©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778379 Používateľov a 562379 Príspevkov

19 Júl 2018, 22:11 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

arogantný moderátor Tomas 41279

• Strana:
  • 1
arogantný moderátor Tomas 41279  (Prečítané 6159 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 267
karma +16/-6
Príspevkov : 376
Referal body : 0
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 12 Aug 2010, 18:03 pm

zaujímalo by ma či vpríspevku na lavo je podla vašich pravidiel nejaký problém
a v príspevku na pravo je v poriadku oprava vášho moderatora kde mi zmazal info obrázok screenu a info obrázok o filme
dokonca samotné informácie o filme ako je velkosť prispevku audio a pod.ide o Tomas 41279 keď som ho upozornil že som si chyby neni vedomí nevhodným spôsobom sa na mňa osočil. poprosil by som o názor moderátorov pretože zmazať samotné informácie o filme je blbost takto si klientov nepritiahnete skôr naopak

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

V čom som akože arogantný že som ti omylom niečo upravil, a arogantný človek ti odpoveda na SS, ktoré mu píšeš? Ani len si nedostal hviezdu ani upozornenie takže si vlastne nič neporušil, a to že som to upravil nato mám podľa pravidiel nárok, keby si tam mal len odkaz v pohode ale ten velky screen mi dosť vadil, Tvoj názor ti neberiem ale nauč sa zmysel slova arogantný, ak si lenivý kludne ti to odcitujem zo slovníka a nalepím ti to tu. Toľko moje vyjadrenie k tomu viac nemám k tomu čo dodať a keďže som už ten Arogantný človek nezaťažuj ma svojimi SSkami a uražkami. /41279

keby si reagoval len na samotny problem nepoviem pol slova ,ale tvoje prve vety smerovali,ze to tam davam koli bodom pritom rapidshare na tom uz davno nefunguje ,omyl si si nepriznal az teraz a moj obrazok sa ti zda velky to nemyslis vazne ved tam bol obycajny odkaz ako vsade inde a je to len koli tomu aby to bolo dobre viditelne a nie tie 5x5mm obrazky na ktorych neni nic vidiet budte na tomto fore korektny a nedokazujte si stale nieco divite sa ,ze ludia zdupkavaju na ine fora ked pre vlastne chyby a blbosti druhych bez dovodne buzerujete a to nehovorim o tom ked naozaj urobi niekto chybu to sa priam odbavujete vlastna skusenost

V čom som ťa buzeroval akože? Že som ti to upravil a nič viac, dokonca doteraz kým si to tu nedal v screenoch som ani nevedel o co ide, si myslis že ja si vsetko bezchybne pamatam po desiatkach príspevkoch denne? A ja si nič nepotrebujem dokazovať a ani nikto na tomto fóre čo si pre toto fórum urobil ty že nás tu všetkých obvinujes? Samozrejme dal si tu pár uploadov začo sme ti vďační (to myslím uprimne). A máš pravdu odteraz sa začínam správať arogantne, tak ma už nezaťžažuj, napisal si tu kľudne si tu dopíš čo ešte potrebuješ a super krásny deň za nami. Pán DOKONALÝ. A odteraz na Teba vobec nereagujem. A teraz už možeš kludne tvrdit že som arogantný a dokonca aj alkoholik podľa Teba. Pekný večer a dobre sa vyspi. /41279

ved to je to ze ty ani nevies o co ide  a vyjadrujes sa  opat dokazujes to co som povedal  dal som sem par prispevkov a ja som dokonaly proste toto ste vy utok a arogancia vporiadku aby som ti nerobil viac krat prácu ktoru si mimochodom robis sam tak u mna ti tu moznost uz nedam majte sa pani moderatori

mas pravdu ze sme vsetci ludia ,ale keby neboli prve slova ved to tam davas len koli bodom a nebavi ma sustavne opravovat po tebe prispevky ,pritom po mne neopravil ani jeden a smozrejme ako priznal ani poriadne nevedel o co ide a hned zacal utocit . skoda ze som zmazal tu jeho prvu ss .pritom to tam davam len koli tomu ze vsetci zanevreli na rapidshar ale kopa ludi ma rapis tak to tam davam len koli tomu . nejde mi o nijake pokafrane body teraz ani predtym na tomto fore som od roku 2007 a tych prispevkov som nedal vela,ale aspon nieco ,pretoze ja nemam na taketo veci cas a ked chce clovek urobit niekomu radost proste len tak, tak narazi na nevrlost.nech sa pan Tomas do buducna lepsie pozrie o co ide a nech to neriesi horucou hlavou pretoze potom nemoze z druhej strany cakat milu odpoved .to je vsetko z mojej strany poprosil by som vas ,aby ste uz na tento prispevok nereagovali a pokusime sa na to zabudnut. majte sa.

Neprekrucaj moje slova povedal som to o bodoch ale nie tak ako si to tu interpretoval dokonca mam aj správu v archíve tak ti ju mozem poslať ešte raz, priznávam že som si ta splietol s niekym iným ale to ta neopravnuje ma nazývať arogantným a alkoholikom, pisal som ti po celom dni v praci v horucave ale ja stale odpisujem na SSky tak som chcel aj Tebe a kludne sme si to mohli vysvetlit aj v kludnejsej forme ved sa vlastne nič strasne nestalo len som ti opravil príspevok, ktorý si ani nepamatám pravdupovediac kedy som ti ho upravil može byt že ma niekto zahovoril a som sa sekol a omylom upravil aj to čo som nechcel a už fakt na túto tému končím mám aj iné starosti, a aj príspevky pozriet. A nič neriesim horucou hlavou len obcas pod casovým tlakom, ale Cucaj je moja srdcovka takže sa mu snazim venovat naplno. A tiež mam radosť ked su ludia spokojny a to ze si robim pracu naviac že upravujem screeny a obrazky je len podla priania ludi a prepac ale je viac takych sprav ktore nechcu obrázky a screeny ako chcú. (Tým samozrejme nemam na mysli Teba ale všeobecne) /41279
Posledná zmena: 13 Aug 2010, 18:56 pm od Tomas41279

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 150
karma +516/-4
Príspevkov : 53
Referal body : 3
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 13 Aug 2010, 16:31 pm

Narovinu poviem...neviem aký problém tu vznikol a nemienim a ani mi neprináleží mi ho posudzovať....vyjadrím sa len k obvineniu na adresu Tomas 41279. Lebo nemôžem inak ( nedá mi to).....Ja som s Tomasom uz niekoľko krát komunikoval, spolupracoval...alebo lepšie povedané poprosil ho o pomoc alebo o spoluprácu...vždy sa ku mne spával ústretovo, a nikdy nepovedal,nereagoval ani nekonal arogantne ani agresívne!!!!  Myslím si teda že slová ktoré na jeho adresu padli boli silné a nekorektné voči nemu....Ja netvrdím že nespravil chybu ( to ja posudzovat nebudem a ani nechcem....), ale možno by sme si mali uvedomiť, že sme len ľudia...nikto nie je dokonalý....a možno skôr než niekoho obvinime a vyslovíme také silné slová mali by sme sa zamyslieť, či sami sme taký dokonalý a bez chyby.........Cucaj forever....

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
Referal body : 0
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 14 Aug 2010, 00:31 am

ak tu nabuduce neuvidim jasny dokaz nevhodneho spravania moderatora k inym clenom fora atd tak sa ani ty ani nik iny nepokusaj zakladat taketo stupidne vykonstruovane nezmysli.je to len spam vyvolavajuci flame .to co tu popisujes je len chyba ktoru robime vsetci.nikto nieje dokonaly  a ja tu nevidim ziadnu SS ci iny dokaz toho ze by sa niekto spraval arogantne ci nevhodne.okrem toho vsimol som si ze tvoj problem sa tyka teba a jedneho moderatora no aroganciu prisuduzujes celemu timu  ked pouzivas  namiesto ty slovicko VY .takze si najskor uprac u seba a potom ak budes mat dostatok energie zaklop u mna a ak tam budem mat ja bordel tak ti mozno dovolim aspon nakuknut.tento prispevok kludne ber ako arogantne vyjadrenie moderatora/admina na tvoju osobu ,ktory reagoval na tvoje obvinenia moderatorskeho timu z veci ktore tu nevidim podlozene.kludne sa to mohlo riesit ako nedorozumenie ale su tu len obvinenie bez dokazov.tema lock

dokazujes len to co som povedal ,vy som spomenul zamerne pretoze s vami a nie len ja maju negativne skusenosti viaceri neviem preco ste si dali zavazok zlepsit vztah moderator uzivatel asi to ma pricinu ze? ty nevidis dokazy tak si slepi pisal som o arogancii v jeho ss tak co ty riesis samozrejme ze budes na jeho strane nic ine sa ani cakat neda.spomenem este jeden pripad co sa tyka mna dal som obrazok png filmu neviem ktori z moderatorou mi ho zmazal a dovod napisal mi ze jemu sa nepaci .toto forum takymto pristupom kde panuje vasa  nekompromisna moc nema dlhu zivotnost a to nehovoriac o tom ze vam clovek sem tam posle aj financnu pomoc.zaloz temu moderator-uzivatel a neviem ci vam bude stacit hard disk na vasu kritiku asi by vam to spadlo druhy krat

cakal som presne takuto SS kde sa o5 budu opakovat nepodlozene blbosti.ako som povedal tak nikde nevidim dokaz o arogancii alebo zneuzivani pravomoci moderatorov tak su tu tvoje dristy len mrhanie casom.moj pristup k tebe je cisto arogantny uz len z tohto dovodu takze si svoj zaskatulkovany nazor nechaj pre podobne urazene deticky  v MS ktore placu lebo maju menej detskej vyzivy ako ostatny.daj mi dokaz o tom ze neslo len o nedorozumenie ale cisto o zneuzivanie pravomoci moderatora a budem to riesit inak.dovtedy si urazky a obvinenia moderatorov nechaj pre rovnako urazenych az neskutocne dotknutych userov ktory si myslia ze svoju neschopnost porozumiet mozu zvalovat na inych.pokial budem este raz bez dokazu pocut od teba urazky ci obvinenia na vedenie ci inych uzivatelov fora budem to brat ako provokaciu a bod v pravidlach A - II  co bude mat nasledky.s podobnou SS ma uz neotravuj pokial tam nebude prepis vasich SS kde je dokaz o tom ze bol k tebe niekto arogantny ci sa spraval nevhodne na jeho poziciu  / X

edit:
ak si myslis ze tvoje slovo o tom ze to a to napisal v SS je dokaz tak si inteligentne zaostal a to neber ako urazku ale ako fakt.ty si snad myslis ze ked pojdes ohlasit napr. kradez auta bez akehokolvek dokazu ze si jeho vlastnikom ze sa vsetci koli tebe poseru a  rozkopu stat aby ho nasli lebo ty '' LEN TVRDIS '' ze bolo naozaj tvoje.myslis ze ma neaku hodnotu ustna dohoda ktoru niekto porusil/nedodrzal bez svedka.je to len tvrdenie  proti tvrdeniu a to nebude nikto riesit presne ako to o co sa tu pokusas.ja problem so zrakom nemam pretoze tu nevidim ziadnu citaciu SS ktora ma potvrdit tvoje obvinenie a to ze si ju zmazal je DOKAZ o tom ze si naozaj zaostal ked chces spravodlivost a vyrukujes tu z obvinenim a jediny dokaz zmazes.niesom na nicej strane a ked sa zisti ze niekto zneuziva svoje postavenie tak o neho pride ale taketo nepodlozene tvrdenia nik riesit nebude a skor budu povazovane za osocovanie.ta tvoja SS znie ako by si nas vsetkych poznal vratane mna a hodil do jedneho vreca co len dokazuje tvoje zmyslanie a vazne zacinam mat pocit ze tu paranoju sposobuju nejake omamne latky.ak by si o mne co to vedel tak zistis ze ja som ten posledny co stoji na necej strane a nerobim rozdiely ani laskavosti niekomu len preto ze ma hodnost.viacery by ti mohli ukazat svoje hviezdy vyznamenania ktore som im udelil.a tymto koncim.nestojis mi za ten cas ktory tu s tebou bezcielne rozhadzujem / X
Posledná zmena: 14 Aug 2010, 12:17 pm od Xaaron

Linka:  
  • Strana:
  • 1

arogantný moderátor Tomas 41279

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 23 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.