©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777839 Používateľov a 559265 Príspevkov

24 Feb 2018, 02:46 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

autoškola

• Strana:
  • 1
autoškola  (Prečítané 4878 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 393
karma +1/-2
Príspevkov : 6
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 03 Apr 2012, 14:39 pm

dobry vsetkim prosim vas mozete mi poradit ze ci si to mozem nahrat situaciu cestnej premavky chodim na vodicak  chistam sa na zaverecnu skusku lebo us vela ziakov neprospeli

zakazdu radu vopred dakujem.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 94
karma +720/-7
Príspevkov : 54

Zobraziť profil

| 03 Apr 2012, 16:05 pm

Velmi nerozumiem co chces, ale asi to suvisi z krizovatkami. Daj si do googlu ''autoskola krizovatky online'' a najde ti plno stranok, na ktorych sa mozes precvicit v krizovatkach online. Kazdopadne, odporucam ti precitat celu vyhlasku - a hlavne citaj z pochopenim.

V skratke - treba si davat pozor na pravidlo pravej ruky a potom na to, ze ked odbocujes vlavo davas prednost protiiducim vozidlam. No a potom musis vediet skombinovat tieto 2 pravidla zo znackami - ktore su vodorovne ( ciary na ceste ) a zvisle ( klasicke znacky popri ceste ). No a potom nemas ziadny problem"

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

Cucaj Rank : 393
karma +1/-2
Príspevkov : 6

Zobraziť profil

| 10 Apr 2012, 08:06 am

vlastne chcel som sa opitat ze ked budem ja soferovat na zaverecnu skusku ze ci  si to mozem zaznamenat cize nahrat

lebo tam kam ja chodim vela ziakov neprospeli  a bez dvovodne aj ked nerobili ziadne chibi na zaverecnuu skusku lebo ja sa ties bojim

ze neprospem.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 262
karma +175/-2
Príspevkov : 148

Zobraziť profil

| 10 Apr 2012, 14:47 pm

Este prezrad co docielis tym ze to vsetko nahras? Nechapem tvoje pohnutky. Úsmev Ked niekto nespravi skusku z jazdy tak to musi mat nejaky dovod, vela krat ti policajt nepovie co si spravil zle iba ta zastavi a dovi-dopo.

P.S. Gramatika asi nie je tvoja silna stranka co?

"Karma+" ..Potešííííí

Linka:  

*

Cucaj Rank : 94
karma +720/-7
Príspevkov : 54

Zobraziť profil

| 10 Apr 2012, 16:18 pm

Neverim tomu, ze by bezdovodne nedavali urobit skusku - to bude asi nejaka blbost ktoru si zapocul od nejakych ''borcov'' co si bud nechcu priznat, ze by snad mohli urobit nejaku chybu tak radsej roztrubuju, ze im nedali prejst bez nejakeho dovodu, alebo su prilis hlupy na to, aby pochopili, co za chybu spravili.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 41
karma +520/-0
Príspevkov : 661
Referal body : 2
SMS Body : 215

Zobraziť profil

| 12 Apr 2012, 14:23 pm

musis si vsimat vsetky znacky a pravidla a ked budes postupovat spravne,policajt nema dovod Ta vyhodit zo skusky.A ked sa Ti nezda,ze tolko ziakov neurobilo skusky,opytajte sa instruktora,kde ste urobili chybu,ten vam musi povedat,preco ste na jazde nepresli cez skusky.Je vela dovodov,preco moze policajt zastavit a prepustit ziaka zo skusky,napriklad ked zabudnes zapnut svetla,nedas smerovku pri odbocovaní,ohrozis chodcov na prechode alebo im nedas prednost na zelenu,nedrzis sa pri jazde vo svojom pruhu,nezapnes si pas pri jazde,ides po nespravnej strane popri elektricke,zastavis v zakaze zastavenia (hlavne v jednosmerke si treba davat na to pozor),nezastavis na STOP-ke,prekrocis povolenu rychlost,....je vela dovodov,preco Ta moze zastavit a ukoncit neuspesne tvoju skusku z jazdy.

Kazdopadne zabudni na to,ze si budes nahravat tvoju jazdu na skuske....v ten moment si vyhodeny,lebo nepoznas ani zakladne pravidlo a to je,ze na celnom skle nesmies mat ziadne cudzie predmety,ktore by Ti branili vo vyhlade a nie su povolene vyhlaskou.Jazdu Ti moze tak akurat nahravat kamarat iduci za tebou v druhom aute,samozrejme nesmie soferovat,ale bude ako spolujazdec,sofer sa musi sustredit na premavku a veci okolo nej.

Uploadujem na Upnito,Hellshare,Ulozto...prípadna K+ poteší

Linka:  

*

Cucaj Rank : 286
karma +5/-0
Príspevkov : 200
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 12 Apr 2012, 21:25 pm

Keď prípravu na vodičák zoberieš vážne, a budeš počúvať inštruktora, je malá šanca, že ho nespravíš - mám kamaráta, čo má autoškolu. A policajt na skúške dobre vie, že nejaký šofér z Teba bude až keď najazdíš pár stoviek ( a možno aj tisíc) km.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1500
karma +8/-1
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 28 Aug 2012, 18:30 pm

Ak jazdíš tak ako píšeš, tak by som ťa za volant nepustil.

Všetky moje uploady sú overené, a majú heslo ,,TinoArts" (bez úvodzoviek). Ak vám môj príspevok pomohol, K+ poteší.
,,...per aspera ad astra."

Moje Portfólio

Linka:  
  • Strana:
  • 1

autoškola

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.128 sekund, 25 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.