©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778387 Používateľov a 562379 Príspevkov

22 Júl 2018, 13:18 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

výber TV + Net

• Strana:
  • 1
výber TV + Net  (Prečítané 604 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 07 Máj 2017, 16:24 pm

Čávte moc sa v tejto téme nevyznám a chcel by som pomôcť aktuálne máme v dome zavedenú Tv cez skylink a nekvalitné internetové pripojenie cez miestneho poskytovateľa a mal by som záujem prejsť na niečo iné najlepšie niekto kto by poskytoval obe služby naraz (nie je to podmienka) som z dediny kde nie je optika ale máme v dome momentálne odpojenú pevnú linku (uvažoval som preto nad Mágio s internetom), v dome sú aktuálne 3 TV ale iba do jednej je privedený koaxiál zo satelitu zvyšné 2 sú pripojené na izbové antény preto by som chcel nejaký kvalitnejší internet a bezdrôtovo pripojiť všetky 3 TV (ak je to vôbec možné, ale nerád by som ťahal nové káble po dome).
Čo by preto bolo v mojej situácii najlepšie riešenie ako zabezpečiť v dome internet + Tv na 3 do budúcna možno aj viac televízorov.

Vopred diky za rady...

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

výber TV + Net

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 20 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.