©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 775323 Používateľov a 556031 Príspevkov

26 Júl 2017, 03:48 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Rozbalenie Archivu

Rozbalenie Archivu  (Prečítané 32948 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 52
karma +515/-3
Príspevkov : 525
Referal body : 7
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 30 Máj 2010, 10:30 am

Musis viac popisat tvoj problem. Nestaci len, ze ti to nejde. Napis, aku to ma koncovku, co ti to vypise a podobne. Potom ti budeme vediet poradit. Úsmev

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 30 Máj 2010, 17:38 pm

tak že som si stiahol spominane lord of the rings-conqesta mam to ako part 1 part 2 part 3 až po part 9 ale ked to chcem spojit na instalaciu tak to nejde x( ked mi to uz win rar extrahuje tak to dava do jrdneho priečinka alebo to nejde extrahovat a total comander ked otvorim je len v 1. parte  iso a ked to dam rozbalit tak to roby to iste skušal som wšeko vo win rare extrahovad wsetko  Plač neni nahodov na to daky program alebo neco take na to aby sa mi to dokopi extrahovalo?? a este chcem dodat ze kazdy priecinok je inej velkosti ze ci aj v tom neni daka chyba Smútok

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 30 Máj 2010, 17:45 pm

a zabudol som toto je jeden nazov partu 9: rzr-ltrc.part09 a je to normalny WinRar archiv

Linka:  

*

Cucaj Rank : 52
karma +515/-3
Príspevkov : 525
Referal body : 7

Zobraziť profil

| 30 Máj 2010, 17:57 pm

Teoreticky by mali byt party 1-8 velkostou rovnake a 9 part by mohol mat inu velkost. Ak ich mas od jedneho cloveka, teda ak mas vsetky party z jedneho prispevku, tak staci dat rozbalovat prvy part a potom sa ti automaticky rozbalia vsetky ostatne. Malo by to ist. Mrknutie

Linka:  

*

Cucaj Rank : 214
karma +9/-1
Príspevkov : 29

Zobraziť profil

| 08 Júl 2010, 18:41 pm

Mám taký problém, stahoval som hru Prototype ( Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste ) z CZshare.com no 6 a 11 part mi robí problém - Unexpected end of archive. Skúšal som to stahovať viac krát, skúšal som repair, skúšal som stahovať cez FF potom cez IE skúšal som reset, prečistenie cez CCleaner a stále nič.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1
karma +1382/-0
Príspevkov : 5064

Zobraziť profil

| 09 Júl 2010, 12:08 pm

Neočakávaný koniec archívu/unexpected end of archive") tam nie je iná možnosť ako stiahnuť znova poškodený súbor (treba zistiť či sa práve rozbaľuje rar/r00/r01... a pri ktorom to vyhodí error ten treba stiahnuť a nahradiť.

Jeden z tych archivov je poskodeny. Ak ten, co ten archiv vytvoril, prilozil zaznam pre opravu dat, tak mozes poskodeny archiv opravit. Ak nie, tak ho (opakujem) musis stiahnut este raz. Ak sa ti nedarí, hľadaj príčinu.

Poškodený je pravdepodobne len ten šiesty part, jedenásty vyhodí chybu automaticky, čo neznamená, že je chybný aj on. Takže sťahuj len tú šestku

Ak som ti týmto príspevkom nejako pomohol, klikni mi na 

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 07 Sep 2010, 22:37 pm

neviete kde by som stiahla winrar, alebo 7zip?
Našla som Váš odkaz na prvej strane, ale keď to buchnem ako adresu, tak mi to nenájde Smútok pomóc, čo robím zle?

Linka:  

*

Cucaj Rank : 64
karma +320/-0
Príspevkov : 589
SMS Body : 25

Zobraziť profil WWW

| 08 Sep 2010, 05:16 am

WinRAR v 3.92 FINAL (32-64 Bit) SK + key + Skins : Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Moje príspevky sú bez hesla !
K+ každému kto uploaduje na upnito.sk Mrknutie

Linka:  

Rozbalenie Archivu

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.128 sekund, 25 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.