©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778476 Používateľov a 562762 Príspevkov

19 Aug 2018, 10:10 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Anglický abstrakt - preklad SÚRNE!!!

• Strana:
  • 1
Anglický abstrakt - preklad SÚRNE!!!  (Prečítané 3637 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 29 Nov 2011, 08:00 am

Potreboval by som preložiť jeden text do angličtiny ide o môj abstrakt zo seminárnej práce. Kto mi s tým pomôže tak odmena ho neminie  Mrknutie
Toto je ten text:
Táto práca je o chorobách, ktorými trpí najmä africký kontinent, ale aj iné tropické krajiny. Písal som o Malárii, Žltej zimnici, Africkej Trypanosomiáze a horúčke dengue. Pre Slovensko a pre Európske krajiny sú tieto choroby netypické, ale pri vycestovaní do krajín v ktorých sa tieto choroby vyskytujú je riziko nakazenia niektorou z exotických chorôb vyššie a preto je treba dodržiavať istú prevenciu a pred vycestovaním radšej navštíviť lekára, zistiť si svoj zdravotný stav a nechať sa zaočkovať alebo pokiaľ sme odcestovaný v nejakej exotickej krajine a prejavia sa niektoré z príznakov je potrebné ihneď vyhľadať lekársku pomoc. Snažil som sa rozpísať výskyt - v ktorých oblastiach sa presne choroba  vyskytuje, ich pôvodcov - čo danú chorobu spôsobuje, prenášačov - akým spôsobom sa  choroba prenáša , prevenciu – ako sa dá danej chorobe predísť a liečbu – ktoré lieky sa využívajú pri liečení daných chorôb. Práve tieto choroby som si vybral pretože si myslím, že je to jeden z najväčších problémov tropických krajín a ročne naň zomiera veľké množstvo ľudí. Toto veľké množstvo ľudí zomiera hlavne kvôli neskorej diagnóze a nedostatočným zdravotníckym zariadeniam, ktoré sa nachádzajú v niektorých oblastiach Afriky.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +22/-11
Príspevkov : 9

Zobraziť profil

| 01 Dec 2011, 19:52 pm

This work is illnesses suffered by the African continent in particular, but also other tropical countries. I wrote about malaria, yellow fever, African trypanosomiasis, and dengue fever. Slovakia and the European countries, these diseases are not typical, but to travel to countries where these diseases is a risk of contracting any of the above exotic diseases and therefore should be respected and some prevention before traveling prefer to see a doctor, check your health status and let get vaccinated, or if we are driving away in some exotic country and affects some of the symptoms should seek medical advice immediately. I tried to itemize the occurrence - in which areas the disease is accurately, their agents - as the disease causing vectors - how the disease is transmitted, prevention - how to prevent the disease in a treatment - which products are used in the treatment of the diseases. It is these diseases I chose because I think it's one of the biggest problems in tropical countries, and it died a year large numbers of people. This large number of people died, mainly due to late diagnosis and lack of medical facilities that are located in some areas of Africa.
skontroluj

{alt}
{alt}
{alt}
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

Cucaj Rank : 94
karma +720/-7
Príspevkov : 54

Zobraziť profil

| 02 Dec 2011, 14:45 pm

Kifix, hadaj co som urobil. Dal som si ten text do Google Translatora a hadaj co sa stalo? Vyplulo mi to rovnaky text, ako si sem dal ty. To, ze ten text obsahuje obrovske mnozstvo logickych chyb ani nehovorim.

To Fathal1ty6: pokial potrebujes ten text este stale prelozit, napis mi SS, po anglicky viem vyborne tak ti pomozem. Ten text bude tiez potrebne torsku ''prekopat'' pretoze tam su velmi dlhe a na prvi pohlad len velmi tazko prelozitelne vety.

Linka:  

*

karma +22/-11
Príspevkov : 9

Zobraziť profil

| 03 Dec 2011, 10:08 am

sak ja viem ze v google prekladaci to je nemal som cas prelozit to tak aspon ako taky preklad som sem dal D:

{alt}
{alt}
{alt}

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Anglický abstrakt - preklad SÚRNE!!!

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 22 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.