©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 772087 Používateľov a 554257 Príspevkov

24 Mar 2017, 21:02 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

GTA V

• Strana:
  • 1
GTA V  (Prečítané 7150 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-3
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 09 Sep 2015, 17:37 pm

Zdravím pánové,,

Mám taký menší problémik s hrou GTA V -

Najprv napíšem PC špecifikácie:
Intel i5-3230M 2.6GHz
4GB DDR3 RAM
AMD Radeon HD8750M 2GB
 neviem čo by som mal ešte dodať k nim Smiech

Takže,, GTA V sa mi spustí bez problémov, začnem hrať grafiku mám nastavenú Normal akurát textúry mám High. Bez lagov hrám krásne, a vždy po nejakom čase sa mi automaticky hra crashne. Buď je to 10 minút alebo 30 minút. Dosť ma to štve nakoľko robím misiu a vždy mi to vypne a nestihnem ani uložiť. Predtým ako mi to spadne, hra začne sekať a beeem vypíše že prestalo pracovať..

Pobehal som google ako som len vedel, ale nikde som sa nedostal. Vedeli by ste mi pomôcť? BTW. nemám legálnu verziu. Jedná sa o [R.G. Mechanics] Grand Theft Auto V aa presnejšie Grand Theft Auto V DLC RePack MULTi11-RG Mechanics.

Prosíííííííííííím pomoooc Smútok

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +1/-3
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 23 Okt 2015, 12:00 pm

Zdravím pánové,,

Mám taký menší problémik s hrou GTA V -

Najprv napíšem PC špecifikácie:
Intel i5-3230M 2.6GHz
4GB DDR3 RAM
AMD Radeon HD8750M 2GB
 neviem čo by som mal ešte dodať k nim Smiech

Takže,, GTA V sa mi spustí bez problémov, začnem hrať grafiku mám nastavenú Normal akurát textúry mám High. Bez lagov hrám krásne, a vždy po nejakom čase sa mi automaticky hra crashne. Buď je to 10 minút alebo 30 minút. Dosť ma to štve nakoľko robím misiu a vždy mi to vypne a nestihnem ani uložiť. Predtým ako mi to spadne, hra začne sekať a beeem vypíše že prestalo pracovať..

Pobehal som google ako som len vedel, ale nikde som sa nedostal. Vedeli by ste mi pomôcť? BTW. nemám legálnu verziu. Jedná sa o [R.G. Mechanics] Grand Theft Auto V aa presnejšie Grand Theft Auto V DLC RePack MULTi11-RG Mechanics.

Prosíííííííííííím pomoooc Smútok

Zkus jinej CRACK,a pokud ani to tak stahnout jinou verzi,pokud ani to ne tak je problem někde v PC bud ovladače nebo něco

Linka:  

*

karma +0/-1
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 27 Dec 2015, 13:26 pm

Zkus jinej CRACK,a pokud ani to tak stahnout jinou verzi,pokud ani to ne tak je problem někde v PC bud ovladače nebo něco

No takže v hre je bug že ked máš intel a AMD grafiku tak sa amd grafika nespustí len na integrovanej grafike, ja som ten problém mal aj ja a som našiel riešenie ako to urobiť. Trvalo mi to pol roka ale som to nasiel.
 Takže krok za krokom ti to vysvetlím:
1. vytrvor nový textový dokument a pomenuj ho presne takto: Commandline
2. otvor ho a napíš do toho presne takto: -noVendorAPI
3. ulož to a hotovo.

toto ti vypne niejakú funkciu vo hre, ale nezmeni ju vobec len ti umožní, aby si hru vedel spustit na AMD grafike.

Linka:  

*

karma +0/-1
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 19 Dec 2016, 20:14 pm

Pri istalacii hry mi to v 98% zasekne a vypise:
isdone.dll
An error ossurred while decompressing: archive header is corrupt! unarc.dll returned an error code: -14 error: this is not freearc archive or this archives is corrupt.
prosim o pomoc tie dll som si uz nahral no aj tak mi to nejde a vyhodi toto iste mam 2 notebooky na tom starom mi to nainstalovalo pohode no na tom mi to seka mam druhy novy a na tom mi to hadze tuto chybu.
Dakujem velmi pekne za pomoc

Linka:  
  • Strana:
  • 1

GTA V

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.