©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778666 Používateľov a 564013 Príspevkov

19 Okt 2018, 16:39 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

AUDI Q7 V12 TDI

AUDI Q7 V12 TDI  (Prečítané 11683 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +1/-0
Príspevkov : 1
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 19 Jan 2009, 07:05 am

chlapci, je podla vás toto auto výdobytok techniky???

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=o47pb2Mt56E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=o47pb2Mt56E</a>

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 672
karma +5/-0
Príspevkov : 46

Zobraziť profil

| 24 Jan 2009, 16:46 pm

no tak podlamna vydobitok techniky nie.....mozno pre niekoho hej kto je na taketo káry....ale každopádne je to fatálna kára....12V pod kapotou uuuuha no vedel by som si predstavyt kde by som sa siel povozit Smiech...interier luxusny asi ako v luxusnom hoteli......a ten zvuk....no myslím že by som sa tváril asi úplne inak ako ten t-pek čo to testoval hehe...exterier-zvodné tvary hehe....kolko to má PS?ja nechcem moc typovat lebo trepnem xujovinku hehe tak radsej netypujem ale viem si priblizne predstavyt kolko priblizne može mat taky 12valec heh....moje hodnotenie....kedze niesom moc na SUV ale skor na nizučke športiačiky tak davam 9/10 ;-)

Linka:  

*

karma +1/-0

Zobraziť profil

| 24 Jan 2009, 19:17 pm

no tak podlamna vydobitok techniky nie.....mozno pre niekoho hej kto je na taketo káry....ale každopádne je to fatálna kára....12V pod kapotou uuuuha no vedel by som si predstavyt kde by som sa siel povozit Smiech...interier luxusny asi ako v luxusnom hoteli......a ten zvuk....no myslím že by som sa tváril asi úplne inak ako ten t-pek čo to testoval hehe...exterier-zvodné tvary hehe....kolko to má PS?ja nechcem moc typovat lebo trepnem xujovinku hehe tak radsej netypujem ale viem si priblizne predstavyt kolko priblizne može mat taky 12valec heh....moje hodnotenie....kedze niesom moc na SUV ale skor na nizučke športiačiky tak davam 9/10 ;-)

373 kW / 500PS!!!  krutiaci moment-1000 N.m!!! grizly Smiech tak hej pravdu mas, su lepsie káry,to ano. len v tomto segmetne SUV toto auto nema konkurenta, ci uz vzhladovo, alebo aj vykonovo. mat tých 5 melácov,asi by som pouvazoval o nom. len ptm by mi zozralo hlavu, uz len napr spotrebou oleja. hh... do tých 12tich valcov ide cez 16L oleja,samozrejme toho najkvalitnejsieho a to uz musi byt pálka...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 672
karma +5/-0
Príspevkov : 46

Zobraziť profil

| 26 Jan 2009, 02:29 am

Smiech tomu ver.....no ked budes mat mesacny prijem 500 000SK (nechce sa mi preratavat Smiech) tak si ho mozes dovolit Smiech....ale inak fakt spomedzi SUV je to šupa

Linka:  

*

karma +1/-0

Zobraziť profil

| 27 Jan 2009, 07:10 am

Smiech tomu ver.....no ked budes mat mesacny prijem 500 000SK (nechce sa mi preratavat Smiech) tak si ho mozes dovolit Smiech....ale inak fakt spomedzi SUV je to šupa

...stacilo by vyhrat to lotoo, ktore uz padloo a bolo by postarane o vsetko na veela rokov. ale to uz snivam..ups  Gúľam očami

Linka:  

*

Cucaj Rank : 107
karma +482/-1
Príspevkov : 195
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 07 Júl 2009, 17:52 pm

no tak to urcite ni.mozno preo ako to tu spomenul kolega ze iba pre niekoho kto taketo uta rad.ael z odborneho hladiska nie.mam tata odbornika na auta cize nieo o tom viem..ale neviem ci tebe ale to nieje auto ani na tereern ani na sport...proste 0 bodov

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Upnito=Uploáduj a sťahuj velkou rýchlosťou rýchlosťou zadarmo

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 14 Júl 2009, 15:22 pm

toto ne ... lebo mi bracik povedal ze to ma sedisko jak lavor....maximalne nepohodlne.... racej jak mame my ..VOLVO XC90 executive....v nom sa sedi super

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Júl 2009, 19:24 pm

je to mooc super delo -nema konkurenciu z SUV

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 31 Dec 2009, 16:33 pm

ahojte, s audi q7 prichadzam do stiku kazdy pracovny den, viem o nom svoje, niie len V12 ale aj V8FSI, V8TDI, V6FSI, V6TDI, V6TDI BLU, to je fakt nie samochvala, pracujem aj s inymi znackami SUV

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 05 Jan 2010, 01:24 am

podla mna je to celkom pekny kusok ale nepatrí do európi ale k dalsim megalomanskym SUV do amerikytoto naozaj nieje na nase cesty a hlavne parkoviská!!! a nech to uz konecne majitelia týchto aut pochopia ze ked si uz kupili takúto kravu tak ju nemusia zaparkovať tesne pred branou supermarketu skrz 3 parkovacie miesta!!!

Ford sierra 4ever

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil WWW

| 07 Jan 2010, 14:02 pm

je to celkom v pohode , znamy to ma a slsune to aj ide :-)

www.2v1.sk

www.4ex.sk

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 14 Mar 2010, 21:13 pm

ale chlapci konkurenta v SUV ma..BMW X6 M je narychlejsie suv na planete..Pokorilo aj Porse cayane..a este jeden dotaz BMW je najlepsie..neviem co kazdy vidi na audi..

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 27 Apr 2010, 20:50 pm

Ale 4,2 v8 tdi je lepsi nez w 12

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 26 Júl 2012, 11:51 am

áno ten motor má prekrásny zvuk presne ako tatra 815 Úsmev

Linka:  

*

karma +1/-5

Zobraziť profil

| 27 Júl 2012, 12:16 pm

uplne blbéé auto nerozumné nevidím dôvod prečo si ho kúpit a vraj nemá konkurenta už toto ked počujem ... je to ozrutné velké auto naviac velmi špatnéé so zbytočným motorom na kúú p*ču je niekomu V12 Diesel toto mi vysvetlite to môže naozaj napadnut len Audi !... smola u mňa 0 bodov Ml63 AMG je to pravéé !!!

Linka:  

AUDI Q7 V12 TDI

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.296 sekund, 31 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.