©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774257 Používateľov a 555569 Príspevkov

23 Jún 2017, 07:41 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Zmizelo oprávnění přidávat nové uploady

• Strana:
  • 1
Zmizelo oprávnění přidávat nové uploady  (Prečítané 1851 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 2753
karma +0/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 08 Mar 2013, 15:52 pm

Zdravím, chci se zeptat zda-li mi někdo dokáže říci důvod proč nemám právo přidávat nová témata když sem toto právo již měla  a zde je důkaz : Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Navíc si nejsem vědoma žádného porušení pravidel ani upozornění, které by mi někdo z vedení fóra zaslal. Již sem psala svů problém do sekce pro povolení uploadu, ale téma smazal administrátor Xaaron. Jestli to tam nepatřilo OK, ale z principu mi mohl napsat SZ s vysvětlením. Tohle je můj poslední pokus o dostání odpovědi a pak si myslím o vašem fóru svoje.....

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
Referal body : 0
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 08 Mar 2013, 17:37 pm

ano.posledna aktivita pred 2 rokmi je dostatocny dokaz.tiez som raz po dvoch rokoch isiel v meste zaparkovat a co nevidim vraj platene parkovisko.pricom viem,ze pred dvoma rokmi to bolo free a mam na to svedkov.a ne ze ne!tiez chcem vediet preco a vobec ma nezaujima ten bilboard velky ako stadion s vysvetlenim pretoze ho bud nevidim  Šok  alebo ignorujem.co z toho robis ty?ignorujes alebo nevidis  Čo???

toto je adekvatna odpoved na tvoju otazku a spam v sekcii schvalovanie kde si postol to iste co tu pricom tam tento obsah nepatri.mimochodom v tej sekcii je prave ten ''bilboard'' s vysvetlenim a neprehliadnutelny.takze nas5 do tej sekcie a precitat si pravidla a podmienky.rovnako tam najdes aj vysvetlenie preco ty a vsetci ostatny co nepresli alebo nepodstupili schvalenie postovat nemozu prispievat do sekci stahuj.taktiez nabuduce temy s otazkami na vedenie tykajuce sa fora smerovat do spravnej sekcie a to redakcie.nie tam kde ma napadne a este pred zalozenim takejto temy si precitat pravidla,podmienky,vysvetlenia ked uz si v tej sekcii a ubezpecujem ta,ze na 99% nebudes musiet polozit otazku a teda zalozit zbytocnu temu!odpoved si rovnako dostal v SS

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Zmizelo oprávnění přidávat nové uploady

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.