©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774338 Používateľov a 555610 Príspevkov

26 Jún 2017, 06:24 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Anketa: cucaj a nuda ?

ANKETA: Ako by ste charakterizovali cucaj z nasledujich moznosti?
Nudny - 33 (9.1%)
Zabavny stale - 96 (26.4%)
Zabavny semtam, treba ozivit - 143 (39.4%)
Kedysi bol zabavny, uz nie je - 33 (9.1%)
Kedysi to bolo fajn, teraz je to lepsie - 58 (16%)
Celkovo hlasov: 358

Anketa: cucaj a nuda ?  (Prečítané 14640 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1
SMS Body : 0

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 07 Apr 2009, 19:36 pm

Ahojte, prosim aspon par hlasov Úsmev
Plus napiste a odovodnite svoj hlas.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 75
karma +259/-0
Príspevkov : 575
Referal body : 4

Zobraziť profil

| 07 Apr 2009, 19:54 pm

no ja som hlasovala za zabavny stale... kedze je tu vela ludi tale sa najde nieco co sa da robit a stale pribuda nieco nove... Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 190
karma +10/-0
Príspevkov : 28
Referal body : 0
SMS Body : 5

Zobraziť profil WWW

| 07 Apr 2009, 20:10 pm

Ja som dal tiez zabavny stale. Vždy sa tu nájde niečo čo ma neuveriteľne pobaví, či sú to jednotlivé príspevky v diskusii alebo videá, obrázky atď. Úšklabok

Hradecek - osobný web

Linka:  

| 07 Apr 2009, 20:26 pm

nj aby sme do toho dali aj trocha zdraveho rozumu tak som dal treba ozivit...ako som si uz aj ja vsimol v poslednej dobe dost klesla navstevnost...dufam ze pomoze sekcia hd filmy a system referalov a dufam ze sa vse vrati do starych kolaji
pomohli by aj nejake tie sutaze o premium ale tych je vzdy malo(uctov samozrejme Úšklabok)

Linka:  
< [ DARK WAVE ] >

*

Cucaj Rank : 106
karma +499/-3
Príspevkov : 192
SMS Body : 10

Zobraziť profil WWW

| 07 Apr 2009, 20:40 pm

hlasoval som za: zábavný sem-tam...

prečo? napríklad mne sa nepáči ako sa v posledmom čase vyvíja celá sekcia DISKUSIA.
v sekciách HRY, KOMPY, INTERNET sa veľmi často riešia veci ktoré patria do sekcie POMOC.
a v sekcii FILMY často niekto hľadá film alebo sa pýta kedy to výjde s dabingom...

): nʌɐlɥ ɐu ʎuǝʌɐʇsod ǝɾ ʇǝʌs oʇuǝʇ ʎlǝɔ

Linka:  

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 07 Apr 2009, 21:01 pm

hlasoval som za: zábavný sem-tam...

prečo? napríklad mne sa nepáči ako sa v posledmom čase vyvíja celá sekcia DISKUSIA.
v sekciách HRY, KOMPY, INTERNET sa veľmi často riešia veci ktoré patria do sekcie POMOC.
a v sekcii FILMY často niekto hľadá film alebo sa pýta kedy to výjde s dabingom...

co sa tyka tohoto - v sekciách HRY, KOMPY, INTERNET sa veľmi často riešia veci ktoré patria do sekcie POMOC.
1.napr.neviem ako mam prejst ten a ten level.ked je niekto taka lama,ze to nedokaze prejst bez cudzej pomoci,alebo nedokaze pouzit google a najst navod,ktorych je po nete ako nasratych tak si o tom moze diskutovat v sekcii HRY.toto nepatri do pomoc.aj ked je pomoc v diskusii nebudem tam tolerovat diskusiu.kto vie pomoze a kto nie nech drzi tlamu a prsty prec od klavesnice.na diskutovanie ci to musi tak,alebo onak su tu sekcie a nechapem preco sa najde vzdy niekto co to chce vsetko nasrat do jednej sekcie.prehladnost sa znizi na nulu.ak taky prispevok najdem tak ho presuniem(ak  to uz viac pripomina diskusiu),alebo mazem.
2.sekcia filmy a dalsie bud maju ,alebo nemaju svojho moda.tam kde nemaju je treba pouzit nahlasovanie a tam kde je to znamena,ze sa o nu nestara.davnesie som taketo sekcie cistil,ale od isteho casu som povedal dost.nebudem sa viac starat o druhych ked si nerobia to o co tak ''pekne'' prosili ,ked sa chceli stat modom.
3.neako mi neladii tvoja poznamka/staznost s hlasovanim zabava sem tam

Linka:  
< [ DARK WAVE ] >

*

Cucaj Rank : 106
karma +499/-3
Príspevkov : 192

Zobraziť profil WWW

| 07 Apr 2009, 22:58 pm

co sa tyka tohoto - v sekciách HRY, KOMPY, INTERNET sa veľmi často riešia veci ktoré patria do sekcie POMOC.
1.napr.neviem ako mam prejst ten a ten level.ked je niekto taka lama,ze to nedokaze prejst bez cudzej pomoci,alebo nedokaze pouzit google a najst navod,ktorych je po nete ako nasratych tak si o tom moze diskutovat v sekcii HRY.toto nepatri do pomoc.aj ked je pomoc v diskusii nebudem tam tolerovat diskusiu.kto vie pomoze a kto nie nech drzi tlamu a prsty prec od klavesnice.na diskutovanie ci to musi tak,alebo onak su tu sekcie a nechapem preco sa najde vzdy niekto co to chce vsetko nasrat do jednej sekcie.prehladnost sa znizi na nulu.ak taky prispevok najdem tak ho presuniem(ak  to uz viac pripomina diskusiu),alebo mazem.
2.sekcia filmy a dalsie bud maju ,alebo nemaju svojho moda.tam kde nemaju je treba pouzit nahlasovanie a tam kde je to znamena,ze sa o nu nestara.davnesie som taketo sekcie cistil,ale od isteho casu som povedal dost.nebudem sa viac starat o druhych ked si nerobia to o co tak ''pekne'' prosili ,ked sa chceli stat modom.
3.neako mi neladii tvoja poznamka/staznost s hlasovanim zabava sem tam

1. pozrel som si prvú stranu s 50 najnovšími príspevkami zo sekcie HRY. asi 2 príspevky boli o tom že ako sa dostanem niekam vo WoW a v GTA4. asi 15-20 príspevkov sa radí do kategórie "nejde mi spustiť, ako mám nainštalovať, pomoc padá/mrzne mi hra, hľadám/kedy výjde hra..." možno by helflo rozdelenie sekcie POMOC rovnako ako roznelenie sekcie HĽADÁM (napr. POMOC S HROU, POMOC SO SW/HW/MOBILOM)...?
2. nekomentujem, do MODovania nevidím
3. zábava je sem-tam v diskusii, keď sa trafí dobrá téma...

ooh a samozrejme že to NEBOLA sťažnosť, admin písal že máme odvôvodniť hlasovanie tak som to na rovinu napísal. obával som sa že to niekto zle pochopí. môj názor je, že pokiaľ xe byť CUCAJ niečím viac než len WAREZ servrom kde 1000 ľudí uploaduje a 144000 len sosá a spamuje, tak potrebuje dobré diskusné fórum, lebo práve to je to čo formuje internetovú komunitu... to čo sem ľudí privedie aj kvôli iným veciam než naPASTEovať svoje uploady alebo len si skopírovať linky do downloaderu a zatvoriť stránku.

mám troška medzery v medziľudskej komunikácii, takže pokiaľ sa niekomu zdá že ho poúčam alebo urážam tak to tak neni  Úšklabok

no ja som prave hovoril o tych prispevkoch,kde sa chcu dostat dalej.ten zvysok samo patri do pomoc,lebo takych su tam uz stovky.nie vsetko sa ,ale da radit podla nazvu.niektory vedia dat teme taky hororovi nazov a pritom sa jedna prave o ten prvy pripad,alebo naopak.kolko je zle zaradenych tem v hrach neviem.nechodim tam.vsetko je ,ale na moderatoroch jednotlivych sekcii.kazdy si zodpoveda za tu svoju.ok koniec debaty,aby sme zbytocne neodbocovali od temy / X
Posledná zmena: 07 Apr 2009, 23:48 pm od Xaaron

): nʌɐlɥ ɐu ʎuǝʌɐʇsod ǝɾ ʇǝʌs oʇuǝʇ ʎlǝɔ

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 08 Apr 2009, 13:29 pm

Kedysi bol zabavny, uz nieje .

dal som to preto lebo po vypadku disku sa tu pre mna vela veci zmenili k horsiemu..nechem to uz dalej rozoberat lebo som uz o tom popisal dost a suhlasim s tymto:

Citácia: silmarill
môj názor je, že pokiaľ xe byť CUCAJ niečím viac než len WAREZ servrom kde 1000 ľudí uploaduje a 144000 len sosá a spamuje, tak potrebuje dobré diskusné fórum, lebo práve to je to čo formuje internetovú komunitu... to čo sem ľudí privedie aj kvôli iným veciam než naPASTEovať svoje uploady alebo len si skopírovať linky do downloaderu a zatvoriť stránku.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 246
karma +64/-9
Príspevkov : 266
Referal body : 4

Zobraziť profil

| 11 Apr 2009, 15:49 pm

Hlasoval za zabavny stale..... co k tomu napisat proste je tu furt nieco nove a furt nieco na co sa da niako reagovat alebo odpisat ...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 102
karma +114/-6
Príspevkov : 601

Zobraziť profil

| 11 Apr 2009, 15:54 pm

Zabavny ako kedi ale v poslednom case ma to tu trochu nudi . Hlavne ked nemozem uploadovat kvoli tej prije*anej chybe .

Linka:  

*

Cucaj Rank : 377
karma +41/-0
Príspevkov : 26
SMS Body : 35

Zobraziť profil

| 12 Jún 2009, 18:59 pm

ja som hlasoval za zabavne a scelo by ozivit... ja uprednostnim cucaj pred hociktorym inym forom Úsmev je tu toho naozaj dost aj diskusie su zabavne len chcelo by to nejake nove temy ja osobne nemam take napady ale nejake new zabavne temy by sa hodili... nuda tu rozhodne neni len aby to tu neupadlo Úsmev  - moj nazor

Linka:  

*

Cucaj Rank : 136
karma +495/-1
Príspevkov : 58

Zobraziť profil

| 18 Jún 2009, 20:40 pm

No aj ja som zahlasoval za to, ze to treba kus ozivit ..
je tu sranda, ale mohlo by byt viac... Smiech
No a co som cital prispevky, hlave o tej diskusii sa vyjadrim lebo tam pôsobim uz viac ako pol roka a casto helfujem ludom v  pomoc a tak
podla mna by vyrazne pomohlo daco take, ako ked je na hlavnej stranke v sekcii filmy vytiahnutych viac podsekcii.
tak takouto formou, ALE staci tam popis, teda:
POMOC
pomoc s hramy softom HW atd.
ked si to par ludi vsimne tak to dufam prida na tej prehladnosti, no to riesenie uz naham na vas..

a Xaaron: to si furt taky nervozny ?
chlape mne z teba normalne behaju zimomriavky... Smiech
jasne ze tu nieje sranda ked sa o nu nepokusas Smiech Smiech
(a teraz mi da "len tak zo srandy"  * a potom ban ako ho poznam Smiech )
a preboha myslis ze len na tomto fore sa tak spamuje ? spamuje sa vsade a toto je jedno z for kde je spamu naozaj malo ! co je fakt pekne.

tak to ma nepoznas.pokial dodrzujes pravidla nemam ziadny dovod davat ti * a ban uz vobec.ja znesiem kritiku v pohode pokial nieje urazajuca a obsahujuca vulgarizmus a akceptujem kazdy nazor aj tvoj.nie niesom stale nervozny.obcas mam aj svetle dni a srandy si uzivam az az  Smiech .ano spamuje sa vsade,ale povedz ,ktore SK forum sa moze porovnavat s cucajom.mi sa tu prave snazime zbavit forum takychto zaskodnikov,ktory nicim neprispeju , otravuju a zneprijemnuju pobyt na fore nam aj inym uzivatelom.ze si ine fora chovaju hada na prsiach je ich problem.ak si uploader a niekto ti v teme neustale spamuje a vedenie s tym nic nerobi urcite to odradi vela uzivatelov od posobenia.ak nezakrocim razatnejsie budu si dovolovat viac.som k uzivatelom taky ako su oni k foru a ku mne. / X
Posledná zmena: 18 Jún 2009, 21:35 pm od Xaaron

Linka:  

*

Cucaj Rank : 261
karma +135/-0
Príspevkov : 4
Referal body : 130

Zobraziť profil

| 22 Jún 2009, 19:11 pm

ujde to,ale stale je co zlepsovat

Linka:  

*

Cucaj Rank : 233
karma +66/-0
Príspevkov : 203
SMS Body : 25

Zobraziť profil

| 24 Jún 2009, 16:27 pm

1. pozrel som si prvú stranu s 50 najnovšími príspevkami zo sekcie HRY. asi 2 príspevky boli o tom že ako sa dostanem niekam vo WoW a v GTA4. asi 15-20 príspevkov sa radí do kategórie "nejde mi spustiť, ako mám nainštalovať, pomoc padá/mrzne mi hra, hľadám/kedy výjde hra..." možno by helflo rozdelenie sekcie POMOC rovnako ako roznelenie sekcie HĽADÁM (napr. POMOC S HROU, POMOC SO SW/HW/MOBILOM)...?
Ak sa jedná o pomoc/radu/helfnutie s hrou, je to správne v sekcii Diskusia - Hry.

Zábavný stále, hlavne v niektorých sekciách .. Cucaj 4 EvEr Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 264
karma +2/-0
Príspevkov : 6

Zobraziť profil

| 03 Júl 2009, 20:30 pm

ahojte -.zahlasovala som ako sa patri ...len jedna vec ma trochu stve..preco vsetky seriali su spravene cez rapi a k jednej casti su minimalne 3...to sa neda hodit na trebarss 5 casti jeden part dajmetomu hellshare abo upnito ..alebo ak keby jedna cast tak bola ...mozno ze nejake serialy su tak dane ale nie vsetky.ak niekto ma premium ucet je to fajn ale aspon keby sa nemuselo tych 15 minut stale cakat aj by sa dalo ....a ked napisem doticnemu nech to hodi na jeden part (na zaciatku uvedene) tak kasle nato.dik ...mozte mi nato aspon nieco napisat aby  som bola trosku v obraze ..dakujem

Linka:  

Anketa: cucaj a nuda ?

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.284 sekund, 35 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.