©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777809 Používateľov a 559265 Príspevkov

19 Feb 2018, 06:57 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Knights and Merchants 1, 2 / CZ komplet

Knights and Merchants 1, 2 / CZ komplet  (Prečítané 13583 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 2441
karma +5/-0
Príspevkov : 13
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 22 Dec 2010, 17:13 pm

Knights & Merchants: The Shattered Kingdom CZ 1

Kompletne v češtine aj z dabingom!!!

Príbeh

Po mnohých bitkách, má bývalý kráľovstvo bolo rozdelené do mnohých malých kniežatstvo a grófstvo. Kingís vojaci boli tlačil chrbát do poslednej kráľovskej provincie, a pravítka iných provincií viedli hrozné, ničivé vojny proti sebe. Celá krajina sa dostala do stavu chaosu a teraz bývalý kráľovský kapitál sám o sebe je v obkľúčení vojskami rebelov pánov. Patríte k poslednej zostávajúcej skupina lojálnych kingís mužov, a bolo prikázané ísť ku kráľovi s ohľadom na hroziaci útok.

Scenár hry

Rytieri a Kupci obnoví éry stredoveku. Na rozdiel od čisto fiktívne geografia nášho sveta, sú všetky herné prvky a scény založené na európskej, ale predovšetkým, anglosaský obdobia okolo roku 1200 nášho letopočtu sme nepoužívajú fiktívne prvky, ako je napríklad legendárny stvorenia. Hráč má na úlohu kapitána bežné v paláci stráže. Sprisahanie proti kráľovi katapulty kapitán do situácie, kedy sa ocitne zodpovedný za obranu posledného kráľovskej provincie. To je všetko, čo zostane z rozbitej kráľovstva, ktorá bola rozdelená do mnohých malých kniežatstvo a grófstvo. A teraz dokonca aj sám kráľ, usadený v jeho hlavnom mestu, je ohrozená nepriateľskými vojskami. To je východiskový bod vašej stredoveku dobrodružstvo. Teraz si, hráč, musí získať späť všetkých týchto provinciách, ktorý kedysi patril k svojmu kráľovi.

Screenshoty

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://www.abcgames.sk/udaje/screenshoty/533/53349.jpg

http://www.abcgames.sk/udaje/screenshoty/533/53347.jpg

Všeobecné informácie o hre systéme

Rytieri a Merchants možno opísať ako strategické simulácie ekonomiky. V hlavnej, ekonomika zohrávajú významnú úlohu v tomto Real-time akčná hra. Hráč môže vyrábať rôzne výrobky, s využitím mnohých budov a výrobcu tovaru z obdobia stredoveku. Ten môže využiť svoje poddaných k výstavbe a údržbe budov a ciest. Ekonomické štruktúry je veľmi špecifická. Ste výrobu hotových výrobkov pri použití rôznych surovín, ktoré idú cez vaše výrobné procesy. Všetky tieto výrobné systémy sú veľmi detailné a vizuálne zrozumiteľná, ktorá umožňuje rýchlu a spoľahlivú kontrolu nad ekonomikou. Jedným z výsledkov všetkých vašich produktívni pracuje sa na výrobu zbraní a zbroje. Ale logistika, sú moc stojí za zmienku. Vy rozhodnete, kde a ako tovaru budú prepravované na sieť ulíc, ktoré ste sami plánované a postavené. Your nevoľníkov doprava všetky výrobky medzi budovami, takže vaše územného plánovania hrá dôležitú úlohu vo výrobe času na budovy, a vyplývajúce z toho, ako efektívne vašu ekonomiku ako celok bude. Prepravovaného tovaru sú zobrazené graficky. Každá postava v hre má svoje vlastné poslanie oblasti, a vykonáva jednotlivé úlohy nezávisle. Nemajú závisieť od vašich príkazov alebo akcií. Vy, hráči, iba dávajú nepriame príkazy pre výstavbu budov, ulíc, kukuričné pole, atď Avšak, máte úplnú kontrolu nad vojenskými jednotkami.

Upnito.sk
Kód:
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Heslo :
Poprad-Tom

Hru netreba inštalovat len rozbalit a hrať Úsmev

Ak by boli nejaké dotazy ohľadom nefunkčnosti tak iba napíšte a spoločne to vyriešime makal som na tej hre dost Úsmev

Knights & Merchants: The Peasants Rebellion CZ 2

Kompletne v češtine aj z dabingom!!! Hra obsahuje aj prvú časť + do prvej časti sú pridané novinky z druhej časti!!!

Príbeh

Vaša krajina je v nebezpečenstve. Ako kapitán jeho telesná stráž si kráľ na mnoho rokov verný sluha, ale teraz sa zdá byť monarcha smútku veku tak rýchlo. Zradný sily pod vedením neslávne Prince sa spojili za účelom podvracanie. Občianska vojna devastovala kedysi úrodné provincie ríše. Prevziať velenie vojsk monarchistami! Provincie, oslobodený od jarma útlaku!

Ponorte sa do vzrušujúceho sveta stredoveku. Rytieri a Kupci Roľnícka povstania "sa podarilo vybudovať mix simulácie a real-time stratégie. Oni budovanie osád s komplexné ekonomické systémy, vedenie kampaní a odolávať obkľúčení nepriateľov darebný. Rytieri a Kupci - Roľnícka povstania vyžaduje "veľa strategických intuície a je pre naozajstných hardcore hráčov výzvou.

Zvládol túto úlohu a predmety kráľa Weden opäť žiť v mieri a slobode.

Screenshoty

http://www.abcgames.sk/udaje/screenshoty/533/53318.jpg

http://www.abcgames.sk/udaje/screenshoty/533/53317.jpg

Obsahuje:

- Obsahuje 2 kampane, "Shattered kráľovstva" "roľníkov povstania
- Viac než 30 misií
- Viac než 25 typov budov (vojna obchod, rybárčenie podať, mäsiarstvo, City Hall, atď)
- Viac než 10 vojenských jednotiek (zlodej, rebel, lukostrelec, Panos, atď)
- Viac ako 10 odborných tried
- 10 multiplayerových máp
- Možnosť zmeny rýchlosti hry
- Potýčka režim so 7 rôznymi kartami
- Rozlíšenie 800x600, 1024x768, 1280x960, 1280x1024
- Multiplayer bitky až 6 hráčov po sieti IPX, TCP / IP,
   Modem pre modem a sériové spojenie

Tipy a triky

Ak asistenti stojí okolo nečinnosti v priebehu hry v tejto oblasti, sú školenia nových agentov sa zastavil, ako je už dostatočný počet pracovníkov je k dispozícii.
Gold - a železnej bane určiť vašu vojenskú silu. Pokúste sa rozšíriť mesta v smere na týchto zdrojov smerom. Izolované priemyselných areálov by sa mala venovať vlastný sklad, tak že agenti majú k mostu nie je na dlhé vzdialenosti.
S odstrániť tlačidlo, môžete správy rýchlo odstrániť po otvorení.
Presun vojenské jednotky, aby dodávky potravín v okolí skladu. Skrátiť cestu agentov.
 Vyrábať všetky druhy potravín, aby vaše predmety môžu vždy uspokojiť ich hlad.
Teraz a dávať pozor na svoje potravinové zásoby. Sundej to trvalo, je potrebné urýchlene vybudovať nové zázemie pre chlieb, víno, alebo klobása, inak hrozí hladomor.
Objednajte si zbraň a brnenie kovania viac zodpovedajúce výrobky v rovnakej výške. Napríklad by sa malo vzťahovať na všetky kožené brnenie iba dlhý luk je možné objednať.
Poslať začiatku hry od vašich vojakov, aby preskúmala oblasť. Takže si môžete účet pre presuny nepriateľa vojská v minulosti.
Veľké armády potrebujú veľa potravy. Začnite útoky nie je príliš neskoro, pretože inak armáda ťa z domu a jesť.

POŽIADAVKY:

Nízka:
• Pentium ™ 233 MHz
• 64 MB RAM
• 4 MB video karta
• 16 bit zvuková karta
• 90 MB voľného miesta na pevnom disku
• 4x CD-ROM
• myš
• DirectX ™ 8.0
• Windows ™ 95 / 98 / Me

Doporučené:
• Pentium ™ 300 Mhz
• 128 MB RAM
• 8 MB grafická karta
• 16 bit zvuková karta
• 300 MB voľného miesta na pevnom disku
• 8x CD-ROM
• myš
• DirectX ™ 8.0
• Windows ™ 95 / 98 / Me

Upnito.sk
Kód:
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

Hru netreba inštalovat len rozbalit a hrať Úsmev

Ak by boli nejaké dotazy ohľadom nefunkčnosti tak iba napíšte a spoločne to vyriešime makal som na tej hre dost ak nezobrazuje len tak namiesto [Cenzúra - tento upload server nespĺňa požiadavky cucaj.sk] treba dat len ulozisko . sk Úsmev
Posledná zmena: 02 Apr 2013, 13:01 pm od Poprad-Tom

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 11 Mar 2011, 19:01 pm

zdravim vas...strasne by som si tu hru chcel zahrat, ale ten subor je nefunkcny. Vedeli by ste mi s tym pomôct?dakujem

Linka:  

*

karma +5/-0

Zobraziť profil

| 11 Mar 2011, 23:24 pm

co je nefunkcne ?? napis spolocne to spojazdnime ..

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1000
karma +5/-4
Príspevkov : 11

Zobraziť profil

| 12 Mar 2011, 14:28 pm

Mohol by som poprosit reupload? najlepsie na rapidshare,megaupload a ked sa inak nebude tak aspon upnito. predom dik.

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 12 Mar 2011, 18:06 pm

naapodobne..rad by som ti to stiahol a trebalo by zrejme reupload. dik

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 13 Mar 2011, 11:47 am

po zadany adresi na uploade mi vypiše ze subor nebol najdeny,,vypršal čas platnosti...

Linka:  

*

karma +5/-0

Zobraziť profil

| 14 Mar 2011, 14:59 pm

ok dam reupload

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 24 Jún 2011, 10:52 am

mohli by ste to reloadnut prosim pretože je to nefunkcne dakujem

Linka:  

*

karma +5/-0

Zobraziť profil

| 24 Jún 2011, 20:25 pm

mohli by ste to reloadnut prosim pretože je to nefunkcne dakujem

je to uz davno reuploadnute !!!! len treba hladat Úsmev

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 19 Dec 2012, 19:27 pm

ahoj hru som hral naposledy asi pred 8 rokmi na starom počítači mám teraz som dostal chuť si ju znova zahrať stiahol som ju ale mám problém mám windows Wistu  a hra je nejaká divná strašne mi to seká a myš má spomalené reakcie keď si chcem zmeniť citlivosť myši v cfg. nejde to a tiež neviem kde si mám nastaviť rozlíšenie ďakujem za odpoved

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 21 Jan 2013, 17:38 pm

da sa to nahodit znova lebo to nejde stiahnut...dakujem

Linka:  

*

karma +5/-0

Zobraziť profil

| 25 Jan 2013, 09:55 am

da sa to nahodit znova lebo to nejde stiahnut...dakujem

jo skusim to niekam hodit

Linka:  

*

karma +5/-0

Zobraziť profil

| 27 Jan 2013, 14:50 pm

jo skusim to niekam hodit

uploadnute nanovo na [Cenzúra - tento upload server nespĺňa požiadavky cucaj.sk] Úsmev Úsmev

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1417
karma +0/-0
Príspevkov : 7

Zobraziť profil

| 02 Apr 2013, 12:50 pm

Ten súbor je zmazaný!!!!!!

Linka:  

*

karma +5/-0

Zobraziť profil

| 02 Apr 2013, 13:02 pm

Ten súbor je zmazaný!!!!!!

skusal som to teraz a ide to ...len namieso tej cenzury daj ulozisko(bodka)sk  namiesot bodka daj obycajnu bodku Smiech

Linka:  

Knights and Merchants 1, 2 / CZ komplet

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.189 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.