©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 779266 Používateľov a 576645 Príspevkov
 
19 Feb 2019, 01:49
Reklama : 1 | 0
srand(); $reklama = rand (5,7); srand();Sony Vegas !!! Vsetko sem !!!

Sony Vegas !!! Vsetko sem !!!  (Prečítané 43946 krát)
Autor Príspevok

*


Cucaj Rank : 323
karma +1/-0
Príspevkov : 3
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
#15

| 28 Mar 2010, 20:38


Citácia
Zdravím, ak Vám stač íSony Vegas 6.0c Build, tak tu to máte, je to funkčné aj s prekladom do SK a platným KEY


Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
Gúľam očami

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 60
karma +25/-1
Príspevkov : 985
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil


#16

| 12 Aug 2010, 13:14

Sony Vegas Movie Studio HD Platinum v10.0.191


Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://i36.tinypic.com/2hyf6f9.jpg

Sony Vegas Movie Studio HD Platinum v10.0.191 | 145.3 MB

Vegas Movie Studio Platinum HD softvér obsahuje všetko potrebné k výrobe veľkolepých HD filmov. Úpravy videá v takmer akomkoľvek formáte, vrátane HDV a AVCHD. Výkonné funkcie pre video kompozíciu, farebnú korekciu a soundtrack tvorba ktoré vám pomôžu rys-film výsledky vo svojom domácom štúdiu.  Pomocou mixovanie priestorového zvuku nástroja pre vytváranie 5,1 soundtracky.  Vyberte si zo stoviek profesionálnych 2D a 3D video efektov, titulky a filtre. Upload filmov na YouTube ™, napaľovanie na Blu-ray Disc ™, alebo vytvorte DVD pomocou krásnej témy alebo svoje vlastné menu a grafiku. Exkluzívne Sony Show Me How interaktívne výukové programy vám pomôžu začať rýchlo.

Vegas Movie Studio Platinum HD požiadavky na systém

    * Microsoft ® Windows ® XP (SP 3 alebo novší), Windows Vista ® (SP 2 alebo novší) alebo Windows 7
    * 1 GHz procesor (s viacerými jadrami alebo viacprocesorové CPU odporúča pre HD)
    * 200 MB voľného miesta-disku pre inštaláciu programu
    * 1 GB RAM (2 GB RAM pre HD)
    * OHCI-i.LINK ® connector/IEEE-1394DV karty (pre zachytávanie DV a tlač-na-tape)
    * USB 2.0 pripojenie (pre import z AVCHD ™ alebo videokamery DVD)
    * Windows-kompatibilná zvuková karta
    * DVD-ROM mechanika (pre inštaláciu z DVD only)
    * Podporované CD-R disku (len pre napaľovanie CD)
    * Podporované DVD-R/-RW / + R / + RW (u DVD napaľovanie iba)
    * Podporované BD-R/-RE drive (pre Blu-ray ™ horenia iba)
    * Microsoft. NET Framework 3.0 (je súčasťou žiadosti o disk)
    * Apple ® QuickTime ® 7.1.6 alebo novší
    * Pripojenie k Internetu (pre Gracenote MusicID Service)


Homepage:
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Citácia
Obsah packu:soft+activátor

... Enjoy with ramzes.1.of.unique.crew.uploaders uploads !!!

{alt}

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 2
karma +1216/-6
Príspevkov : 4374
Referal body : 13
SMS Body : 10

Zobraziť profil


#17

| 11 Okt 2010, 23:20

SONY Vegas Pro 10.0a Build 387

Strih videa, audio produkcie a DVD authoring sa spojili v jeden, výkonné riešenie. Vegas Movie Studio Platinum softvér má všetko, čo potrebujete na výrobu high-kvalitné filmy, firemné videá, svadobné DVD, a ďalšie. Ľahko editovať video v takmer akomkoľvek formáte, vrátane high-definition HDV a Sony AVCHD. Pokročilé nástroje pre video kompozíciu, farebnú korekciu, a mixovanie priestorového zvuku vám pomôžu dosiahnuť rys-film výsledky vo svojom domácom štúdiu. A s integrovaným DVD authoring a mnohonásobné vývozné možnosti pre on-line vysielanie, môžete dodať projekty však vy alebo vaši klienti prianie.

Výkonný editačný nástroj
Efektívne upraviť a usporiadať akcie na Vegas Pre časovej osi pomocou drag-and-drop operácie. Aplikujte v reálnom čase efekty, prechody, obálky, farebné zmeny, reverzné, time-stretching a pohybové efekty. Odborne upravovať zložité SD alebo HD dlho-forme projektov, pomocou myši alebo klávesnice, orezávanie spolu s výkonnými zvlnenie editácia režimy.

Real Time Prehrávanie a nedeštruktívne editácia
Prehrávanie a editovať video efekty, prechody a kompozitov on-the-lietať bez renderovania pri prezeraní každá zmena okamžite na externé monitory v reálnom čase. Vegas softvér využíva výpočtový výkon PC procesy ukladania zložitých alebo efekty priamo do pamäte RAM pre hladký rám-miera prehrávanie a náhľady.

Tmavšie farebné palety Nové!
Vegas Pre 9 užívateľské rozhranie ponúka nové farebné schéma, ktoré poskytuje opticky neutrálne prostredie pre optimálne zobrazenie farieb a lepšiu použiteľnosť pri práci v zatemnenej editácii stánku.

Pridané Predvolené rozloženie Nové!
Vegas Pre 9 softvér vám dáva možnosť niekoľkých predvolené rozloženie s oknami zariadil pre rôzne editačné úlohy. Tieto rozloženia možno ďalej upraviť a uložiť pre skutočne prispôsobené rozloženie a workflow určený pre spôsob práce. Nové vo verzii 9 sú mixovanie zvuku a korekcia farieb rozloženie.

Export do PSP
Použite Vegas Pre 9 softvér autorovi a export obsahu do Sony PSP ® (PlayStation ® Portable), zariadenia priamo z časovej osi. Dodané projekty PSP ® pre osobné potešenie alebo ako prostriedok na distribúciu obsahu pre klienta overenie.

AVC / AAC Podpora
Vegas Pre 9 projektov môže byť poskytnutá iPod ®-kompatibilný súbor, ktorý možno previesť pomocou iTunes. Projekt môže byť autorom pomocou tradičných Vegas editáciu techník a metód nasleduje výslovne vykresľovanie súbor kompatibilný s iPodom H.264 mpeg4 súboru.

Vložiť I-Frames na markery
MainConcept MPEG-2 kódovanie podporuje vkladanie I-snímok na časovej osi značky. Tým, že I-snímok na časovej osi značky, poskytované súbor má presne kapitoly a navigačný bod pre umiestnenie DVD Architect Pro softvér.

Flexibilné Okno Dokovacia
Nové v Las Vegas Pre 9 softvér sú niektoré radikálne vylepšenia pre prispôsobenie rozvrhnutie a umiestnenie tradičného rozloženie Vegas. Časová os môže byť teraz na hornej alebo dolnej časti aplikácie. Dokovacia okno karty môže byť v hornej alebo dolnej časti doku.

Rozšírené možnosti Náhľad videa
Zobraziť na časovej osi Vegas na oboch vnútornej monitor a externé zariadenia (alebo sekundárny displej) súčasne. Súčasné náhľad poskytuje vydavatelia, ktorí pracujú s klientmi v prostredí ateliéri nastavenia profesionálne prostredie pre zobrazenie, pri zachovaní redakcia on-screen editáciu prostredia. Náhľad možnosti poskytujú riešenia pre spoločné prezeranie žiadostí, s auto-fit poskytujúce maximálne úsilie pre prehliadanie vesmíru k dispozícii.

Projekt Hniezdenia
Hniezdenia vám umožní pridať projektu Vegas (. Zel) na časovej osi a upravovať a aplikovať efekty rovnaké, ako by ste štandardné mediálne udalosť. Hniezdenia môže tiež pomôže zorganizovať časovej osi alebo použiť iné efekty.

Split-screen A / B Náhľad
Porovnajte svoj vplyv a nedotknutá video, alebo porovnať časovej osi sa schránky obrazu - všetko prezerať v reálnom čase na externý monitor cez 1394 povolená hardvér.

Systém-široká mediálne management
Môžete použiť Media Manager okná pre vyhľadávanie a spravovať svoju zbierku médií aktív, takže môžete ľahko nájsť správny súbor pre vaše projekty Vegas. Media Manager udržuje databázu súborov, vrátane atribútov, ACID metadáta, a značky, ktoré môžete priradiť pre klasifikáciu audio a video klipy.

Import a export AAF
Môžete použiť AAF (Advanced Authoring Format) súbory na výmenné projekty medzi aplikáciami.

A / V synchronizácia Rozpoznať a opraviť
Keď sú audio a video udalostí, ktoré nie sú zladené, bude Vegas softvér vyzdvihnúť udalosti v časovej osi, takže môžete vidieť problémy synchronizácie na prvý pohľad. Softvér určuje, či zdroj udalosti sú synchronizované porovnaním zoskupené a prekrývania médiá.

Obálka Automatizácia nahrávanie
Záznam skladby obálky a kľúčový snímku parametrov v reálnom čase pomocou myši alebo vonkajšej kontroly povrchu hardware s dotykovým a západkou záznam režimy a automatické post-záznam kľúčový snímku riedenie. Automatizácia parametrov ovládanie je k dispozícii ako pre stereo a 5.1 tratí a autobusy, rovnako ako pre obálky video stopu.

High-Definition editácia a výstup
Softvér Vegas Pre 9 podporuje HD editáciu a vizualizáciu, vrátane výstupu na 1080/60i, 1080/30p, 1080/24p, 720/60p, 720/30p a 720/24p. Výstup video s vysokým rozlíšením sa. AVI,. MOV, MPEG-2, Windows Media 9 Series, RealVideo 9,. PNG a. JPEG sekvencií. Práca s projektom veľkosti až 2048x2048.

Presné Priťahovanie
Vegas Pre 9 ponúka niekoľko objekt "štekať" voľby. Môžete pripnúť k udalosti na akejkoľvek trati. Okrem toho, farebný-kódovaný lapať indikátory naznačovať lapať typ objektu, marker, región, akcie, kurzor, mriežky. Komplexné projekty zahŕňajúce viacero stôp s každá obsahuje niekoľko udalostí ťažké a prácne na presné umiestnenie zarovnať udalosti. Tým, že poskytuje viac prichytenie objektov všetkých skladieb, je zjednodušený presné umiestnenie udalostí.

Zobraziť Media Marker mena v udalostí
Médiá použitá v časovej osi môže obsahovať znaky. Softvér Vegas Pre 9 je možné povoliť zobrazenie týchto médií značky priamo na časovej osi udalosti. Zobrazením jednotlivých médií značky na explicitný mediálnu udalosť a editor môžu rýchlo zamerať na kľúčové body záujmu s von neprehľadná celú pracovnú plochu.

Pokročilé mapovanie klávesnice
Vegas Pre 9 ponúka maximálnu flexibilitu prispôsobiť klávesové skratky pre ľahký prenos zručností z inej aplikácie.

Referencie na projekty v Poskytované súbory
Keď vaše Vegas projekt využíva médiá, ktorá bola vyjadrená s vloženým referenčným projektom cestu, môžete ľahko otvoriť zdrojový projekt v asociované aplikácii, ak potrebujete upraviť médiá neskôr. Predstavte si napríklad, že máte zvukový súbor na časovej osi Vegas, ktorý bol vyjadrený z projektu ACID. V náhľadu vášho projektu Vegas, zistíte, že ste omylom poskytnuté svoj KYSELINA projekt s kritickým trať stlmený. Môžete jednoducho pravým tlačidlom myši na-udalosť na Vegas Pre časovej osi a vyberte Upraviť Source projekt z miestnej ponuky opätovne otvoriť svoj projekt kyseliny, zapnutie trať, a potom re-ho robí.

Strunová okná
Pomocou okna rezačka pre výber časti médium, ktoré môžu byť umiestnené do udalostí na dráhe, a ľahko vytvárať mediálne subclips, že referenčné časti multimediálneho súboru.

JKL peeling: Časová os a klávesnice, orezávanie
Scan vášho projektu rýchlo nájsť upraviť body s využitím nových pásky-štýl drhnutie. Ovládanie prehrávania vášho projektu pri rôznych rýchlostiach. Scrub pomocou JKL / shuttle, klávesové skratky, alebo externé zariadenia, ako sú Contour A / V riešenia ShuttlePro (Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
www.contourdesign.com
).

Prispôsobiteľné užívateľské rozhranie
Softvér Vegas Pre 9 má čisté a intuitívne rozhranie a používa známe Windows klávesové skratky. Windows XP tému podpory a úpravy rozhranie farieb umožňuje širokú škálu úprav, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu pracovnému štýlu.

User-definovateľné viac alokovania dokovacej okno
Design úpravy Vegas prostredie pre maximalizáciu produktivity. Viac okien a ušetríte až desať konfigurácií usporiadania pre jedno a dvoch monitorov systémov. Ľahko vyvolať vlastné okno layout pre editáciu špecifických úloh, a okamžite prejsť na nové rozloženie počas prehrávania.

Prispôsobiteľné mapovanie klávesnice
Vlastné klávesové skratky Vegas, aby sa zmestili vaše úprav. Vytvárať a upravovať nové klávesové skratky, import mapovanie klávesnice systému, alebo uložiť aktuálne rozloženie pre použitie ako záložné-i rozloženie klávesnice zdieľať s ostatnými používateľmi Vegas.

Media Subclips
Pomocou okna rezačka vytvoriť subclips, že referenčné časti multimediálneho súboru. Subclips možno tiež vytvoriť priamo v časovej osi Vegas. Všetky subclips sú pridané do fondu médií a môže byť použitý ako akákoľvek iná udalosť v projekte Vegas.

V reálnom čase / V akcie vzad
Okamžite reverznej audio a video udalosti na časovej osi buď ako zamknuté / skupina udalosť V alebo ako samostatné elementy.

Efekty balíka zložiek
Rýchlo vyvolať často používané reťazca efektov v projekte Vegas. Účinky balíky vo Vegas Pre 9 softvér, si ponechávajú svoj reťaz poradí a individuálne nastavenie, plug-in, takže môžete rýchlo použiť požadované účinky na médiá.

Ďalšie Marker Podpora
Softvér Vegas Pre 9 poskytuje podporu pre až 99 číslované značky. Marker nástroj umožňuje jednoduchú navigáciu medzi susednými značkami a editácia viac vybraných značiek.

Sieťové renderovanie
Urýchliť výrobný čas tým, že sa komplexné multimediálne projekty, na počítačoch v sieti. Rozdeľte Vegas projekty do menších sekcií, ktoré sú distribuované vo viac strojov, a nech Vegas softvér reassemble kusy do jedného poskytnutej súboru. Každá kópia softvér Vegas prichádza s dvoma ďalšími render-len inštalácia.

Klávesnica, orezávanie a udalosti Miešanie
Odborne upravovať zložité dlho-forme projektov s využitím myši alebo klávesnice, orezávanie, udalosti miešanie, rovnako ako pokročilé zvlnenie editácia režimy.

Neobmedzené Undo / Redo
Vegas softvér umožňuje neobmedzený počet editácií vrátiť späť či znovu. Rýchlo a ľahko obnoviť predchádzajúce úpravy bez nutnosti prepracovať celý projekt Vegas.

Zmeny vo verzii 10.0:
* Realizácia početné opravy v časovej osi FX video editore.
* Realizácia početné opravy v OFX plug-in API.
* Povolené 1080-50p/60p pre Sony AVC.
* Povolené B-snímky vizualizácia pre nonbaseline profily pre Sony AVC.
* Lepšie MPEG-2 čitatelia.
* Opravený pád pri zrušení dvoch-pass MPEG-2 činí.
* Opravený problém, ktorý by mohol spôsobiť FX automatizácie obálky k zmene, ktorá parameter oni riadili pri prepnutí plug-iny pomocou Vložiť FX regiónu mixážny pult.
* Opravený problém, ktorý by mohol spôsobiť zlý plug-in, ktoré sa dopĺňajú pri pridávaní efekt z regiónu Vložiť FX na mixážny pult.
* Opravená chyba vrátiť vyrovnávacej pamäte, ktorá by mohla nastať po vynechaní FX na Bus vstup.
* Opravený pád pri vykresľovanie súbor, keď sú povolené MIDI porty.
* Opravená obrátenie smeru zvislé posunutie v 3D stereoskopické Nastavte plug-in, ak rotácie a kameňom úpravy boli oba nula.
* Opravená chýbajúce vykreslenie šablóny Export videa do XDCAM dialóg disku.
* Opravený pád pri použití Ukázať Video Monitor v rezačka, kedy stereoskopické 3D je aktívna na externom monitore v okne Náhľad videa.
* Opravený problém s vytvárať dynamické pamäte RAM Náhľad nie je k zastaveniu, keď požiadal ak Pan / rastlinná okno je otvorené, alebo zastavenie čo najskôr, ak Video FX okno je otvorené.

Home Page - Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Ak je súbor zaheslovaný tak 31101972 V prípade problému s uploadom  , ak problému niet   Mrknutie

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 186
karma +8/-4
Príspevkov : 402
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil


#18

| 18 Nov 2010, 13:22

Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 10 + Aktivátor
Vegas Movie Studio HD Platinum software has everything needed to produce spectacular HD movies. Edit video in nearly any format including HDV and AVCHD. Powerful features for video compositing, color correction, and soundtrack creation help you get feature-film results in your home studio. Use the surround sound mixing tools to create 5.1 soundtracks. Choose from hundreds of professional 2D and 3D video effects, titles, and filters. Upload movies to YouTube™, burn to Blu-ray Disc™, or author DVDs using beautifully designed themes or your own custom menus and graphics. Exclusive Sony Show Me How interactive tutorials help you get started fast.


Vegas Movie Studio HD Platinum system requirements:

    -Microsoft® Windows® XP (SP 3 or later), Windows Vista® (SP 2 or later), or Windows 7
    -1 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD)
    -200 MB hard-disk space for program installation
    -1 GB RAM (2 GB RAM recommended for HD)
    -OHCI-compatible i.LINK® connector/IEEE-1394DV card (for DV capture and print-to-tape)
    -USB 2.0 connection (for importing from AVCHD™ or DVD camcorders)
    -Windows-compatible sound card
    -DVD-ROM drive (for installation from a DVD only)
    -Supported CD-recordable drive (for CD burning only)
    -Supported DVD-R/-RW/+R/+RW (for DVD burning only)
    -Supported BD-R/-RE drive (for Blu-ray Disc™ burning only)
    -Microsoft .NET Framework 3.0 (included on application disc)
    -Apple® QuickTime® 7.1.6 or later
    -Internet Connection (for Gracenote MusicID Service)Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
{alt}

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 85
karma +46/-2
Príspevkov : 807
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
#19

| 12 Dec 2010, 20:49

Sony VEGAS PRO 10.0a 32bit   
Obsahuje vše potřebné k aktivování, funguje na 32 i 64 bit OS. Odkoušeno na w7 64bit


Install note
1.) Nainstaluj program
2.) Zkopíruj soubor Patch do adresáře s Vegasem 10
3.) Spusť patch jako admin (pro windows Vista a 7 - pravý klik - spustit jako admin)
4.) Klikni na levou hlavu lva
5.) Hotovo

Hotfile.com
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
Fileserve.com
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
No password

Na 64bitovou verzi zatím existuje pouze keygen, který některým lidem nefunguje, proto jsem ho neuploadoval...

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : n/a
karma +1/-2
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
#20

| 21 Dec 2010, 21:08

Sony Vegas 7 + Sony Keygen

Info:
SONY Vegas je jeden z najlepších a najprepracovanejších programov pre prácu s videom. Program má takmer neobmedzené možnosti.
Pri práci s videom dokáže vytvárať rôzne efekty, strihať robiť časové línie, plánovať prácu v rôznych krokoch a pod.
Pri práci s audiom programu nerobí problém miešanie zvuku, práca s 5.1 , surround zvukom atď.
Samozrejmosťou je podpora DirectX a VST.

Screenshot
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://img154.imagevenue.com/img.php?image=02723_640x469_vegas_interface_122_799lo.jpg


Veľkosť:
143 MB

Download

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.


Čeština
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Mozem sa spytat? na ako dlho je to sony vegas? alebo to je navzdy?

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 2
karma +1216/-6
Príspevkov : 4374
Referal body : 13
SMS Body : 10

Zobraziť profil


#21

| 27 Dec 2010, 20:33

Sony Vegas Pro 10.0a Build 387 (x32/x64) + Plugins Added (Dec 2010)


Sony Vegas - profesionálny Video, Audio a Blue-ray Disc stvorenia!  Iba Vegas software kombinuje real-time SD, DV, HDV a strih videa s bezkonkurenčnou audio nástrojov pre konečný all-in-one prostredie pre tvorivých profesionálov - high-definition a hi-fi.

Vegas Pre 10 zber integruje dve výkonné aplikácie, ktoré fungujú bezproblémovo spolu poskytovať efektívne a intuitívne prostredie pre video a televízne profesionálov.  Táto komplexná sada poskytuje najpevnejší a progresívnej platformy sú k dispozícii pre vytváranie obsahu a výroby.  S širokou podporou formátu, vynikajúce účinky spracovania bezpříkladným audio podporu a doplnenie plnej redakčné nástroje, Vegas Pre 10 zberu zjednodušuje vaše.  Od akvizície k dodaniu, z kamery na Blu-ray Disc, Vegas Pre 10 kolekcie prináša presne to, čo potrebujete k výrobe vynikajúce výsledky.
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Ak je súbor zaheslovaný tak 31101972 V prípade problému s uploadom  , ak problému niet   Mrknutie

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 2
karma +1216/-6
Príspevkov : 4374
Referal body : 13
SMS Body : 10

Zobraziť profil


#22

| 05 Jan 2011, 10:13

Sony Vegas PRO 10.0c Build 469/470 (x86/x64)


Strih videa, audio produkcie a DVD authoring sa spojili v jeden, výkonné riešenie.  Vegas Movie Studio Platinum softvér má všetko, čo potrebujete na výrobu high-kvalitné filmy, firemné videá, svadobné DVD, a ďalšie.  Ľahko editovať video v takmer akomkoľvek formáte, vrátane high-definition HDV a Sony AVCHD.  Pokročilé nástroje pre video kompozíciu, farebnú korekciu, a mixovanie priestorového zvuku vám pomôžu dosiahnuť rys-film výsledky vo svojom domácom štúdiu.  A s integrovaným DVD authoring a mnohonásobné vývozné možnosti pre on-line vysielanie, môžete dodať projekty však vy alebo vaši klienti prianie.

Výkonný editačný nástroj
Efektívne upraviť a usporiadať akcie na Vegas Pre časovej osi pomocou drag-and-drop operácie.  Aplikujte v reálnom čase efekty, prechody, obálky, farebné zmeny, reverzné, time-stretching a pohybové efekty.  Odborne upravovať zložité SD alebo HD dlho-forme projektov, pomocou myši alebo klávesnice, orezávanie spolu s výkonnými zvlnenie editácia režimy.

Real Time Prehrávanie a nedeštruktívne editácia
Prehrávanie a editovať video efekty, prechody a kompozitov on-the-lietať bez renderovania pri prezeraní každá zmena okamžite na externé monitory v reálnom čase.  Vegas softvér využíva výpočtový výkon PC procesy ukladania zložitých alebo efekty priamo do pamäte RAM pre hladký rám-miera prehrávanie a náhľady.

Tmavšie farebné palety Nové!
Vegas Pre 9 užívateľské rozhranie ponúka nové farebné schéma, ktoré poskytuje opticky neutrálne prostredie pre optimálne zobrazenie farieb a lepšiu použiteľnosť pri práci v zatemnenej editácii stánku.

Pridané Predvolené rozloženie Nové!
Vegas Pre 9 softvér vám dáva možnosť niekoľkých predvolené rozloženie s oknami zariadil pre rôzne editačné úlohy.  Tieto rozloženia možno ďalej upraviť a uložiť pre skutočne prispôsobené rozloženie a workflow určený pre spôsob práce.  Nové vo verzii 9 sú mixovanie zvuku a korekcia farieb rozloženie.

Export do PSP
Použite Vegas Pre 9 softvér autorovi a export obsahu do Sony PSP ® (PlayStation ® Portable), zariadenia priamo z časovej osi.  Dodané projekty PSP ® pre osobné potešenie alebo ako prostriedok na distribúciu obsahu pre klienta overenie.

AVC / AAC Podpora
Vegas Pre 9 projektov môže byť poskytnutá iPod ®-kompatibilný súbor, ktorý možno previesť pomocou iTunes.  Projekt môže byť autorom pomocou tradičných Vegas editáciu techník a metód nasleduje výslovne vykresľovanie súbor kompatibilný s iPodom H.264 mpeg4 súboru.

Vložiť I-Frames na markery
MainConcept MPEG-2 kódovanie podporuje vkladanie I-snímok na časovej osi značky.  Tým, že I-snímok na časovej osi značky, poskytované súbor má presne kapitoly a navigačný bod pre umiestnenie DVD Architect Pro softvér.

Flexibilné Okno Dokovacia
Nové v Las Vegas Pre 9 softvér sú niektoré radikálne vylepšenia pre prispôsobenie rozvrhnutie a umiestnenie tradičného rozloženie Vegas.  Časová os môže byť teraz na hornej alebo dolnej časti aplikácie.  Dokovacia okno karty môže byť v hornej alebo dolnej časti doku.

Rozšírené možnosti Náhľad videa
Zobraziť na časovej osi Vegas na oboch vnútornej monitor a externé zariadenia (alebo sekundárny displej) súčasne.  Súčasné náhľad poskytuje vydavatelia, ktorí pracujú s klientmi v prostredí ateliéri nastavenia profesionálne prostredie pre zobrazenie, pri zachovaní redakcia on-screen editáciu prostredia.  Náhľad možnosti poskytujú riešenia pre spoločné prezeranie žiadostí, s auto-fit poskytujúce maximálne úsilie pre prehliadanie vesmíru k dispozícii.

Projekt Hniezdenia
Hniezdenia vám umožní pridať projektu Vegas (. Zel) na časovej osi a upravovať a aplikovať efekty rovnaké, ako by ste štandardné mediálne udalosť.  Hniezdenia môže tiež pomôže zorganizovať časovej osi alebo použiť iné efekty.

Split-screen A / B Náhľad
Porovnajte svoj vplyv a nedotknutá video, alebo porovnať časovej osi sa schránky obrazu - všetko prezerať v reálnom čase na externý monitor cez 1394 povolená hardvér.

Systém-široká mediálne management
Môžete použiť Media Manager okná pre vyhľadávanie a spravovať svoju zbierku médií aktív, takže môžete ľahko nájsť správny súbor pre vaše projekty Vegas.  Media Manager udržuje databázu súborov, vrátane atribútov, ACID metadáta, a značky, ktoré môžete priradiť pre klasifikáciu audio a video klipy.

Import a export AAF
Môžete použiť AAF (Advanced Authoring Format) súbory na výmenné projekty medzi aplikáciami.

A / V synchronizácia Rozpoznať a opraviť
Keď sú audio a video udalostí, ktoré nie sú zladené, bude Vegas softvér vyzdvihnúť udalosti v časovej osi, takže môžete vidieť problémy synchronizácie na prvý pohľad.  Softvér určuje, či zdroj udalosti sú synchronizované porovnaním zoskupené a prekrývania médiá.

Obálka Automatizácia nahrávanie
Záznam skladby obálky a kľúčový snímku parametrov v reálnom čase pomocou myši alebo vonkajšej kontroly povrchu hardware s dotykovým a západkou záznam režimy a automatické post-záznam kľúčový snímku riedenie.  Automatizácia parametrov ovládanie je k dispozícii ako pre stereo a 5.1 tratí a autobusy, rovnako ako pre obálky video stopu.

High-Definition editácia a výstup
Softvér Vegas Pre 9 podporuje HD editáciu a vizualizáciu, vrátane výstupu na 1080/60i, 1080/30p, 1080/24p, 720/60p, 720/30p a 720/24p.  Výstup video s vysokým rozlíšením sa. AVI,. MOV, MPEG-2, Windows Media 9 Series, RealVideo 9,. PNG a. JPEG sekvencií.  Prácu s projektom veľkosti až 2048x2048.

Presné Priťahovanie
Vegas Pre 9 ponúka niekoľko objekt "štekať" voľby.  Môžete prichytenie k udalostiam na akejkoľvek trati.  Okrem toho, farebný-kódovaný lapať indikátory naznačovať lapať typ objektu, marker, región, akcie, kurzor, mriežky.  Komplexné projekty zahŕňajúce viacero stôp s každá obsahuje niekoľko udalostí ťažké a prácne na presné umiestnenie zarovnať udalosti.  Tým, že poskytuje viac prichytenie objektov všetkých skladieb, je zjednodušený presné umiestnenie udalostí.

Zobraziť Media Marker mena v udalostí
Médiá použitá v časovej osi môže obsahovať znaky.  Softvér Vegas Pre 9 je možné povoliť zobrazenie týchto médií značky priamo na časovej osi udalosti.  Zobrazením jednotlivých médií značky na explicitný mediálnu udalosť a editor môžu rýchlo zamerať na kľúčové body záujmu s von neprehľadná celú pracovnú plochu.

Pokročilé mapovanie klávesnice
Vegas Pre 9 ponúka maximálnu flexibilitu prispôsobiť klávesové skratky pre ľahký prenos zručností z inej aplikácie.

Referencie na projekty v Poskytované súbory
Keď vaše Vegas projekt využíva médiá, ktorá bola vyjadrená s vloženým referenčným projektom cestu, môžete ľahko otvoriť zdrojový projekt v asociované aplikácii, ak potrebujete upraviť médiá neskôr.  Predstavte si napríklad, že máte zvukový súbor na časovej osi Vegas, ktorý bol vyjadrený z projektu ACID.  V náhľadu vášho projektu Vegas, zistíte, že ste omylom poskytnuté svoj KYSELINA projekt s kritickým trať stlmený.  Môžete jednoducho pravým tlačidlom myši na-udalosť na Vegas Pre časovej osi a vyberte Upraviť Source projekt z miestnej ponuky opätovne otvoriť svoj projekt kyseliny, zapnutie trať, a potom re-ho robí.

Strunová okná
Pomocou okna rezačka pre výber časti médium, ktoré môžu byť umiestnené do udalostí na dráhe, a ľahko vytvárať mediálne subclips, že referenčné časti multimediálneho súboru.

JKL peeling: Časová os a klávesnice, orezávanie
Scan vášho projektu rýchlo nájsť upraviť body s využitím nových pásky-štýl drhnutie.  Ovládanie prehrávania vášho projektu pri rôznych rýchlostiach.  Scrub pomocou JKL / shuttle, klávesové skratky, alebo externé zariadenia, ako sú Contour A / V riešenia ShuttlePro (Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
www.contourdesign.com
).

Prispôsobiteľné užívateľské rozhranie
Softvér Vegas Pre 9 má čisté a intuitívne rozhranie a používa známe Windows klávesové skratky.  Windows XP tému podpory a úpravy rozhranie farieb umožňuje širokú škálu úprav, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu pracovnému štýlu.

User-definovateľné viac alokovania dokovacej okno
Design úpravy Vegas prostredie pre maximalizáciu produktivity.  Viac okien a ušetríte až desať konfigurácií usporiadania pre jedno a dvoch monitorov systémov.  Ľahko vyvolať vlastné okno layout pre editáciu špecifických úloh, a okamžite prejsť na nové rozloženie počas prehrávania.

Prispôsobiteľné mapovanie klávesnice
Vlastné klávesové skratky Vegas, aby sa zmestili vaše úprav.  Vytvárať a upravovať nové klávesové skratky, import mapovanie klávesnice systému, alebo uložiť aktuálne rozloženie pre použitie ako záložné-i rozloženie klávesnice zdieľať s ostatnými používateľmi Vegas.

Media Subclips
Pomocou okna rezačka vytvoriť subclips, že referenčné časti multimediálneho súboru.  Subclips možno tiež vytvoriť priamo v časovej osi Vegas.  Všetky subclips sú pridané do fondu médií a môže byť použitý ako akákoľvek iná udalosť v projekte Vegas.

V reálnom čase / V akcie vzad
Okamžite reverznej audio a video udalosti na časovej osi buď ako zamknuté / skupina udalosť V alebo ako samostatné elementy.

Efekty balíka Zložky
Rýchlo vyvolať často používané reťazca efektov v projekte Vegas.  Účinky balíky vo Vegas Pre 9 softvér, si ponechávajú svoj reťaz poradí a individuálne nastavenie, plug-in, takže môžete rýchlo použiť požadované účinky na médiá.

Ďalšie Marker Podpora
Softvér Vegas Pre 9 poskytuje podporu pre až 99 číslované značky.  Marker nástroj umožňuje jednoduchú navigáciu medzi susednými značkami a editácia viac vybraných značiek.

Sieťové renderovanie
Urýchliť výrobný čas tým, že sa komplexné multimediálne projekty, na počítačoch v sieti.  Rozdeľte Vegas projekty do menších sekcií, ktoré sú distribuované vo viac strojov, a nech Vegas softvér reassemble kusy do jedného poskytnutej súboru.  Každá kópia softvér Vegas prichádza s dvoma ďalšími render-len inštalácia.

Klávesnica, orezávanie a udalosti Miešanie
Odborne upravovať zložité dlho-forme projektov s využitím myši alebo klávesnice, orezávanie, udalosti miešanie, rovnako ako pokročilé zvlnenie editácia režimy.

Neobmedzené Undo / Redo
Vegas softvér umožňuje neobmedzený počet editácií vrátiť späť či znovu.  Rýchlo a ľahko obnoviť predchádzajúce úpravy bez nutnosti prepracovať celý projekt Vegas.

Niektorý antivír vám bude hlásiť vírus na keygen, tak robte ako chcete. Je bezpečný, treba ho použiť na aktiváciu produktu, zmazať pc pre istotu preskenovať a hotovo.

Home Page - Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

×86-
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
×64-
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Ak je súbor zaheslovaný tak 31101972 V prípade problému s uploadom  , ak problému niet   Mrknutie

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 60
karma +25/-1
Príspevkov : 985
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil


#23

| 06 Jan 2011, 10:52

Sony Vegas PRO 10.0с Build 469

Kolekcia SONY VEGAS PRO 10 integruje v sebe dve výkonné aplikácie, ktoré spolu hladko spolupracujú a poskytujú tak efektívne a intuitívne prostredie pre profesionálneho tvorcu SD/HD videa a najrôznejších projektov. Medzi novinka patrí strih stereoskopického 3D materiálu, stabilizácia obrazu alebo akcelerácia kódovania do AVC pomocou GPU (vďaka technológii CUDA).Od akvizície k dodaniu, z kamery na Blu-ray Disc ™, Vegas Pro 10 kolekcia prináša presne to, čo potrebujete k výrobe vynikajúcich výsledkov.

Precise editing tools

Edit SD or HD video with drag-and-drop functionality, mouse and keyboard trimming, and ripple editing. Features include ProType titling technology, multicamera editing tools, 32-bit floating-point video processing, customizable window layouts, color-coded snapping, HDV/AVCHD/RED/SDI/XDCAM support, A/V synchronization detection and repair, and automatic frame quantization.

Professional 32- and 64-bit workflow

The Vegas Pro 10 interface provides a fully customizable workspace for accomplishing a wide range of production requirements. Dock multiple windows across multiple monitors and save your layouts to fit specific editing tasks, nest Vegas projects within the timeline, customize and save keyboard commands, and use application scripting to automate repetitive tasks. Systemwide media management produces maximum efficiency.

Stereoscopic 3D editing

Create stereoscopic 3D projects utilizing the same workflow we’ve provided for 2D media! Vegas Pro 10 provides the ability to import, adjust, edit, preview, and output stereoscopic 3D media — all using industry-standard professional delivery formats including single or dual files with side-by-side, top/bottom, or line-alternate encoding. Anaglyphic monitoring and output are also supported.

Broad format support

Vegas Pro 10 software natively supports the newest professional camcorder formats including XDCAM, NXCAM, AVCHD, and RED. Vegas Pro 10 software also includes support for still images greater than one gigapixel in resolution. Use Pan and Scan to create a stunning movie sequence from these large pictures while maintaining HD resolution.

Powerful Blu-ray Disc authoring

Create your own Blu-ray DiscsBurn movies to Blu-ray Disc™ directly from the Vegas Pro timeline for high-definition delivery. Use DVD Architect Pro software (included with the Vegas Pro collection) to author DVDs or Blu-ray Disc media with multiple video angles, subtitles, multiple languages, and special features. Preview and test your work in real time. Apply Brightness and Contrast, Auto Levels, Crop, and Anti-Flicker filters. Set CSS and Macrovision® copy-protection flags for masters.Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.    * Microsoft® Windows® XP 32-bit SP3, Windows Vista® 32-bit or 64-bit SP2, or Windows 7 32-bit or 64-bit
    * 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D)
    * 400 MB hard-disk space for program installation
    * 1 GB RAM (2 GB recommended)
    * OHCI-compatible i.LINK® connector/IEEE-1394DV card (for DV and HDV capture and print-to-tape)
    * USB 2.0 connection (for importing from AVCHD, XDCAM EX, NXCAM, or DVD camcorders)
    * Windows-compatible sound card
    * DVD-ROM drive (for installation from a DVD only)
    * Supported CD-recordable drive (for CD burning only)
    * Supported DVD-R/-RW/+R/+RW (for DVD burning only)
    * Supported BD-R/-RE drive (for Blu-ray Disc™ burning only)
    * Microsoft .NET Framework 3.0 (included on application disc)
    * Apple® QuickTime® 7.1.6 or laterSony Vegas PRO 10.0с Build 469- 32 bit|196 MB

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.


Sony Vegas PRO 10.0с Build 469- 64 bit|199 MB

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Citácia
Obsah packu:soft+keygen

{alt}

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
#24

| 03 Feb 2011, 13:57

ta 10c nejde to autentifikovat !!

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
mbw

*


Cucaj Rank : 377
karma +1/-0
Príspevkov : 39
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil


#25

| 05 Feb 2011, 12:18

Sony Vegas PRO 10.0c Build 469/470 (x86/x64)


Kolekcia SONY VEGAS PRO 10 integruje v sebe dve výkonné aplikácie, ktoré spolu hladko spolupracujú a poskytujú tak efektívne a intuitívne prostredie pre profesionálneho tvorcu SD/HD videa a najrôznejších projektov. Medzi novinka patrí strih stereoskopického 3D materiálu, stabilizácia obrazu alebo akcelerácia kódovania do AVC pomocou GPU (vďaka technológii CUDA).Od akvizície k dodaniu, z kamery na Blu-ray Disc ™, Vegas Pro 10 kolekcia prináša presne to, čo potrebujete k výrobe vynikajúcich výsledkov.

Precise editing tools

Edit SD or HD video with drag-and-drop functionality, mouse and keyboard trimming, and ripple editing. Features include ProType titling technology, multicamera editing tools, 32-bit floating-point video processing, customizable window layouts, color-coded snapping, HDV/AVCHD/RED/SDI/XDCAM support, A/V synchronization detection and repair, and automatic frame quantization.

Professional 32- and 64-bit workflow

The Vegas Pro 10 interface provides a fully customizable workspace for accomplishing a wide range of production requirements. Dock multiple windows across multiple monitors and save your layouts to fit specific editing tasks, nest Vegas projects within the timeline, customize and save keyboard commands, and use application scripting to automate repetitive tasks. Systemwide media management produces maximum efficiency.

Stereoscopic 3D editing

Create stereoscopic 3D projects utilizing the same workflow we’ve provided for 2D media! Vegas Pro 10 provides the ability to import, adjust, edit, preview, and output stereoscopic 3D media — all using industry-standard professional delivery formats including single or dual files with side-by-side, top/bottom, or line-alternate encoding. Anaglyphic monitoring and output are also supported.

Broad format support

Vegas Pro 10 software natively supports the newest professional camcorder formats including XDCAM, NXCAM, AVCHD, and RED. Vegas Pro 10 software also includes support for still images greater than one gigapixel in resolution. Use Pan and Scan to create a stunning movie sequence from these large pictures while maintaining HD resolution.

Powerful Blu-ray Disc authoring

Create your own Blu-ray DiscsBurn movies to Blu-ray Disc™ directly from the Vegas Pro timeline for high-definition delivery. Use DVD Architect Pro software (included with the Vegas Pro collection) to author DVDs or Blu-ray Disc media with multiple video angles, subtitles, multiple languages, and special features. Preview and test your work in real time. Apply Brightness and Contrast, Auto Levels, Crop, and Anti-Flicker filters. Set CSS and Macrovision® copy-protection flags for masters.
32bit

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
64bit

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
Bez hesla!

Moj upload
linky sú volne šíritelné
Posledná zmena: 24 M?j 2011, 17:18 od mbw

Moje linky sú volne šíritelné!!!
Chceš aj ty zarábať  UPLOADOVANÍM ? Tak klikni na tento link:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Ak som ti pomohol, {alt} poteší.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 350
karma +43/-5
Príspevkov : 10
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
#26

| 27 Feb 2011, 17:48

Sony Vegas PRO 10.0c Build 469/470Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
#27

| 16 J?l 2011, 18:10

Sony Vegas 7 + Sony Keygen

Info:
SONY Vegas je jeden z najlepších a najprepracovanejších programov pre prácu s videom. Program má takmer neobmedzené možnosti.
Pri práci s videom dokáže vytvárať rôzne efekty, strihať robiť časové línie, plánovať prácu v rôznych krokoch a pod.
Pri práci s audiom programu nerobí problém miešanie zvuku, práca s 5.1 , surround zvukom atď.
Samozrejmosťou je podpora DirectX a VST.

Screenshot
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://img154.imagevenue.com/img.php?image=02723_640x469_vegas_interface_122_799lo.jpg


Veľkosť:
143 MB

Download

Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.


Čeština
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Ahoj  chce to heslo inak mi to asi nepôjde Ďík a pekný deň

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 2
karma +1216/-6
Príspevkov : 4374
Referal body : 13
SMS Body : 10

Zobraziť profil


#28

| 12 Sep 2011, 04:45

Vegas Movie Studio HD Platinum 11.0


The Vegas Movie Studio HD Platinum Production Suite has everything you need to produce professional-level HD movies. Users can edit video in nearly any format including HDV and AVCHD, as well as create breathtaking 3D video with our innovative stereoscopic 3D tools.
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Ak je súbor zaheslovaný tak 31101972 V prípade problému s uploadom  , ak problému niet   Mrknutie

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*


Cucaj Rank : 267
karma +16/-6
Príspevkov : 376
Referal body : 0
SMS Body : 10

Zobraziť profil


#29

| 28 J?l 2012, 09:13

Sony VEGAS Pro 9 Full CZ

Kolekcia Sony Vegas Pro 9 ponúka výkonné a zároveň intuitivné pracovné prostredie  pre profesionálnu tvorbu videa a zvuku.
čeština ,medicína a všetko potrebné na chod softu pribalené
280 mb


Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
heslo roggis

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

Sony Vegas !!! Vsetko sem !!!

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.185 sekund, 31 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.