©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 775343 Používateľov a 556056 Príspevkov

26 Júl 2017, 17:37 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Fiat Punto- pomoc!!!!

• Strana:
  • 1
Fiat Punto- pomoc!!!!  (Prečítané 1758 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-3
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 12 Jan 2014, 17:32 pm

Dobrý deň,mám Fiat Punto 1.2 75 ELX ročník 96 a odišiel mi karburátor....auto ide naštartovať,len často kape a otáčky na voľnobehu sú stále na 3000 a z autom sa dá jazdiť len autom trhá...keď zaradím napr. z 1 na 2 tak autom mi trhá a to musím mať skoro plyn na podlahe aby auto bolo v pohybe.....bol som z autom v servise a tam mi povedali že mám zlý karburátor a povedali mi že cena nového karburátora sa pohybuje od 200 do 300€ a nechcem toľko investovať do auta už som do neho investoval dosť a chcem si kúpiť nejaký už používaný karburátor ale v 100% stave a chcem sa opýtať že či pasuje karburátor z Punta 1.1 karburátor na moje auto,lebo niektorý tvrdia že áno a niektorý zasa nie,tak neviem.Moc sa do toho nevyznám,tak kto by mi poradil bol by som vďačný,vopred ďakujem.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Fiat Punto- pomoc!!!!

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 20 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.