©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 776850 Používateľov a 556877 Príspevkov

25 Sep 2017, 09:12 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Cucaj.sk minulosť a budúcnosť

Cucaj.sk minulosť a budúcnosť  (Prečítané 13982 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +1/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 02 Mar 2013, 01:25 am

a odkial to mam teraz tahat Mudrlanti? od pana Boha Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo???Čo????

// vyskusaj, potom nam daj vediet ci je to free Úsmev
Posledná zmena: 02 Mar 2013, 07:43 am od admin

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +1/-1

Zobraziť profil

| 02 Mar 2013, 14:57 pm

Tak som skusal...a nic noveho pod slnkom.  Fastshare-neobmezene..platene, free 300kB/s      CZshare-platene,  free 340kB/s      Euroshare-platene,          free 64kB/s    Stihni.si-platene, free 128-256kB/s     Uloz.to-platene, 300kB/s    Upnito-platene, free 100kB/s    Turbobit-platene, free 1.76GB asi 7h 18m      ......Ja mam velmi rad cucaj pretoze tu je vsetko super usporiadane a do detailu prepracovane. Ale hrate si na Svajciarsko uprostred 2.svetovej vojny. Ja nemam cas ani chut strávit své mládí tahanim suboru 300kB rychlostou, kolko asi bude trvat stiahnut 10GB film, alebo 16GB hru?Čo????              Tak som zaplatil za premium ucet....nebot sa mi zda ze ina moznost ani nieje. A ked Vam ide o to, ze to robite zadarmo, tak kludne zaplatim aj Vam...co mam robit. Dnes sa plati za vsetko.

dostuduj si pravidla ohladne editovania! k teme:pocul si uz o google? / X

// naco google, ved vacsina serverov kde si zaplati moze priamo vyhladat a stiahnut, nechapem naco placete tu, keby tu davame take linky na servery, ktore maju warez fora vynechat, nie je to trosku pilenie konaru pod vlastnymi nohami ?
Posledná zmena: 02 Mar 2013, 16:36 pm od admin

Linka:  

*

karma +0/-1

Zobraziť profil

| 04 Mar 2013, 12:07 pm

Milí použivatelia,

radi by sme vás informovali o nedávnych zmenách, ktoré sa na cucaji udiali.

Zakázali sme ďalší server hellshare ...

konečne
Posledná zmena: 04 Mar 2013, 15:59 pm od cowboy,
Dôvod: Skrátenie citácie

Stále top kvalita !

Linka:  
OPX

*

Cucaj Rank : 285
karma +24/-0
Príspevkov : 167

Zobraziť profil

| 04 Mar 2013, 21:16 pm

suhlasim s pristupom cucaj. osobne mam ucet na HS, ale odkedy to uz nie je free tak som minul kredity a uz ho neries a radsej pojdem na iny server

Na moje archívy používam Winrar , alebo ALZip na staršie uploady. Odkaz pre ALZip:
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
Heslo bolo vždy OPX, ale už nepoužívam...
Namiesto toho píšem: Bez hesla...

Linka:  

*

karma +1/-0

Zobraziť profil

| 05 Mar 2013, 15:30 pm

Je to sice pekne ze sa snazite aby to bolo vsetko zadarmo, ale na druhej strane napr. cez vikend su tie free hostingy nepouzitelne nakolko su tak pretazene ze bud nie su volne sloty alebo stahovanie prebieha rychlostou niekde na urovni 10kB/s. Cize v podstate je to tu plne linkov ktore su nepouzitelne aj ked je to zadarmo, alebo si clovek zaplati nakoniec aj tak tie kredity a je jedno ci to bolo doteraz Hellshare alebo po novom napr. Fastshare a pod.

je zaujimave ze ja problem nemam ani cez vikend  Mrknutie .problem bude inde nez vo vikende.okrem toho nikto ta nenuti tahat len s free hostingov.kludne tahaj aj s platenych len odkazy si musis najst mimo cucaju. / X

Neviem potom kde je problem,lebo mimo vikend mi to taha uplne bez problemov akurat ked pride vikend tak to moc nejde a v linke to nebude ,lebo z platenych taham plnou rychlostou. Tak ja problem so stahovanim nemam,tych par veci co ma zaujima si vzdy najdem, len som chcel upozornit na moju skusenost konkretne s Fastshare a Czshare o vikendoch

//stuy edituj si svoj prispevok! /Aliens
Posledná zmena: 06 Mar 2013, 17:31 pm od Aliens

Linka:  

*

Cucaj Rank : 3912
karma +2/-0
Príspevkov : 15

Zobraziť profil

| 30 Mar 2013, 21:58 pm

Řek bych, že po těchto změnách akorát polovina uživatelů přejde ne jiné download-servery, ale na jiná fóra, páč většina má nejspíš účet na HS a pod...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 205
karma +64/-0
Príspevkov : 257
SMS Body : 30

Zobraziť profil

| 06 Apr 2013, 12:13 pm

A čo keby sa zmenil zákaz vkladať ne-free servery tak, že by sa mohli vkladať, ale za podmienky, že identický súbor(y) bude uložený na nejakom free servery? Dajme tomu že niekto upne film na hellshare, ale zároveň aj na free napr, upnito. Podľa mňa takto by bol každý spokojný a nikto nemôže nič povedať.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 452
karma +0/-2

Zobraziť profil

| 10 Nov 2013, 12:36 pm

Nedá mi nezareagovať. Všímam si, že pristupujete k serverom, kde sa nedá sťahovať FREE ich zákazom. Mali by ste k zákazom pridať fashare.cz. Tento server totiž nie je FREE serverom. Nikdy nie sú voľné sloty. Fashshare nie je žiadnym free serverom. Aj keď sa tvári, že "dovoľuje" sťahovať užívateľom FREE, nikdy ako FREE od nich nestiahneš!

Fashshare je absolútne nevhodný pre free používateľa. Zadarmo si totiž odtiaľ nikdy nestiahneš. Vždy vypisuje takéto hlášky, viď screen:

Registrujte sa alebo sa prihláste

Ak je fastshare.cz FREE hosting a vhodný pre užívateľa, tak to je potom už aj SHARE RAPID oveľa lepší a FREE pre užívateľa!

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 10 Nov 2013, 18:20 pm

Vsetky servery boli opat povolene, momentalne je na uzivatelovi co si vyberie, pracujeme na upozorneni, ktore zo serverov neodporucame ale len pre stahujucich, netyka sa uploaderov.

Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

Cucaj.sk minulosť a budúcnosť

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.