©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778738 Používateľov a 564338 Príspevkov

14 Nov 2018, 04:03
Reklama : 1 | 0
srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Tanky - PlayStation 1 hra

• Strana:
  • 1
Tanky - PlayStation 1 hra  (Prečítané 2181 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +1/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 30 Mar 2015, 16:13

Zdravím Vás,

hľadám PlayStaytion 1 hru, ktorú viem popísať asi takto. Bola to bitka tankov, kde ste asi z takéhoto pohľadu ovládali tank a videli celú mapu (Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste) (grafiku bola samozrejme iná, mne šlo len o ten pohľad). Tanky boli maličké, ovládali ste iba pohyb do strán a streľba, ktorá bola neobmedzená. Boli ste sám a proti vám bolo niekoľko tankov, ktoré mohli mať tuším že aj inú farbu. Postupne ste v tej mape ale museli najprv ničiť blocky (ktoré ste dali väčšinou na jednu ranu) a až tak ste sa prebíjali k nepriateľom, a tuším že niektorých ste dali tiež väčšinou na jednu ranu, neviem presne. Teraz si nie som istý, či ste museli zabiť nepriateľský tank, alebo ste taký bonus našli niekde na mape, a ten bonus vás spravil silnejším aj odolnejším, aj vzhľad tanku sa zlepšil, akoby zosilnel, neviem asi to bolo obmedzené ale nepamätám presne. Čo by som ešte dodal... Boli aj nezničiteľné blocky, ktoré mali tuším bielu farbu a obyčajné zničiteľné (na 1 ranu) blocky ktoré boli tuším hnedé. Neskôr tam bola tuším že aj akoby "block" voda cez ktorú sa dalo prejsť. Mám taký dojem, že sa to na PS1 dalo hrať v dvoch hráčoch proti nepriateľom (proti "počítaču", resp. umelej inteligencii).

Fakt sa veľmi poteším, ak mi to niekto pomôže nájsť. Ja som to už aj raz našiel online a uložil si to do záložiek, ale to bolo dávnejšie, nepoužíval som Google Chrome a od vtedy som už niekoľko krát preinštaloval win.

edit:// Tak nakoniec som to našiel. Ak by to niekoho zaujímalo, volá sa to "Battle City Tank".
Posledná zmena: 30 Mar 2015, 17:42 od uNfEiL

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Tanky - PlayStation 1 hra

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.