©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778268 Používateľov a 561908 Príspevkov

21 Jún 2018, 05:43 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

nenacitanie win po nainstalovani ovladacov

• Strana:
  • 1
nenacitanie win po nainstalovani ovladacov  (Prečítané 1070 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 31 Jan 2016, 10:07 am

Ahoj mam problem co sa tyka grafickych ovladacov takze od zaciatku... poskladal som si pc tu je strucne info i5-4690k, GBz97-hd3, 16GB ram , WD 500 64mb cache, evga 600W bronze a grafika AMD R9 380 4GB gaming od msi. Po poskladani som potom nainstaloval ovladace maticnej ovladace grafickej a vsetko fachalo v poriaku az na to, ze niekedy mi padla hra a niekedy mi uz aj napisalo, ze display driver prestal pracovat mal som za to, ze to su stare ovladace (este catalyst) kedze na stranke uz mali novsie tak som sa rozhodol stiahnut a nainstalovat posledne verzia 16.1 riadne stiahnute na win7 64 bit.  Po odinstalovanych starych a nainstalovani novych ovladacov som resetol comp a vsetko islo v poriadku ani raz nepadlo problem je, ze som to nemohol vyskusat viac krat lebo som isiel na 3 tyzdne prec a vcera ked som sa vratil chcel som zapnut compa tak po ukazke windows okienka to hodi ciernu obrazovku a pise cable is not conected. Tak som isiel do save modu a odinstaloval graficke ovladace a skusil uz v normalnom mode nainstalovat stare lenze toto robi pri vsetkych verziach. Uz mi napadlo, ze nechce odinstalovat odinstalovat riadne vsetky ovladace tak som skusil aj reinstalovat windows kedze som tam skoro nic nemal nebol to pre mna problem lenze vkuse to iste. Ako idem do safe modu a odinstalojem ovladace tak mi win uz pusti normalne ale ako nahle nainstalujem ovladace tak mi uz windows po restartovani nechce nacitat skusal som uz asi 3 verzie ovladacov spolu s najnovsimi a furt to iste cierna obrazovka uvodnej animacii windowsu  Som v rozpakoch.... samozrejme, ze som skusal hladat a riesit moj problem ale nic som nenasiel teda aspon nie v mojom pripade. Za akukolvek pomoc dakujem.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

nenacitanie win po nainstalovani ovladacov

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 20 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.