©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 772095 Používateľov a 554262 Príspevkov

25 Mar 2017, 08:53 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Cucaj.sk minulosť a budúcnosť

Cucaj.sk minulosť a budúcnosť  (Prečítané 12740 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1
SMS Body : 0

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 19 Feb 2013, 10:54 am

Milí použivatelia,

radi by sme vás informovali o nedávnych zmenách, ktoré sa na cucaji udiali.

Zakázali sme ďalší server hellshare a jeho odnože. Sme si vedomí, že tento krok vás nepoteší, nakoľko sme tu mali veľa ich fanúšikov ale je potrebné pochopiť viaceré aspekty tejto problematiky.

V prvom rade chcem pripomenúť, že servery, ktoré teraz fungujú len ako spoplatnené začínali ako free, samozrejme free aby sa rýchlo rozšírili na stránkach ako je cucaj.sk a stovky ďalších. Ponúkali almužny warez fóram za reklamy, zneužívali naše postavenie v spoločnosti a vydolovali z nich lacný marketingový nástroj. Následne si rôznymi cestičkami pripravili vlastný vyhľadávač, ktorý mal vynechať podstatný medzičlánok - warez fórum. Služby postupne zdraželi aby zvýšili tržby, ktoré sú najdôležitejším faktorom filehostingových služieb.
     Ak filehosting zruší možnosť sťahovania zadarmo, tým stráca pre nás význam nakoľko warez má byť zadarmo a nie spoplatnený !
Ak už nejde o peniaze tak musí ísť o princíp, ktorý zastávame a tvrdo ho budeme presadzovať aj naďalej. Komu nejde o peniaze, tak si na internete kúpte originál, podporte aspoň tými pár percentami tvorcov namiesto príživníkov.

Prečo sa hellshare tak rýchlo rozšíril ? Odpoveď na túto otázku je jednoduchá - peniaze. Začali vyplácať provízie uploaderom podľa zahraničného receptu, o ktorý sa chcel pokúsiť dokonca aj rapidshare. Viaceré z týchto služieb dnes už neexistujú a súbory sú nenávratne stratené a čo z toho ostalo nám ? Neporiadok na fóre, o ktorý sa moderátori musia starať. Uploader po sebe neupratuje, dnes, kedysi tomu bývalo inak a uploader sa snažil, aby mal linky vždy funkčné. Dnes to už je práca vo väčšine prípadov len pre moderátorov.

Máte zaplatený kredit na serveroch, ktorý sme zakázali ? Nenadávajte na nás, neodsudzujte nás, robíme len to, čo je dôležite na prežitie aj keď to pre mnohých z vás vôbec tak nepripadá. Jednoduchý recept ako minúť kredit na podobných serveroch je využiť ich vyhľadávače a nemusíte riešiť mŕtve linky. Je to samozrejme jednoduchšie a ostáva tu otázka, prečo vlastne treba warez fórum ako medzičlánok ?

Warez fórum bolo vždy a zatiaľ podľa súčasných zákonov je to, čo rozlišuje trestný čin porušovania autorského zákona a balancovanie na jeho hranici. Pred desiatimi rokmi, kedy som začal o tomto fóre uvažovať bolo nemysliteľné aby mal filehosting vyhľadávač, doba ide ďalej a človek skúma možnosti a snaží sa dosiahnuť limitov svojich schopností. Tak ako filehosting, bohužial vyhľadávačom tieto limity prekročil. Stáva sa z nich monitorovacia jednotka pre vymáhačov autorských práv. Neporiadok a zložitosť, akou je warez fórum je potrebné na zachovanie warezu takého aký ho všetci chcete mať - zadarmo.

Záver ?  Vyžadujte free servery, nevyužívajte len čisto platené servery, obetujte trošku svojho pohodlia a nebuďte manipulovaní týmto novodobým konceptom, vyčnievajte z davu, buďte jedineční a to najdôležitejšie : uvažujte.

Mini záver Úsmev . Týka sa mňa a to, že nebudem reagovať na pripomienky (samozrejme si ich prečítam). Preto tu sú odpovede:
1. kvôli tým svojim pár eurám mesačne nepíšte vulgarizmy, ako sme vás odrezali od tejto zlatej bane (mierené uploaderom).
2. Nie, nepropagujem tým osobné záujmy. Keby áno, tak na daný server tu vidíte všade reklamy Úsmev
3. Cucaj je tu od roku 2005, tak prosím pochopte, že nie sme laici, rozumieme problematike a všetko robíme pre vás.

Pekný deň želám a ešte raz prosím o strpenie, ak tu nasledujúce obdobie nenájdete to čo hľadáte. Boli sme tu s vami v dobrých aj zlých časoch tak preto prosím aby ste tu aj vy ostali s nami v týchto zlých časoch.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 319
karma +70/-0
Príspevkov : 20
Referal body : 2

Zobraziť profil

| 19 Feb 2013, 15:31 pm

Skvele, kiež by rovnako postupovali aj ďalšie Sk/Cz warezové fóra.

Keď Ti niekto pomôže, tak zo slušnosti by sa patril klik na

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2
karma +1216/-6
Príspevkov : 4374
Referal body : 13
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 19 Feb 2013, 18:51 pm

Presne tak, v tomto by mala warez komunita spolupracovať a postupovať rovnako. Odstaviť server ktorý neumožňuje sťahovanie zadarmo. A porozmýšlať by mali každý uploader či na takýto server nahrať svoj príspevok lebo sťahovanie zadarmo je a stále bude IN. Úsmev

Ak je súbor zaheslovaný tak 31101972 V prípade problému s uploadom  , ak problému niet   Mrknutie

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1131
karma +4/-0
Príspevkov : 3
Referal body : 3
SMS Body : 25

Zobraziť profil

| 19 Feb 2013, 20:06 pm

len nedávno som si na HS dobil kredity a keď som sa dočítal, že na tomto fóre HS skončil tak ma to najprv zarazilo ale tak čo narobím ? zabijem sa ? Smiech .. aj tak som momentálne v DE a tu majú HS zablokovaný Smútok

Linka:  

*

Cucaj Rank : 4255
karma +1/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0

Zobraziť profil

| 19 Feb 2013, 21:32 pm

Kruta pravda, ryzovat na nelegalnom obsahu ktory je vypustani  od ludi pre ludi a nie stale kupovat kredity aby si si mohol stiahnut niejaky zas___ ty film/hru!hudbu. Dakuejm cucuj aspon zamna ze aspon niekto tu ma zdravy pohlad na warez.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 148
karma +13/-0
Príspevkov : 2382
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 20 Feb 2013, 11:46 am

Stoprocentně souhlasím s vedením fóra .

Nemo54 Úšklabok

Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +17/-2
Príspevkov : 14
SMS Body : 5

Zobraziť profil

| 20 Feb 2013, 14:02 pm

Je to krutá pravda  v dnešnej dobe sa už nepozerá na to čo poskytne uploader warezu ale čo poskytne warez jemu  a začalo sa to tým napr. ako rýchlo upadlo Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
upnito.sk
a prečo? lebo nedávajú za up money ?  ved predsa niečo upnem ja a až  si to iný  stiahnu
 stiahnem zase ja  a ide tu len o princíp  niekto je zase nenažraný a nikdy nemá dosť  hellshare je komerčná sra*ka ani Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
uložto.sk
nieje čo bývalo 2,5gb za 1,61€??  ja sám som kvôli tomu prestal sťahova ťz filehostingov  a prešiel som na torrenty   warez by mal byť hlavne o tom ako si ľudia navzájom niečo poskytnú a nie o  zárábaní na iných  alebo dokonca registrácia pre down? tak potom čo si vysvetľujú pod slovom free?
plne súhlasím s vedením  na tento krok tu už čakám dlho
Posledná zmena: 08 Apr 2013, 15:03 pm od P!kO

Hlupák ovláda poriadok,Inteligent ovláda chaos.

Hej cigán, povedz pomaranč.Hehe, jake ľahke, rapapanč

Linka:  

*

Cucaj Rank : 341
karma +20/-1
Príspevkov : 98

Zobraziť profil

| 21 Feb 2013, 20:37 pm

Majte sa Mrknutie

Všetky moje príspevky sú testované na Windows7 64bit.

Moje príspevky nie sú voľne šíriteľné a zakázaný je aj reupload.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 932
karma +3/-4
Príspevkov : 37

Zobraziť profil

| 22 Feb 2013, 10:16 am

Výborne ! Máte u mňa 100% podporu!  Toto sa malo spraviť už dávno...

reklama odstranena

Linka:  

*

Cucaj Rank : 364
karma +16/-7
Príspevkov : 233

Zobraziť profil

| 22 Feb 2013, 15:35 pm

inac kedze je uz hellshare znova free tak  by ste mohli odblokovat tie odkazy hellshare (aby sa v code nezobrazovalo ze su zakazane)

// teraz odskusane, po opisani kodu ziada poslat smsku. Aj keby pustili free tak ich nebudeme povolovat prave kvoli ich rozhodnutiam.

jasne tiez som to teraz skusal a po opisani kodu nejde sorry za zle info..
Posledná zmena: 22 Feb 2013, 17:20 pm od TieSTiK007

PREDAM KREDITY NA UPNUTO (AJ cez PAYPAL) - SS

Karma+ vzdy potesi

Linka:  

*

karma +2/-1
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 22 Feb 2013, 16:42 pm

S Cucajom som už pár rokov.nemám more času tak si platím premium.zablokovanie serveru ma nepotešilo veď po rapide to bol napouživanejsi hosting,ale ctím princípy a na tento krok bolo treba riadne gule preto ostávam verný.RESPEKT.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 425
karma +17/-0
Príspevkov : 28
SMS Body : 25

Zobraziť profil

| 23 Feb 2013, 18:46 pm

Tak teraz ale spravte nieco s debilkami co vsetky temy za*ieraju nepovolenymi uploadmi. Naco potom su posty kde je len hellshare a pod.? To ide na nervy ked je v kazdej teme milion linkov na hell a musim hodinu skrolovat a lustit kym nieco stiahnutelne najdem.

linky na HS su zakazane a je to aj v pravidlach.pokial aj nadalej uploaderi postuju odkazy na zakazany server porusuju pravidla fora a budu za to nasledne potrestany a to permanentne zakazom prispievania.pochop ,ze moderatorov  nieje tolko aby vsetko stihali a preto existuje tlacitko report.staci nahlasit a o zvysok sa uz postarame  Mrknutie / X
Posledná zmena: 25 Feb 2013, 17:39 pm od Xaaron

Linka:  

*

Cucaj Rank : 434
karma +0/-1
Príspevkov : 3
SMS Body : 35

Zobraziť profil

| 24 Feb 2013, 14:12 pm

Tiez som ostal prekvapeny z tohoto kroku...ale tak je to vase rozhodnutie. Dalej je na ludi ako sa rozhodnu. Ja tiez nemam cas cakat na hodinove stahovania a preto si platim hellshare...myslim ze ta suma je rozumna. Nic v tejto dobe nejde robit zadarmo...kazdy ma naklady. Ak niekto chce dalej vyuzivat hellshare tak sup cez vyhladavac a mate po starostiach a problemoch Úsmev))

Ale inak klobuk dole... cucaj.sk je paradna stranka Úsmev

Asus Eee PC

Linka:  

*

Cucaj Rank : 267
karma +16/-5
Príspevkov : 376
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 25 Feb 2013, 22:13 pm

dnešná doba je o prachoch, je drahota všetko stojí nenormálne prachy.zárobky sú ,aké sú a  keď má niekto rýchly net, tak by bol blbec ,aby to v pohodlí domova nevyužil. tým myslím hodiť linky na server ,kde mu za to zaplatia. úsilie uploadera by malo byť aj odmenené.bohužial časy ,kedy sme sem a inde hádzali linky ,len tak jeden pre druhého sú preč. všetko ,keď ešťe ,len začína je pekné ,naivné,dobrácke,ale doba sa mení.nikomu predsa neni brané ,aby v tom pokračoval môže linky hádzať kam ,len chce tých serverov je spústa,ale väčšina sa rozhodne prečo? no predsa pre prachy a otom to je.cucaj je sympatická stránka,ale tak ,ako dneska na každej stránke ,ktorá je ,len trochu známa ,vybehne na vás reklama cez celý displej tak aj do budúcna skončí väčšina serverov ,len pri platení.je to bitva nevyhrateľná a časom pochopíte ,že vyhrať sa nedá a linky povolíte ,keď budeťe chcieť fungovať a dovolím si povedať ,že tiež prachom neodoláte,lebo ste neraz pýtali peniaze na server.takže časom tu určiťe na mňa vyletí nejaké okno z reklamou,ale tomu sa asi nedá zabrániť.zaujímalo by ma čo urobíte ,keď väčšina serverov zruší free sťahovanie. predpokladám ,že cucaj nezrušíte. majte sa.

Linka:  

*

karma +92/-6
Príspevkov : 506

Zobraziť profil

| 28 Feb 2013, 07:12 am

uloz.to

už tiež nie je free hosting

// prave odskusane, funguje aj zadarmo. ak su linky ktore nefunguju treba ich nahlasit
Posledná zmena: 28 Feb 2013, 07:45 am od admin

Linka:  

Cucaj.sk minulosť a budúcnosť

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.121 sekund, 34 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.