©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 771325 Používateľov a 553658 Príspevkov

27 Feb 2017, 12:14 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Samsung Galaxy Ace 4 lock obrazovky pri hovore

• Strana:
  • 1
Samsung Galaxy Ace 4 lock obrazovky pri hovore  (Prečítané 3051 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 330
karma +22/-2
Príspevkov : 23
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 21 Nov 2014, 23:44 pm

Ahoj.

Na hore spomínanom mobile som si všimol že sa lock-ne obrazovka počas hovoru a tým pádom sa nedá hovor napríklad zložiť.
Máte s tým nejakú skúsenosť ? Mne to príde celkom hlúpa vec ... skúšal som sa hrabať v nastaveniach ale žiadna zmena nepomohla.

Dá sa to nejako zmeniť ?

Karma + poteší !!!

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 22 Nov 2014, 23:34 pm

Čauko,
Lock-ne alebo začierni / stmavne ? Pretože to je normálne u android telefónov(2,2+), je tam senzor, ktorý spôsobí, že  pri zdvihnutí hovoru a priložení telefonu k uchu obrazovka stmavne, pretože ucho by mohlo hovor zložiť(Už sa mi to stalo) atď..  Keď telefón chytíš(nieže by si ho nedržal) alebo dáš do normálnej polohy, v ktorej ho bežne používaš zasvieti a hovor môžeš zložiť.
Dá sa to niekde vypnúť, ale nechce sa mi to hľadať. Ešte existuje ďalšia jednoduchá vec. Prejdi do zjednodušených nastavení(Zdá sa mi, že  je tam taká ruka) zaškrtni ukončiť hovor tlačidlom vypínania/zapínania(alebo niečo také), EN: "The Power key ends calls" zaškrtni, keď stlačíš Power Key(neviem ako to presne preložiť), to tlačidlo na zapínanie/vypínanie telefónu, tak môžeš hovor kedykoľvek zrušiť, aj keď máš telefón zablokovaný/ stmavnutú obrazovku alebo ti niekto volá. Tak to používam ja, stačilo to napísať na dva riadky, ale keď sa niekedy nevykecám, tak sa musím aspoň rozpísať  Gúľam očami

Linka:  

*

Cucaj Rank : 330
karma +22/-2
Príspevkov : 23

Zobraziť profil

| 24 Nov 2014, 19:38 pm

Lock-ne ho / Zamkne obrazovku ... to že ju vypne je v poho ale to že ju lockne mi nedáva žiaden logický význam a je to práve akurát na nervy.

Karma + poteší !!!

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Samsung Galaxy Ace 4 lock obrazovky pri hovore

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.