©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 771304 Používateľov a 553641 Príspevkov

26 Feb 2017, 17:48 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Film

• Strana:
  • 1
Film  (Prečítané 582 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +2/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 07 Máj 2012, 17:32 pm

Hľadám jeden film ktorý som videl strašne dávno a už si ho pamätám len tak matne ale viem že bol o jednom chlapcovi ktorý sa zaľúbil do rómky a na konci sa s jedným chlapcom bil na nože. Pamätám si ešte jednu scénu s toho filmu ako si taká pani zabudla doma asi kľúče alebo neviem už čo presne to bolo ale viem že potom obvinila takých dvoch malých rómov že jej ich ukradli a oni ju za to zbili. Neviem či to bol slovenský alebo český film alebo iný ani neviem s ktorého roku to bolo videl som to veľmi dávno tak ak si niekto na tento film tak by mi mohol dať názov alebo s kade by som ho stiahol. Ešte ak sa nemýlim tak v jednom dieli starého uragánu na stv 1 ten film parodovali ale to si len myslím že ho parodovali kedže to bolo chvíľu po tom ako ten film vysielali. Takže za pomoc ďakujem aj keď nemám veľmi nádej že niekto vie o akom filme píšem kedže ani ja som o ňom od tej doby nepočul ale ďakujem Smiech

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +2/-0

Zobraziť profil

| 08 Máj 2012, 10:47 am

Mozno Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

karma +2/-0

Zobraziť profil

| 08 Máj 2012, 11:11 am

nie to nieje ono ale dakujem za ochotu Úsmev

Linka:  

*

karma +2/-0

Zobraziť profil

| 27 Dec 2016, 18:24 pm

Po 100 rokoch Smiech som ten film čistou náhodou našiel Smiech Keď už som si myslel že sa mi to možno len snívalo a že taký film ani neexistuje tak som ho našiel Smiech Po takom dlhom čase čo som ho hladal som tomu už ani neveril ale ak by nahodou niekto chcel vedieť tak ten film sa volá Černý Slzy Smiech Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Aj keď je ten film dosť blbosť ale som rád že som vyriešil to že mi to už tak strašne dlho vrtalo v hlave Smiech Ďakujem za pomoc aj keď ste nepomohli Smiech

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Film

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.