz vysiel ale len 5jazykovych mutacii...a ja mam vista SK takze na SP2 si budem musiet pockat...ale mam SP2beta zatial...s777
Posledná zmena: 28 Máj 2009, 10:06 am od santa777

Linka:  

*

Cucaj Rank : 136
karma +495/-1
Príspevkov : 58

Zobraziť profil

| 28 Máj 2009, 15:29 pm

joooj vy ste experti...
napr jasak :
mam seven na oboch PC a ver ci never, skusal som sa po PTP sieti lokalne hacknut na notebook cez cain a ak to ma chybu tak by sa mi to podarilo.. tak nechapem o akych chybach v kerneli hovoris ?
kernel je finalne vyhotoveny od 7057RC1 a nebrlaliu sa v nom. aspom  nie nejak extra, co by zasiahlo napr registre ci samotny system zvnutra.
chyby v starsich verziach sa casto tykali prevadzky po sieti a rôznymi probelmami s tym spojenymi ako napr konektovanie sa na FTP server a tak, co bol hlavny problem ked vysla verzia 7000 a 70xx

dalej vas chcem upozornit, ze SP 2 pre vistu bude absolutne pezpredmetny, nakolko microsoft planuje update vsetkych víst na windows 7
o com sa mozete docitat na oficialnej stranke.
Dokonca betta verzia tohto updatu je uz vyhotovena !

takze co dodat na zaver ?
jednoducho vista nebude.. aspom to je moj nazor. pretoze:
ma vacsie naroky !
je pomalsia !
ma mensiu kompatibilitu !
a je to shit .. Smiech

Linka:  

*

Cucaj Rank : 300
karma +6/-0
Príspevkov : 16

Zobraziť profil

| 28 Máj 2009, 15:32 pm

ja som za XP

//
ja som za to ze si ...nevyjadrujem sa
Posledná zmena: 28 Máj 2009, 15:48 pm od santa777

Linka:  

*

Cucaj Rank : 136
karma +495/-1
Príspevkov : 58

Zobraziť profil

| 28 Máj 2009, 15:50 pm

presne tak... za to som aj ja
clovek ma xp ... chuli sa do kuta a krici okolo seba ze vy ste kk... a tak lebo pouzivate pic.. a tak
ale sam nevyskusa iny system, pretoze sa boji podrbaneho prechodu a ze v tom nebude vedet robit..
nove systemy sa vymyslaju kôli jednoduchosti  nie koli tomu aby sme sa mali co dalej ucit !
daj si linux ak sa bojis a potom bude prechod na w7 totalna hracka Smiech

mimochodom ja som po dvoch dnoch praci v w7 povedal ze na xp sa nevratim !
pretoze je to [cenzura]ovina. a to doslova ! doteraz nechapem, ako som to mohol pouzivat !

Linka:  

| 14 Jún 2009, 12:21 pm

joooj jako sa ja tesim na w7 len nejako sa stale k nemu nemozem dostat Smiech us som 3 krat stahol 3 rozne verzie a s toho 2 krat nebolo iso tam len subory a na 3 tam hlasilo chybu pri instalacii jooooj sa us fakt tesim na september/oktober ked us bude FINAL potom ho treba frisko upnut na upnito Smiech

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 13 Júl 2009, 01:03 am

Aj microsoft si priznal ze VISTA neni tak popi*i ako bolo XP. VISTU mam na PC a win7 na booku, musim priznat ze 7 je rychlejsia... viac ukaze cas.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 322
karma +3/-0
Príspevkov : 3

Zobraziť profil

| 23 Júl 2009, 15:21 pm

Poprvé ... XP vs. SP3 , k tomu sa nevyjadrujem xD Aj tak je to offtopic, patchovať zapatchvoane patche a aj tak su v ních diery , vážne nemá zmysel.

No a Windows 7 je vážne brutal vecička, konečne , aj celý trend v IT ide do zmenšovania nárokov, že nemusím mať ultradrahý stroj aby všetko šlapalo, 7čka nemá tie hlavné vistácke chyby , ako je extrémna pomalosť, a zátaž HW , takže jasná volba ...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 526
karma +12/-0
Príspevkov : 19

Zobraziť profil

| 25 Júl 2009, 22:16 pm

Aj ja som za vindows 7.Mal som nainštalovanú vistu  strašne mi vadilo ako disk pracuje  a po SP2 to podľa mna bolo ešte horšie.Teraz mam sedmičku a som sňou spokojný ani disk už tak nepracuje a zatiaľ sa mi zdá byť rýchlejšia ako vista.

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 3

Zobraziť profil

| 29 Júl 2009, 11:36 am

Aj ja som za vindows 7.Mal som nainštalovanú vistu  strašne mi vadilo ako disk pracuje  a po SP2 to podľa mna bolo ešte horšie.Teraz mam sedmičku a som sňou spokojný ani disk už tak nepracuje a zatiaľ sa mi zdá byť rýchlejšia ako vista.
Suhlasim a mam na na win 7 rovnaky nazor

Linka:  

ANKETA: Windows Vista vs Windows 7

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.455 sekund, 32 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.