©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778748 Používateľov a 564403 Príspevkov

17 Nov 2018, 05:51
Reklama : 1 | 0
srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Anglický jazyk (video výučba)

Anglický jazyk (video výučba)  (Prečítané 10949 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 1269
karma +8/-4
Príspevkov : 1164
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 03 Jan 2016, 11:13

Pedagóg #9: GILL

Popis: Ahojte! Moje meno je Gill a pochádzam z Londýna - Veľká Británia. Angličtinu vyučujem už 25 rokov a posledných 8 rokov ako súkromný učiteľ na prípravu EFL. Učiť angličtinu ma veľmi baví a napĺňa a milujem prenášať svoju vášeň na druhých. Čo ma napĺňa najviac pri vyučovaní na prípravu EFL je spoznávanie nových študentov z iných krajín, prispôsobovať moje lekcie im potrebám, pomôcť im zlepšiť angličtinu a priamo vidieť ich progres v ich súkromnom aj profesionálnom živote. Náhodou som pri surfovaní na internete objavila stránku EngVid a tak moc sa mi tá stránka zapáčila, že som ju musela odporučiť všetkým mojím študentom. Veľmi veľa som sa naučila z týchto videí od iných pedagógov, ktorí v nich vystupujú. Želám vám veľa úspechov pri sledovaní a pustite sa do toho!!! (Gill z engvid.com)

formát videí: mp4
rozlíšenie: 640x360
počet videí: 10
server: uložto a fastshare
veľkosť: 717 MB

zoznam lekcií:
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

stiahnuť súbor:
Kód:
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +8/-4

Zobraziť profil

| 09 Jan 2016, 15:00

Happy Hearts 1 DVD (niečo pre malých prckov Úsmev)

Popis: A teraz niečo pre učenlivé malé detičky! Happy Hearts DVD 1 je troj-úrovňový video kurz určený pre deti vo veku od 3 do 6 rokov života. Kurz sa zameriava na počúvanie a rozprávanie prostredníctvom hraných scénok, hudby a pohybu. Takáto metóda poskytuje účinný spôsob osvojenia si nového jazyka a k tomu všetkému dopomáha zapájanie chutných postavičiek ako Billy, Molly a mačiatko Kenny, ktorí sa v tomto výukovom kurze predstavujú deťom v predškolskom veku. Ak teda chcete svoje dieťa oboznámiť s cudzím jazykom už v skorom veku, je tento kurz najvhodnejšou pomôckou.   

Autori: Jenny Dooley, Virginia Evans
Jazyk: Anglický
Titulky: Anglické
Vydavateľ: Express Publishing ELT (Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://www.expresspublishing.co.uk/elt/happyhearts/index.html
)
Rok vydania: 2009
Formát: DVD Vob Sub (stačí vypáliť na DVD alebo prehrať v PC nejakým softvérovým DVD prehrávačom)
Veľkosť súboru: 1,64 GB (rozbalené cca 4,2 GB)
Server: fastshare & uložto

Ukážka:

Stiahnuť:
Kód:

bez hesla

Linka:  

*

karma +8/-4

Zobraziť profil

| 09 Jan 2016, 19:30

Happy Hearts 2 DVD

Popis: Happy Hearts DVD 2 je pokračovaním úspešného DVD kurzu Happy Hearts. Tentokrát si autori pre vás prichystali nové príbehy, ktoré majú za úlohu nenásilnou formou zefektívniť pozornosť detičiek pri výučbe angličtiny. K lepšiemu zážitku má prispieť aj vylepšená grafická stránka kurzu a prepracovanejšie dialógové texty. Na scénu sa opäť vracajú obľúbení hrdinovia z prvého dielu a možno sa dočkáte aj prekvapenia  :wink: .   

Autori: Jenny Dooley, Virginia Evans
Jazyk: Anglický
Titulky: Anglické
Vydavateľ: Express Publishing ELT (Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://www.expresspublishing.co.uk/elt/happyhearts/index.html
)
Rok vydania: 2012
Formát: DVD Vob Sub (stačí vypáliť na DVD alebo prehrať v PC nejakým softvérovým DVD prehrávačom)
Veľkosť súboru: 1,80 GB (rozbalené cca 4,2 GB)
Server: fastshare & uložto

Ukážka:

Stiahnuť:
Kód:

linky sú kombinovateľné a bez hesla

Linka:  

Anglický jazyk (video výučba)

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.