©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774254 Používateľov a 555569 Príspevkov

23 Jún 2017, 06:09 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Výber VŠ

• Strana:
  • 1
Výber VŠ  (Prečítané 1627 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 16 Feb 2014, 22:39 pm

mam taky problem ze  sa neviem rozhodnut na aku vs mam ist...  rozhodujem sa medzi  TUKE FEI a STU FIIT.. kvoli tomu zeby som sa chcel venovat programovaniu kedze je  tejto dobe velmi ziadane..  studujem na gymnaziu a tento rok maturujem z matiky a informatiky.. je to gympel takze matika celkom na urovni ale ta informa nic moc..  a preto sa vas chcem opytat ci by som to "prezil" na STU FIIT keby som tam zacal "stavat informatiku na zelenej luke" lebo som pocul ze je to dost tazka vyska.. a myslite ze tam je vela fyziky ? dakujem za reakcie Úsmev

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +1/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 16 Feb 2014, 23:14 pm

Ja o tej škole neviem nič ale ak vieš matematiku tak ostatné veci by nemal byť problém naučiť sa. Myslím si že fyziky tam nieje až tak veľa, ta je skôr na SjF ako na FIIT. Ja osobne by som chcel študovať na tej SjF lenže nemám potrebné vedomosti z matematiky, z fyziky ani z toho nematurujem. No ja stále hovorím, keď sa chce všetko sa dá.  Úsmev Teraz trochu ľutujem že som sa lepšie neučil na základnej a taktiež teraz na strednej. Došlo mi to až teraz, keď končím strednú školu a mám sa rozhodnúť pre nejakú vysokú. No ale čo už, myslím si že keby ťa prijali na FIIT tak si sadneš na zadok a tie veci čo bude treba sa doučíš.

PC: ...
MOBIL: Sony Xperia E
NOTEBOOK / LAPTOP: nemam

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Výber VŠ

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.