©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777622 Používateľov a 559265 Príspevkov

23 Jan 2018, 22:33 pm
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Sekcia Hry na PC

• Strana:
  • 1
Sekcia Hry na PC  (Prečítané 3282 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 41
karma +520/-0
Príspevkov : 661
Referal body : 2
SMS Body : 215

Zobraziť profil

| 09 Aug 2010, 18:34 pm

chcem sa opytat,nedalo by sa niečo urobit v hrách na PC,denno denne tam pribudaju prispevky typu "nejde mi to,je to s dabingom,nema niekto dvojku,ako to instalovat,...." a podobne,len zbytočný spam....Je to blbost,ale rozmyšlal som,či by sa nedalo zablokovat pridanie komentara užívatelom,ktorí nemaju aspon 10 príspevkov?Je mi známe,že by sa tym potom zamedzilo aj pridanie noveho uploadu,pokial by nemal určitý počet príspevkov,tam by som potom vložil možnost poslat SS moderatorovi,aby mu umožnil pridat novy upload...alebo niečo v tom zmysle,len by bolo dobre,aby sa obmedzilo pridavat zbytočné príspevky...9/10 z nových príspevkov v teme je od užívatelov s nulovým alebo 1-2 príspevkami,viac menej zbytočnými.
Prípadne možnost dat to do komentára,ale s tým,že pokial nebude aktivované tlačitko CODE,tak ho nepustí do OBSAHOVEJ časti,ale iba do KOMENTAROVEJ?

a ešte jedna otázka na vedenie,možu sa pridávat do hier aj hry volne stiahnute z netu?začalo sa tam vo väčšom množstve pridavat hry,ktore su ešte za éry MS-DOS-u a maju velkost pár kB až 1-2MB

Uploadujem na Upnito,Hellshare,Ulozto...prípadna K+ poteší

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Sekcia Hry na PC

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.