©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 773523 Používateľov a 555221 Príspevkov

23 Máj 2017, 17:47 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Obmedzenie rýchlosti internetu

• Strana:
  • 1
Obmedzenie rýchlosti internetu  (Prečítané 1034 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 14 Jan 2017, 12:37 pm

Dobrý deň prajem, chcel by som radu ohľadom môjho problému. Btw. hľadal som tu zhruba nejakú takúto tému pomocou kľúčových slov no nenašiel som tak sa idem opýtať priamo. Tak k problému, potreboval by som obmedziť v domácnosti internet na ostatné počítače, napr. že ich počitač by pracoval so 150Kb/s a môj plnou rýchlosťou. Všetci sú pripojení na jeden router, stolné sú dva a sú pripojené pomocou sieťového káblu (tie ma trápia asi tak najviac) ostatné pomocou wifi sú dva ntb a telefóny (jeden ntb som ja a ten druhý by mi nevadil nakoľko nesťahuje cez torrent stále ako blázon a nepohlití celý internet). Skrátka či existuje nejaký soft s ktorým by som sa vedel pripojiť k routeru ako správca, tam zistiť adresy ktoré sa pripájajú a ktoré ho akou rýchlosťou zaťažujú, následne by som obmedzil cez router tie adresy na určitú rýchlosť. Alebo bude treba kúpit k routeru nejakú dátovú bránu s ktorou by som to vedel ovládať atď. Chcel by som aby to bolo čo najrýchlejšie riešenie a samozrejme nech ma to nevíde nejaké strašné peniaze. K tomu či by som sa s užívateľmi neporozprával, stalo sa no nejak to nerešpektujú a myslia si že som sprostý keď mi povedia že nesťahujú a mne neide otvoriť pomaly stránku. Za rady a odpovede vopred Ďakujem.
Posledná zmena: 21 Mar 2017, 22:39 pm od Aliens,
Dôvod: predmet

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Obmedzenie rýchlosti internetu

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.