©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 772930 Používateľov a 554917 Príspevkov

28 Apr 2017, 22:44 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Problém se sekáním obrazu

• Strana:
  • 1
Problém se sekáním obrazu  (Prečítané 2575 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 3290
karma +0/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 31 Mar 2014, 12:00 pm

Dobrý den
Mám takový problém koukám se na youtube či stream a ruzné internetové sledovaní.
Když nic nedělám tak cca po 2 minutách se mi seká obraz (malé fps ) jak mile hejbnu z myší tak se to neseká.Zase ty 2-5 min to jede plynule.To samé mám problém z PowerDVD ale jak to spouštím přes windows media player tak už ten problém není jde to plynule.Aktulizované ovladače od grafické karty mám a také adobe flash player.Mám notebook Lenovo 505s.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil WWW

| 16 Okt 2014, 20:09 pm

Dobrý den
Mám takový problém koukám se na youtube či stream a ruzné internetové sledovaní.
Když nic nedělám tak cca po 2 minutách se mi seká obraz (malé fps ) jak mile hejbnu z myší tak se to neseká.Zase ty 2-5 min to jede plynule.To samé mám problém z PowerDVD ale jak to spouštím přes windows media player tak už ten problém není jde to plynule.Aktulizované ovladače od grafické karty mám a také adobe flash player.Mám notebook Lenovo 505s.

nemas nastavene nieco take, ze pocitac ti zacne po xy minutach necinnosti defragmentovat(upratovat) disk? alebo antivir ti zacne skenovat subory?

Som milovník kultových filmov. Pozerám filmy online na internete, lebo sťahovať sa ich už ani neoplatí!

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Problém se sekáním obrazu

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.