©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778093 Používateľov a 560486 Príspevkov

25 Apr 2018, 06:02 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Rozdelenie e-books

• Strana:
  • 1
Rozdelenie e-books  (Prečítané 3473 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 27 Júl 2011, 09:16 am

Nebolo by možné rozdeliť túto sekciu na knihy SK/CZ a cudzojazyčné ?
Tým by sa čiastočne obmedzilo zahlcovanie fóra a ľudia čo nemajú záujem o anglické knihy by mali lepší prehľad.

//v kazdom prispevku je poznacena jazykova verzia,staci si len pozriet+presuvam do redakcie/Aliens
Posledná zmena: 27 Júl 2011, 13:47 pm od Aliens

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +2/-1

Zobraziť profil

| 27 Júl 2011, 20:30 pm

Nebolo by možné rozdeliť túto sekciu na knihy SK/CZ a cudzojazyčné ?
Tým by sa čiastočne obmedzilo zahlcovanie fóra a ľudia čo nemajú záujem o anglické knihy by mali lepší prehľad.

//v kazdom prispevku je poznacena jazykova verzia,staci si len pozriet+presuvam do redakcie/Aliens

To nie je odpoveď na otázku - tu ide o to, že pri zahlcovaní fóra (hlavne) anglickými knihami sa ťažko selektujú Sk, Cz knihy !!!

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 27 Júl 2011, 20:47 pm

Ak sa smiem spytat, ty stahujes knihy podla toho co hladas alebo pozeras sekciu a na zaklade toho si vyberas co budes citat ?

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

*

karma +2/-1

Zobraziť profil

| 27 Júl 2011, 21:03 pm

Ako kedy... Je jasné, že pokiaľ hľadám konkrétneho autora alebo publikáciu, idem cez zoznam. Ale často pozerám (a myslím si, že nielen ja) aj nové prírastky. A ak je tam napr. z 50 prírastkov 48 anglických, ten zvyšok sa ľahko prehliadne....
Ďalej si dovolím upozorniť, že na väčšine podobných fór s rozdelením sekcie e-book problém nemajú...
A ešte poznámka k uploadu anglických (alebo všeobecne cudzojazyčných) kníh:
Pokiaľ je toto Sk fórum, mali by mať slovenské (české) knihy prioritu. Pokiaľ zháňam nejakú (i odbornú) knihu v En, je v podstate jednoduché ju nájsť (samozrejme pokiaľ bola zdigitalizovaná a zverejnená.) Nevidím zmysel toho, aby som z rôznych zdrojov začal sťahovať cudzojazyčné knihy alebo len linky a zverejňoval ich tu a tak zahlcoval toto fórum... A to je to hlavné, čo mi v tomto prípade vadí.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 28 Júl 2011, 07:14 am

zaujimave ze tu pises o zahlcovani fora a veselo spamujes v sekcii ktora je urcena na uploady nie na tvoj osobny nazor.ja netolerujem a nebudem tolerovat ziaden spam v sekciach stahuj.na diskusiu mas diskusnu cast fora a na poznamky ohladom fora redakciu !

Linka:  

*

karma +2/-1

Zobraziť profil

| 28 Júl 2011, 07:37 am

Ak si myslíš, že jeden príspevok je zahltenie fóra...
Na druhej strane, ako je možné, že bez problémov toleruješ evidentné porušenie pravidiel - časť B, bod IX v sekcii e-book ?

Linka:  

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 28 Júl 2011, 13:09 pm

ty si uplne mimo co potvrdzuje aj tvoj nick.

1.vidis niekde ze ja som moderator tej sekcie?asi sotva.ja riesim veci vo vlastnej sekcii a tie na ktore nahodou narazim alebo su nahlasene.
2.mne je jedno ci si spamoval raz alebo 20 x .je to tu neziaduce a zakazane  co ty sotva chapes lebo pravidla si cital tak ako ja bibliu
3.tvojou povinnostou je porusovanie pravidiel nahlasovat a nie tu vyplakavat ze ich nikto neriesi.mam momentalne vestecku gulu v oprave takze neviem kto,kedy a kde porusuje pravidla ked su na fore ignoranti ako ty co oznamuju por. pravidiel az ked su upozornovany oni.
4.atd
5.odpoved si dostal.koniec diskusie!

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Rozdelenie e-books

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 24 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.