©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 771211 Používateľov a 553522 Príspevkov

23 Feb 2017, 14:55 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Herný notebook do 1200 eur

• Strana:
  • 1
Herný notebook do 1200 eur  (Prečítané 1628 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-2
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 26 Mar 2016, 14:58 pm

Zdravím,
hľadám spoľahlivý notebook, na ktorom chcem hrať hry ako Witcher 3 a pod. a venovať sa tvorbe grafiky. Môže byť aj bez OS.
Za každú radu som veľmi vďačný.  Úsmev

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +57/-0
Príspevkov : 2
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 26 Mar 2016, 16:49 pm

V tejto cene je niekolko alternativ, ak zacneme od tej najlacnejsej Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste tento notebook ma vsak len i5 procesor, to by som riesil len v pripade, ak by si chcel usetrit, ak budes pracovat s grafikou, bola by lepsia i7 verzia teda tento Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste potom alternativa od Asusu, tiez len i5, kedze i7 uz prekracuje tvoj rozpocet Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste dalsia alternativa, ktora ma i5 verziu procesora od Lenova Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste a zaverecny kandidat, ktory je asi top v tejto cene Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste mechaniku neries, da sa dokupit externa, ak ju potrebujes.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Herný notebook do 1200 eur

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.