©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774433 Používateľov a 555652 Príspevkov

29 Jún 2017, 11:52 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

PC na predaj

• Strana:
  • 1
PC na predaj  (Prečítané 1935 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-3
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 17 Jan 2015, 15:33 pm

Dobrý deň prajem !!!

Chcel by som sa poinformovať. Som autorom nasledujúceho inzerátu a chcel by som získať informácie, akú cenu má ten počítač? Popíšem vám o ňom niečo, CPU a M/B boli zakúpené pred rokom v Januári s Alza keď ešte CPU bol dostupný. Grafická karta je staršia o tri roky (vtedy bola kupovaná) veľmi nebola využívaná keďže predchodca bol len jedno jadro intel celeron d Úsmev .. PC sa nevyužíva kaźdý deň, nakoľko pracujem v zahraničí a pravdepodobne sa tam budem aj sťahovať sa ho chcem zbaviť. Je to super počítač, dodám ho s preinštalovaným Windowsom, všetko čo k nemu je potreba. Všetko je funkčné. Chladenie trošku hlasné, DDR2 sa dá vymeniť za DDR3 keďže M/B podporuje aj aj, škoda že sa nedá kombinovať. Mám už aj vytipovaný notebook ktorý by som si chcel kúpiť, a je to podobná cena tomuto PC. (predám-kúpim).

PARAMETRE:
CPU: AMD Athlon II X4 640 3GHz
RAM: 3GB DDR2
GPU: NVIDIA GeForce 9600GT 512MB
HDD: 1x 160GB / 1x 80GB
Zákl.Doska: ASRock N69C-GS FS
Mechanika: LG DVD-RW
Zdroj: 400W

--------------------------------------------------

CENA: 250€ (po čase ide nižšie..)
Možná je aj dohoda, že pribalím k nemu tablet Lenovo A3500FL (asi dvakrát použitý keďže mám lepší)

EDIT: OSPRAVEDLŇUJEM SA NESKORO SOM SI VŠIMOL ŽE JE TO ZLÁ TÉMA. MOHOL BY TO NEJAKÝ MOD NAPRAVIŤ? POPROSÍM NEZMAZAŤ. ĎAKUJEM

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Jan 2015, 16:52 pm

nehnevaj sa ale tá cena mi príde riadne premrštená, veď tá gpu, čo tam máš, má cenu okolo 20 eur, sám ju mám doma v starom pc (tá gpu bola ako tak  dobrá tak 6-7 rokov dozadu).. procesor slabučký.. ja by som ti za tú zostavu dal max 100 eur

Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 19 Jan 2015, 00:20 am

nehnevaj sa ale tá cena mi príde riadne premrštená, veď tá gpu, čo tam máš, má cenu okolo 20 eur, sám ju mám doma v starom pc (tá gpu bola ako tak  dobrá tak 6-7 rokov dozadu).. procesor slabučký.. ja by som ti za tú zostavu dal max 100 eur

Cena sa zmenila na 175€ a je konečná. GPU zvládne bezproblémov 2010-2013 tituly.

Linka:  

*

karma +3/-4
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 19 Jan 2015, 14:10 pm

GPU zvládne bezproblémov 2010-2013 tituly.

nežartuj, veď ich ani niektore vôbec nespustí, lebo nepodporuje nový Direct X! Viem čo hovorím, lebo ju mám v starom PC...
Možno tak na najnižších detailoch...
Veď tá grafická karta má 7 rokov!

CS : GO dá na 10-15 fps...
2013 tituly ako COD:Ghosts a AC:IV black flag ani nehovorím, ani sa to nespustí, kvôli directu x(nepodporuje ten nový)...
assassins creed : 3 tak na 10 fps max na najnižších... (a to tomu neuberám)
Jediné čo na tom vcelku išlo bol tomb raider a aj to na low-med detailoch a okolo 20 fps...

a inak tento človek mal asi mesiac problém predať takto výkonný(viac) PC Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Posledná zmena: 19 Jan 2015, 18:16 pm od uniflower

Linka:  
  • Strana:
  • 1

PC na predaj

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.