©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778761 Používateľov a 564519 Príspevkov

18 Nov 2018, 23:21
Reklama : 1 | 0
srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Návod na sťahovanie z rapidshare.com

Návod na sťahovanie z rapidshare.com  (Prečítané 58892 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765
Referal body : 1
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 31 Dec 2008, 02:43

Návod už nie je aktuálny, kedže sa Rapidshare sám pochoval. Uploaduje tam už len hŕstka ľudí a neoplatí sa robiť nový návod -> NEKUPUJTE PREMIUM NA RAPIDSHARE, PRETOZE SA TO NEOPLATI. KUPTE RADSEJ PREMIUM NA FILESERVE ALEBO HOTFILE.

RapidShare (spoločnosť RapidShare AG Švajčiarsko, Cham) bol jeden z najväčších upload serverov (miesto pre nahratie a zdieľanie súborov) na svete a tu je návod ako z tohto serveru sťahovať súbory.

1.Skopíruješ si linku / odkaz / URL na nejaký súbor uložený na servery rapidshare.com do prehliadavača.

2. Zobrazí sa ti toto.

3. Klikneš na "Free User" (je to v červenom krúžku).

4. Zobrazí sa ti odpočet.

5. Potom sa objaví obrázok šípky a nápis "Download File" tak stačí už len kliknúť a uložiť súbor.

6. Ak ti vyskočí takáto hláška:

- to znamená, že máš zdieľanú IP adresu (používa ju viacero ľudí) a niekto už práve sťahuje
- tvoja možnosť je počkať pokiaľ dotyčný nestiahne daný súbor alebo si kúpiť premium účet

Posledná zmena: 02 Feb 2011, 20:26 od double

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 231
karma +229/-1
Príspevkov : 70
Referal body : 2
SMS Body : 0

Zobraziť profil WWW

| 04 Jan 2009, 22:45

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
Pre tych co maju dynamiku : je tam aj nastavenie reconnectu automatickeho

Ak sa vám Linux nebude páčiť, vrátim vám plnú cenu, ktorú ste zaň zaplatili!

PASS JE VŽDY Mr.Speedy

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1723
karma +3/-0
Príspevkov : 2
Referal body : 0

Zobraziť profil

| 07 Jan 2009, 05:43

Na tejto adrese:
najdete FAKT VYBORNY Stahovac z rapidshare.com . Perfektne! obchadza 15minutovu cakaciu dobu. Toto obchadzanie sa da jednoducho nastavit cez webove rozhranie v programe pre lubovolny router: skusali to viaceri znami a vsade to bez problemov fungovalo. DOPORUCUJEM!!   Pusinka  Mrknutie
Posledná zmena: 07 Jan 2009, 06:24 od littlekitten

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1652
karma +1/-0
Príspevkov : 4

Zobraziť profil

| 09 Jan 2009, 08:07

preThomas1261
spojiť niekoľko súborov  možeš pomocou takéhoto skriptu.
for /L %%i IN 1,1,98) DO copy /b MASH0%%i.001+MASH0%%i.002 .... MASH0%%i.00N %%i.avi
Napr potrebuješ spojiť takéto súbory
MASH01.001
MASH01.002
MASH01.003
.
.
MASH098.001
MASH098.002
Skript uložíš ako subor.bat do priečinku so súbormi MASH keby si ho uložil inde musel by si zadat PLNÚ CESTU.
Vytvoríš tak 98 suborov avi tvorených z 1...až N častí jedným vrzom.
Pre Brano03
UsDownloader a JDownloader sú fakt dobré, ale musia mať vo svojej databáze router ktorý máš ty. (Slovenské routre nepoznajú)
Určite najlepší sťahovač z rapidshare je Rapidshare Stahovač bez 15 minutové čekací doby o ktorom tu niekde píše littlekitten.
Vyhodou je, že sa nemusíš starať aký modem alebo router používaš všetko nastavíš wo WEBOVOM ROZHRANÍ programu pre routre. Keď mˇaš modem použiješ check box pre modemy.

Posledná zmena: 10 Jan 2009, 04:31 od SomZmrd

Linka:  
< [ DARK WAVE ] >

*

Cucaj Rank : 106
karma +499/-3
Príspevkov : 191

Zobraziť profil WWW

| 26 Feb 2009, 18:53

preThomas1261
spojiť niekoľko súborov  možeš pomocou takéhoto skriptu.
for /L %%i IN 1,1,98) DO copy /b MASH0%%i.001+MASH0%%i.002 .... MASH0%%i.00N %%i.avi
Napr potrebuješ spojiť takéto súbory
MASH01.001
MASH01.002
MASH01.003
.
.
MASH098.001
MASH098.002
Skript uložíš ako subor.bat do priečinku so súbormi MASH keby si ho uložil inde musel by si zadat PLNÚ CESTU.
Vytvoríš tak 98 suborov avi tvorených z 1...až N častí jedným vrzom.

myslím že toto je návod úplne nevhodný pre začiatočníkov, keďže veľa nováčikov na tomto fóre má problém vôbec skopírovať link do riadku browsera, nie to ešte vytvárať vlastné skripty pre dávkové súbory Smútok

AKO JEDNODUCHO SPOJIŤ SÚBORY?
stiahnite si program TOTAL COMMANDER, napríklad tu: Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
ponúka omnoho prehľadnejšiu prácu so súbormi ako štandartné prostredie Windowsu s mnohými ďalšími funkciami.
jednou z nich je aj spájanie súborov: kliknite na prvý súbor z tých, ktoré chcete spojiť, aby sa vám označil.
teraz kliknite vľavo hore v menu na ponuku SÚBORY a otvorí sa vám pod ním rolovacie menu.
z toho menu kliknite na KOMBINUJ SÚBORY. et voila! súbory nám sám automaticky spojí!  Mrknutie

): nʌɐlɥ ɐu ʎuǝʌɐʇsod ǝɾ ʇǝʌs oʇuǝʇ ʎlǝɔ

Linka:  

*

Cucaj Rank : 231
karma +229/-1
Príspevkov : 70

Zobraziť profil WWW

| 16 Mar 2009, 13:09

funguje v tom jdownloaderi recconect ked som pripojeny k modemu cez sietovi kabel Čo??? alebo poradte kde nastavim recconect po kazdom stiahnutom parte
nastavenia - kliknes napokrocile- reonnect - vyber IP routera, jeho typ, meno a heslo (ak neni v zozname je stale mozne ze to pojde cez uPnP)

Ak sa vám Linux nebude páčiť, vrátim vám plnú cenu, ktorú ste zaň zaplatili!

PASS JE VŽDY Mr.Speedy

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 16 Apr 2009, 19:27

caute potrebujem poradit so stahovanim cez rapid, mam router a ze vraj sa to da akosi vypnut a zapnut nemusite cakat a mozte stahovat, tak neviem co mam na tom routry restartovat tam je len jedno tlacidlo RESET a nechcem to stlacit az nieco nedodr**m prosim poradte mi ako to restartovat az mozem stahovat lebo ma nebavi furt cakat.

//
tento program
Pre tych co maju dynamiku : je tam aj nastavenie reconnectu automatickeho
vyberies v nom svoj router a on sa ti sam po stiahnuti jedneho partu z rapidu vypne a zapne a stahuje dalej, takze ked nechas v noci stahovat z netu cez jdownloader tak do rana mas ako free user stiahnute aj dvd z rapidu
s777
Posledná zmena: 17 Apr 2009, 15:35 od santa777

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1652
karma +1/-0
Príspevkov : 4

Zobraziť profil

| 22 M?j 2009, 19:14

Na sťahovanie cez premium učet je viacero dobrých sťahovačov treba si vybrať podľa vlastného gusta Ten santa ci co to je za ježia sále ospevuje jdownloader. Ja ho pokladám za druhý najlepší pre free userov na rapidshare.com pretože síce má na výber automatického reconnectu množstvo routerov, ale na slovensku sa nepoužívajú. Lepší je Rapidshare sťahovač bez 15min čakacej doby. Tam nezáleží aký router máte na 3 kliknutia nastavíte rekonekt v hociktorom. V najnovšej verzii je aj možnosť výberu najrýchlejšieho servru na sťahovanie. Rýclosˇˇt sa zvyšuje cca o 30-50KB/s podvečer aj o 100KB/s.

V JDOwnloaderi idú všetky routeray podporujúce uPnP a tie čo ho majú vypnuté sa dajú vybrať v zozname tak tu netrep Úsmev a s používanosťou... každý človek s FiberNetom ma DL-524 ktorý JE v zozname a má aj uPnP Úsmev
Posledná zmena: 06 J?l 2009, 14:43 od Mr.Speedy

Linka:  

*

Cucaj Rank : 416
karma +0/-0
Príspevkov : 56

Zobraziť profil

| 12 J?n 2009, 22:05

Na sťahovanie cez premium učet je viacero dobrých sťahovačov treba si vybrať podľa vlastného gusta Ten santa ci co to je za ježia sále ospevuje jdownloader. Ja ho pokladám za druhý najlepší pre free userov na rapidshare.com pretože síce má na výber automatického reconnectu množstvo routerov, ale na slovensku sa nepoužívajú. Lepší je Rapidshare sťahovač bez 15min čakacej doby. Tam nezáleží aký router máte na 3 kliknutia nastavíte rekonekt v hociktorom. V najnovšej verzii je aj možnosť výberu najrýchlejšieho servru na sťahovanie. Rýclosˇˇt sa zvyšuje cca o 30-50KB/s podvečer aj o 100KB/s.
to si kde nabral ze jdownloader podporuje routery ktore sa na slovensku nepouzivaju? Smiech  podporuje dost routerov ktore sa pouzivaju aj u nas a ak nie, tak je velmi jednoduche vytvorit si vlastny reconnect, kedze jdownloader podporuje aj externy reconnect
navod najdete napr. tu
Kód:
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 41
karma +520/-0
Príspevkov : 661
SMS Body : 215

Zobraziť profil

| 15 Okt 2009, 20:37

chcem sa spytat.pouzival som rapid asi pred rokom stahoval som cez flashget a stahovalo mi 5 linkov naraz.teraz pouzivam jdownloader a ten mi stahuje po jednom.preco??alebo da sa to nastavit.??mam premium ucet a vyuzivam chelogold:dakujem

ja mam verziu jdownloadera 0.5.949 a tam v pravom dolnom rohu si mozes nastavit,kolko chces stahovat suborov naraz,ale je to jedno,ci das 1 alebo 10,lebo napriklad stahujes 1 subor 50Mb/s a ked das stahovat 10 suborov,tak ti ich bude stahovat rychlostou 5Mb/s....maximalna rychlost downloadu sa rozdeli medzi pocet suborov

Uploadujem na Upnito,Hellshare,Ulozto...prípadna K+ poteší

Linka:  
_____Cucaj senior____

*

Cucaj Rank : 19
karma +886/-0
Príspevkov : 1108
SMS Body : 5

Zobraziť profil WWW

| 25 Dec 2009, 22:01

Citácia
Ked si chcem zmenit tu ip tak mi tam vyhodi nejaku chibu....com mam s tim robit ?? 

-mam rovnaky problem ale mam taky silny pocit ze preto ze moj router nieje na zozname...co s tym?

no ak tam tvoj router nie je ,tak neviem pomoct.
ale veľa z tých, ktorý majú T-Com internet, majú router Draytek Vigor 2700

v jDownloaderi je nastavovanie jednoduche

a potom:

1.dame zistit adresu routera (tí co maju tcom tak by to malo byt 192.168.1.1)
2.zadame meno a heslo (predvolene je meno: admin heslo: admin)
3.zvoliť router
4.napišeme vigor 2700 a najde jediny, klikneme na ok
5.vytvoriť skript znovupripojenia

potom treba ešte zaškrtnut automaticky reconnect (na mojom obrazku je to odskrtnute)

{alt}

a teraz sa po každom stiahnuti suboru napr z rapidu zmeni ip a skuša sa stahovať dalej

Kredity na Upnito od 1,5€? TU!

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 18 Feb 2010, 11:16

Ahoj,prosím jak funguje platba premium účtu na Rapidu přes telefon??Neumim ani Německy ani anglicky,mám sdílenou IP a FREE se stahovat nedá???Díky...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 34
karma +641/-1
Príspevkov : 765

Zobraziť profil

| 18 Feb 2010, 11:29

Ahoj,prosím jak funguje platba premium účtu na Rapidu přes telefon??Neumim ani Německy ani anglicky,mám sdílenou IP a FREE se stahovat nedá???Díky...
Cez telefon sa to da ale je to drahsie ako normalne takze sa to neoplati podla mna. Mozes si popozerat v bazare a kupit si ucet od nejakeho uploadera. Ked to chces oficialnou cestou tak tuna Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1468
karma +2/-0
Príspevkov : 5

Zobraziť profil

| 01 Mar 2010, 11:42

Nazdar,

mam mensi problem zo stahovanim z RS. Pravidelne 2 linky z X sa seknu na roznom mieste.
Oslovil som uploadera a ten tvrdi ze linky su OK. Pouzivam premium ucet a aplikaciu FreeR**dDo*nlo***er.
Skusal som subor stiahnut aj priamo cez FF, no s tym istym vysledkom - zastalo to na rovnakych %.
Mam Vigor2600GE (ako docasne riesenie, povodny Webr@cer od Tcomu prestal fungovat a s nim take problemy nikdy neboli)

Vdaka.

EDIT//
Tak bolo to routrom... Microcom funguje v poriadku a aj vsetky linky...
Posledná zmena: 02 Mar 2010, 15:46 od Keyman,
Dôvod: doplnenie informacie

Ak raz prídem na to, ako na to, tak to spravím :-)
-----------------------------------------------------------
www.bxclub.cz

-----------------------------------------------------------
SMS sponzor: 1

Linka:  

*

Cucaj Rank : 294
karma +32/-4
Príspevkov : 194
Referal body : 12

Zobraziť profil

| 05 J?l 2010, 12:55

ok povie mi niekto ako vobec funguje teraz rapid a ako mam z neho stahovat ziadny program mi totiz nefunguje

Vsetky archivy maju 3% zaznam na opravu dat
Uploadujem aj na poziadanie.Ak by mal niekto problem s mojimi uploadmi staci napisat SS

Linka:  

Návod na sťahovanie z rapidshare.com

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 31 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.