©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 772053 Používateľov a 554238 Príspevkov

23 Mar 2017, 15:10 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Zárobok zo záhrady

• Strana:
  • 1
Zárobok zo záhrady  (Prečítané 5972 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 493
karma +0/-8
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 27 Máj 2014, 07:46 am

Zdedili sme dom so záhradou na dedine. Kedže som celé detstvo som strávil na dedine tak sa trochu vyznám v záhradníčení. Potreboval by som sa preto poradiť ako sa dá využiť záhrada na príležitostný zárobok. Dom sa nenachádza v lukratívnej časti takže prenájom môžem vylúčiť.
Premýšľal som nad pestovaním a predajom priesad, húb alebo chovom hydiny. Má niekto lepšie nápady ako využiť záhradu?

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 41
karma +519/-0
Príspevkov : 661
Referal body : 2
SMS Body : 215

Zobraziť profil

| 03 Sep 2014, 22:48 pm

Zalezi aj od podmienok,ake na tom pozemku mas,kolko chces do toho investovat,mozes napriklad urobit rybnik a chovat ryby alebo pestovanim zeleniny,napr.zemiaky,pripadne vysadit ovocne stromy (marhule,jablone,...) a potom zo stavy robit neake napoje alebo predavat celkovo ako ovocie...pripadne ak je to dobra lokalita,tak aj hroznovy vinic...je vela moznosti,zalezi uz na tebe,co si vyberies a kolko do toho chces este investovat...pripadne mozes urobit ihrisko pre deti alebo ak chces sukromnicit,urobit si napriklad autoskolu a na pozemku cvicisko :-)...ale to je uz na inu debatu :-)

Inak ani prenajom by nebol zly napad,teda pokial sa jedna nie len o zahradu,ale aj o dom a nebyvate v nom...vela ludi z mesta rad vypadne na vikend niekam do prirody na opekacku,len tak si oddychnut...

Uploadujem na Upnito,Hellshare,Ulozto...prípadna K+ poteší

Linka:  

*

Cucaj Rank : 4217
karma +0/-2
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 18 Máj 2015, 19:29 pm

Pozdravujem. Ja osobne by som záhradu využil na pestovanie liečivých rastlín. Pomáhal by som ľuďom, ktorý by potrebovali pomoc. Skús na tým pouvažovať a ak by si mal záujem, napíš.

Ahoj

Jang

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Zárobok zo záhrady

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.