©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778476 Používateľov a 562762 Príspevkov

19 Aug 2018, 10:10 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Výber Školy pre budúce uplatnenie

• Strana:
  • 1
Výber Školy pre budúce uplatnenie  (Prečítané 5148 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +1/-1
Príspevkov : 9
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 29 Mar 2012, 13:36 pm

Zdravím, som deviatak na základnej škole a potreboval by som radu od skúsenejších, najlepšie niekto kto sa pohybuje v oblasti IT.
Rozhodujem sa medzi dvoma škola "Stredná priemyselná škola strojnícka" odbor strojárstvo, a tam programovanie CNC strojov. Alebo "Stredná odborná škola obchodu a služieb" odbor informačne technologie, kde sa nenaučím viac ako viem ale samouka nieje predsa len zlý sposob ako si obohatiť poznatky. Preto sa chcem opýtať či sa pri výbere zamestnaní pozerá aj na strednú školu, teda ak budem chcieť pracovať ako programator v jazyku C/C++ nikde totiž momentálne nevyžadujú konkrétnu školu so zameraním na konkrétny odbor ale skor prax čo by problem po strednej nebol v dnešnej dobe. Chcú potom výšku a nejake tie poznatky navyše, samozrejme aspoň 1 cudzí jazyk aktívne a ďalší pasívne. Tak sa teda chcem opýtať z ktorej školy by som mal lepšie uplatnenie v oblasti Informačných technologií. Za odpoveď vopred ďakujem.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 02 Apr 2012, 16:01 pm

odkial si Čo??? lebo ak z presova tak jednoznacne elektrotechnicka na plzenskej odbor sietove a informacne technologie ... musim povedat ze asi najlepsia stredn v presove aj ked tam nechodim ja som gymnazista

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 02 Apr 2012, 16:48 pm

Keď chceš uplatnenie v IT určite choď na odbor Informačné a sieťové technológie.
Ja som teraz deviatak a tiež sa chystám na tento odbor.
Majú ho vraj iba 4 školy na Slovensku a medzi ne patrí aj  SOŠ Stará Turá a to je tá na ktorú idem.
Ale keď chceš nájsť uplatnenie v IT choď určite na vysokú školu.
Keď ti môžem povedať si na správnej ceste, myslím to tak že teraz je to najžiadanejšie povolanie.
Počítače sa využívajú skoro všade.

Úsmev Úsmev Úsmev Úsmev Úsmev

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 02 Apr 2012, 17:22 pm

a samozrejme aj jedna z najlepsie platenych Úsmev keby som sa do toho viac rozumel tak by som siel na pc tiez Úsmev

Linka:  

*

karma +1/-1
Príspevkov : 9

Zobraziť profil

| 07 Apr 2012, 12:44 pm

Samozrejme že s výškou, dnes bez vysokej školy nič poriadne nenájdeš. Som z Prešova, rozmýšľal som nad Elektrotechnickou ale to nieje škola pre mňa. Jedna učiteľka ktorá bola na našej škole nám vravela ako tam je ťažko, pracovala tam zopar rokov. Nakoniec pojdem na strojnícku, ak si naštudujem v literature systémy celkom dobre by som pochopil programovanie a možno by som sa niekde po strednej uplatnil na prax, alebo popri vysokej a potom by som sa lepšie uplatnil..

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 07 Apr 2012, 18:14 pm

Samozrejme že s výškou, dnes bez vysokej školy nič poriadne nenájdeš. Som z Prešova, rozmýšľal som nad Elektrotechnickou ale to nieje škola pre mňa. Jedna učiteľka ktorá bola na našej škole nám vravela ako tam je ťažko, pracovala tam zopar rokov. Nakoniec pojdem na strojnícku, ak si naštudujem v literature systémy celkom dobre by som pochopil programovanie a možno by som sa niekde po strednej uplatnil na prax, alebo popri vysokej a potom by som sa lepšie uplatnil..

mozem sa opytat ake mas znamky a monitor Čo??? lebo je pravda ze elektrotechnicka nieje najlahsia ale da sa to v pohode zvladnut viem odkamaratov co tam chodia a aj ja trosku tu skolu poznam Úsmev ale je nauplne inej urovni ako strojnicka tomu ver ... nehovorim ze strojnicka je zla ale elektrotechnicka je lepsia Úsmev

Linka:  

*

karma +0/-6

Zobraziť profil

| 15 Aug 2012, 20:56 pm

budem deviatak,a tiez chcem ist na do presova na elektrotechnicku odbor informacne a sietove technologie , a som pocul ze sa datam tazko dostat na vysvedceni som z 8.r 2 dvojky ,3 dvojky a 2 jednotky a na polroka som mal 3 jednotky ,4 dvojky ,3 troky a 1 stvorku.Siedmom a stiestom r. som mal priemerne znamky ,myslite ze ma zoberu?
Posledná zmena: 16 Aug 2012, 16:11 pm od polakia

Linka:  

*

karma +1/-6

Zobraziť profil

| 24 Aug 2012, 07:41 am

určite že nie

Linka:  

*

Cucaj Rank : 525
karma +32/-0
Príspevkov : 13

Zobraziť profil WWW

| 19 Nov 2012, 12:34 pm

Ak chceš študovať na strednej škole sieťové a informačné technológie potrebuješ dobré známky hlavne z matematiky to je 1 maximálne 2, a potom dobré známky z fyziky, aspoň tak to bolo, keď som išiel študovať ja a samozrejme monitor dobré výsledky. Ale zas ide o to na akú školu sa hlásiš, dá sa ísť aj na Elektrotechnickú v ZA a tam na mechanik elektrotechnik a po 2 rokoch si vyberáš medzi slabo/silnoprúd alebo mechanik počitačových sietí, ale tá škola mi po teoretickej škole dala dosť, ale po praktickej mizerné minimum a matika je tam slabá s ktorou by si sa na lepšej vysokej škole zapotil. Na to sú zas dobré priemyslovky, tak máš o čom uvažovať. Ale pokiaľ sa chceš venovať C/C++ programovaniu vo firme potrebuješ minimálne 2 roky na takej Žilinskej Univerzite aby si sa uplatnil ak chceš CNC tak by mala postačiť dobrá priemyslovka stredná a nejaká prax.

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Výber Školy pre budúce uplatnenie

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.138 sekund, 25 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.