©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 770018 Používateľov a 552922 Príspevkov

24 Jan 2017, 01:54 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Nový Cpu, Motherboard, ram - 350-400e

• Strana:
  • 1
Nový Cpu, Motherboard, ram - 350-400e  (Prečítané 332 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 20 Okt 2016, 18:56 pm

Ahojte, chcem sa s Vami poradiť, mám v pláne vymeniť moje terajšie komponenty v pc za nové, konkrétne procesor, zákl. dosku, ram-ku..
Momentálne mám:
CPU: i5 3450 3,10 GHz, turbo boost 3,5 GHz
GPU: GTX Zotac 1060 6gb APM
RAM: 8gb DDR3
Mainboard: AsRock B75M R2.0
Zdroj:Corsair CX430
Výmenu zvažujem hlavne z dôvodu, že mám pocit, že procesor nestíha grafike i keď som myslel, že ešte dáky rok vydrží, terajší procesor budem mať 4-tí rok, nemal som sním žiadne problémy až teraz keď som prešiel na win 10, mám využite v mnohých hrách takmer na 100% a pri niektorých je to vyťaženie až na 100%, zatiaľ čo grafika je tak okolo 60-80% v priemere..
Rozmýšlam nad touto zostavou:
CPU: i5 6600K - Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Mainboard:ASUS B150 PRE GAMING - Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Ram:Kingston 8 GB DDR4 SDRAM 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series - Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Ešte by som chcel vymeniť aj skriňu, tú by mi mohol niekto odporučiť, rozmýšlam nad touto Zalman Z1 Neo - Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Zdroj by mal postačovať, nakoľko tento procesor by mal mať menší odber ako môj predchádzajúci, číže ten si nechávam nakoľko je podľa mňa stále kvalitný, takisto disky, grafika a ostatné veci ostávajú tie ktoré mám.. PS: neplánujem kupovať z alzy, ale majú prehľadné stránky, takže pre lepšiu orientáciu..
Ešte jedna otázka je vôbec ten i5 6600,6600K výkonnejší ako môj terajši, alebo je to v podstate na rovnakej, alebo podobnej výkonoostnej kategórií..
Ďakujem Vám za odpovede ;-)

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Nový Cpu, Motherboard, ram - 350-400e

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 20 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.