©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 776980 Používateľov a 557266 Príspevkov

17 Okt 2017, 16:03 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Návrh na zmenu "syntaxe" názvov tém v sekcii Hry

• Strana:
  • 1
Návrh na zmenu "syntaxe" názvov tém v sekcii Hry  (Prečítané 2267 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 2532
karma +1/-3
Príspevkov : 89
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 17 Feb 2013, 12:17 pm

Takže po poriadku:

1. Pred dvoma dňami mi bol zmazaný príspevok v sekcii PC Hry, zmazal ho Xaaron kôli tomu, že nadpis témy nezodpovedal pravidlám.

2. Ospravedlňujem sa Xaaron-ovi, že som reagoval odpoveďou cez ss, príspevok mi bol zmazaný 1.krát a nevedel som, že existuje táto sekcia na riešenie takých vecí... Ale musím podotknúť, že by mohli existovať aj jednoduchšie spôsoby ako sa do tejto sekcie dostať, nie len cez "voľnú diskusiu". Keby aspoň boli linky na túto sekciu na viacerých miestach, možno rovno v súkromnej správe pri udelení hviezdičky.

3. Konečne sa dostávam k problému:
Dôvod zmazania príspevku bol, že nebol uvedený dátum vydania hry. Ten dátum by som uviedol ak by hra mala nejaký dátum vydania... Ono totiž existujú aj hry, ktoré sú vydávané po verziách, často-krát je ťažké (a vlastne zbytočné) dopracovať sa k "dátumu vydania" takej hry.

4. Preto navrhujem:
Aby boli upravené pravidlá a umožňovali označiť názov témy hry nie len dátumom, ale aj číslom verzie.
Napr.:
Live For Speed S2 (verzia 6e)
The Black Heart v1.1
apod. 

Prajem pekný deň.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
Linux & woman lover

*

Cucaj Rank : 77
karma +234/-0
Príspevkov : 605

Zobraziť profil WWW

| 11 Mar 2013, 22:04 pm

Na abcgames.sk myslim najdes ku kazdej hre datum vydania...jedna sa o prvu verziu ktora bola publikovana...

Dalsie verzie su vacsinou uz len v podstate patche, takze je zbytocne davat do nazvu verziu...keze tieto patche mozu vychadzat i niekolko rokov a prvy post a teda ani nazov sa nemusi updatovat pocas tejto doby..

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Zoznam mojich HD filmov<<

Bertrand Russel: "Ťažkosti sveta spočívajú v tom, že hlúpi sú sebavedomí a inteligentní plní pochybností."

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2532
karma +1/-3
Príspevkov : 89

Zobraziť profil

| 14 Mar 2013, 20:03 pm

Ono vo verziách vychádzajú väčšinou hry so zameraním na online hru a free hry, no a tých je podstatne menej ako ostatných hier (takže by to až taký veľký bordel na fóre nenarobilo). Išlo mi hlavne o to nech to sedí principiálne.

Každopádne vďaka za tip s tým abcgames vyhľadávačom, na budúce ho určite skúsim u podobných hier, a keď nič nenájde tak si nejaký dátum jednoducho vymyslím a bude pokoj (aj tak si to asi nikto nevšimne  Úšklabok ).

nespoliehaj na to  Mrknutie .ked zistim ,ze davas nepravdive info tak mas natrvalo zakaz prispievat alebo rovno perm ban na forum.po tomto komente si odteraz pod mojim drobnohladom tak sa snaz dodrzat aj to najmensie prachom zapadnute pravidlo.v tvojom pripade sa nebudem unuvat upozornenim!!! / X

Odpoveď pre Xaaron-a:
Čau. Veď ja mám na mysli tie špecifické hry u ktorých sa ťažko zisťuje dátum vydania. To budeš googliť pol hodiny aby si zistil, že si nič nenašiel rovnako ako ja? /sancez

ja si tu namahu dam / X
Posledná zmena: 16 Mar 2013, 09:19 am od Xaaron

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Návrh na zmenu "syntaxe" názvov tém v sekcii Hry

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.