©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777585 Používateľov a 559265 Príspevkov

18 Jan 2018, 20:42 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Sekanie pri GTA 5

• Strana:
  • 1
Sekanie pri GTA 5  (Prečítané 1908 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil WWW

| 19 Aug 2015, 18:09 pm

Ahojte, chcel by som sa opýtať či niekto nevie poradiť... Nedávno som kúpil novú GPU lebo sa mi zdalo že po pár minútach hrania GTA 5 mi to na nejakú chvílku riadne seká... tak som si vravel že GTX 580 a nejaké stredné detaily sú asi na GPU moc... Kúpil som GTX 970 Gainward... problém pretrváva... skúsim som reinštal windowsu nepomohlo ani to... Systém aj GTA 5 je nainštalované na SSD disku SAMSUNG, mám 32gb DDR3 1600mhz ram a procesor je AMD FX8350... nechápem čo tomu môže byť či je slabý procesor či čo... s novou GPU som dal nastavenia skoro na max... hra ide krásne ale po 15 min hrania na 10 sekúd strašne seká... nieked hodinu hrám a nestane sa to niekedy to seká pol minúty... teplota GPU počas hrania do 70 stupnov... na procesore je tiež nainstalovaný asi 5 násobne väčší chloadič a počítač sa neprehireva... čím by to mohlo byt? vedel by mi niekto poradiť? pod. problém som mal pri GTX580 aj na mafii 2 napr.... tak som si myslel že je to GPU... nejaké rady? ďakujem

AMD FX-8350 8x4.0 Ghz, DDR3 32gb 1600 Mhz RAM, GTX 970 GAINWARD, DELL 29"

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 14
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 06 Nov 2015, 18:04 pm

70° nieje vobec vela na tu grafiku. Vyrobca udava ze pri maximalnej zatazi pracuje pri teplotach 76 az 79 stupnov. Takze on ma este vynikajucu teplotu GPU. Problem bude v SSD disku. To zodpoveda tomu co si pisal. Rozhodne 7500 a viac otackovy HDD na GTA 5.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Sekanie pri GTA 5

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.