©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778389 Používateľov a 562379 Príspevkov

23 Júl 2018, 18:31 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Managerzone - futbalový a hokejový manažér

• Strana:
  • 1
Managerzone - futbalový a hokejový manažér  (Prečítané 3614 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 09 Aug 2011, 21:46 pm

ManagerZone je gigantická multiplayerová online hra, ktorú hrajú desaťtisíce manažérov z celého sveta.

Vedieš svoj tím na počítači alebo mobilnom telefóne. Ligové zápasy sa hrajú dvakrát za týždeň a kedykoľvek môžeš nastavovať veci okolo tvojho tímu. Vyzvi tvojich priateľov, top tímy, hraj poháre alebo chatuj s nimi a s mnohými ďalšími na fóre. (browserhry.eu)

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Môj vlastný názor: Hra je podobná rôznym iným manažérom. Na rozdiel od nich je podporovaná javou, a práve preto si zápasy môžete pozrieť v 2D alebo 3D. Ďalej má pekný prehľad tréningov a už teraz veľa skúsených manažérov. Okrem toho sa možno v budúcnosti stanete trénerom slovenskej reprezentácie práve na mz. Hral som už veľa manažérov, ale môžem povedať, že iba tento mi priniesol to čo som od nich čakal.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Managerzone - futbalový a hokejový manažér

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.