©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778678 Používateľov a 564054 Príspevkov

23 Okt 2018, 00:42 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Kde zmizol môj topic?

• Strana:
  • 1
Kde zmizol môj topic?  (Prečítané 3726 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 04 Dec 2011, 15:41 pm

Zdarte,

pred 2 dňami som si tu založil topic, ktorý je potrebný pre schválenie prispievania do sekcie Download. Mal som v ňom 3 príspevky a čakal som, kým mi ho moderátor scháli a dá mi povolenie prispievať. Lenže teraz pozerám, že celý môj topic úplne zmizol, nie je ani v mojich príspevkoch. Preto sa pýtam - vie mi niekto povedať, ako a z akého dôvodu mi zmazali môj topic? Ďakujem !

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
Referal body : 0
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 05 Dec 2011, 10:21 am

aby bolo jasne.ked mas otazku na vedenie pise sa to do redakcie nie do diskusie.takze upozornenie do buducna si uz dostal a teraz k schvalovaniu.

tvoj topic na schvalenie som zmazal ja a tu mas dovod.

moderator alebo admin schvali len v pripade ze su dodrzane podmienky.pokial niesu upozorni ta na to v teme co si mas opravit pripadne doplnit.na tuto opravu ma kazdy 24 hodin potom sa tema zmaze z dovodu neaktivity.rovnako sa hned maze tema ak su porusene pravidla alebo ziadatel uploadne len jeden prispevok a nedolozi dalsie 2.bol si jasne upozorneny ze si sa mas opravit/doplnit.nestalo sa tak skoncila tema v odpadkoch.koli prehladnosti nebudeme drzat temy ktore nesplnaju podmienky viac ako 24 hodin.

este doplnim ak bude uzivatel opakovane(2-3x) ziadat o povolenie pricom nedodrzi termin na opravu strati moznost poziadat o povolenie prispievat natrvalo

specialne pre ludi ktori budu ziadat o povolenie prispievat.pred zalozenim temy si najskor dokladne precitajte podmienky a pravidla v tej sekcii.rovnako si nastudujte vseobecne pravidla fora a taktiez sekciove aby ste vedeli ako ma v jednotlivych sekciach vyzerat prispevok !

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Kde zmizol môj topic?

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.125 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.