©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778657 Používateľov a 563983 Príspevkov

17 Okt 2018, 00:08 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

CHEATERKOVIA

CHEATERKOVIA  (Prečítané 8746 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 09 Aug 2010, 11:25 am

PLS potrebujem kontakty na adminov od cs serveru lebo cheaterkovia sa tam zacali mnozit jak huby po dazdi... nechapem ako sa moze stat take nieco, ze nieje ani jeden admin online... tomu sa hovori organizacia toto fakt... a najlepsie by boli kontakty na icq alebo skype... nemam zaujem otravovat adminov nejakymi somarinami. ozvem sa len v pripade, ze dojdem na server a najdem tam cheatera. vdaka

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 333
karma +87/-0
Príspevkov : 5
Referal body : 1
SMS Body : 5

Zobraziť profil

| 14 Aug 2010, 19:23 pm

Dr.Zoidberg

Linka:  

*

karma +5/-1
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 20 Aug 2010, 00:21 am

LOL...tak to je moc same temy ze malo adminov vela cheaterov zakim pozhana niekto admina cheater uz bude prec  Úšklabok Úšklabok jediny od koho som cakal kontakt je zoido...skuste tam dat nejakeho bota co nahradi zoida..  Úšklabok Úšklabok aspon nejaku sochu do stredu mappy  Úšklabok Úšklabok no nic mozem sa len smiat a zajtrajsok si zapametam to je 19 . august . 2010  toto je den cheaterov  mozno ich je aj viac ale toto bol preplesk  Úšklabok Úšklabok ak nas tam nebolo 5  na 5 cheaterov tak ani jeden  Úšklabok Úšklabok no nic tesim sa na dalsi taky cheatersky den na cucaji  Úšklabok Úšklabok .....

Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 16 Sep 2010, 21:34 pm

neskutočne....ten server je otrasny zacheatovaný...nehladáte admina?  Úsmev

Linka:  

*

karma +2/-1
Príspevkov : 12

Zobraziť profil

| 30 Okt 2010, 21:58 pm

Dneska to bolo smutne zahram si CS celkom rad na ukludnenie a oddych od syna ale ked tam pride cheater je to ..... skoda slov.  (NO Admins Online) a rob co chces. A to pocas dnesneho dna 2-3 krat. Kazia tam hru vsetkym a asi si z Fun Cucaju spravili svoj cheat stretavkovy server. Neviem ci sa tam da nieco ako voteban ale bolo by to dobre.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil WWW

| 28 Nov 2010, 13:29 pm

Aj ja sa tam stretavam s cheatermi.Prosim o kontakty na adminov.Ďakujem.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 02 Dec 2010, 17:20 pm

Kiezby to bolo take jednoduche, mat tam niekoho nonstop online je dost narocne na pocet ludi, ktori to budu robit dobrovolne a zadarmo - treba 40 adminov na jeden server podla odhadu ze budu hrat kazdy druhy den aspon hodinu v case ked su tam hraci..
Ak chcete zamestnanca co tam bude kazdy den od 14:00-22:00 tak sa poskladajte na 800x12 eur aby sme to na rok vyskusali Úsmev

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

*

Cucaj Rank : 333
karma +87/-0
Príspevkov : 5

Zobraziť profil

| 02 Dec 2010, 20:33 pm

Hraci mozu vyuzit prikaz votekick (kicknut sa tak da iba clen tvojho teamu) a to tak, ze: Napises do konzoly VOTE, zobrazi sa ti zoznam hracov a cisla k nim priradene, nasledne napises VOTE 845 (napriklad)
Zoidberg.Cucaj je skype na jedneho z adminov

Dr.Zoidberg

Linka:  

*

Cucaj Rank : 52
karma +515/-3
Príspevkov : 525
Referal body : 7
SMS Body : 10

Zobraziť profil

| 20 Dec 2010, 15:49 pm

Dnes som si prisiel zahrat a boli tam hned traja cheaterkovia, jeden clovek aj robil demo. To je naozaj smutne, ze si nemozem po skole zahrat, pretoze tam dojde nejaky 10 rocny debilko, ktory si mysli, ze je king ked si zapne cheaty.

Vdaka takym ludom som nuteny ucit sa. Smiech

Linka:  

*

Cucaj Rank : 307
karma +10/-0
Príspevkov : 38
SMS Body : 40

Zobraziť profil

| 26 Dec 2010, 00:25 am

pozrite staci si stahnut origosh CSko (Source za max 14 euri) z original steamu a nepotrebujete nic instalovat ani su neni problemy s CDkeyom stahne sa vam to a je to ja tam hravam a je to pecka, oplati sa to...btw 1.6ka pocitam ze bude aj lacnejsia

Linka:  

*

Cucaj Rank : 164
karma +104/-0
Príspevkov : 365

Zobraziť profil

| 07 Jan 2011, 20:16 pm

vazne tam bol cheater?...neverim...a nebol tam admin?...neverim..a to sa stava?...neverim...a isto len na tomto servery...

joj to fakt dakedy stoji za to si citat tote vase prispevky...

ospravedlnujem sa za vsetkych ze niesme tam byt schopni prave vtedy ked tam potrebujete...viem ako velmi vas to sere a viem ze to aj tak vase hlavicky nepochopia ze to neni proste mozne...ale aj tak nas to mrzi ;-)

{alt}

{alt}

Linka:  

*

karma +12/-0

Zobraziť profil WWW

| 08 Jan 2011, 21:47 pm

PLS potrebujem kontakty na adminov od cs serveru lebo cheaterkovia sa tam zacali mnozit jak huby po dazdi... nechapem ako sa moze stat take nieco, ze nieje ani jeden admin online... tomu sa hovori organizacia toto fakt... a najlepsie by boli kontakty na icq alebo skype... nemam zaujem otravovat adminov nejakymi somarinami. ozvem sa len v pripade, ze dojdem na server a najdem tam cheatera. vdaka

doTt
FB: Majkl DoTt

pokuď mě uvidíte na skype nebo na FB rád pomůžu... Mrknutie
Posledná zmena: 10 Jan 2011, 12:34 pm od doTt!

Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 09 Jan 2011, 13:20 pm

Zdravím Vás, na cucaj hrám asi 2 týždne a baví ma to tu lebo je tu urobený aj clan statistics a keďže sme na intráku čo sa poznáme tak sme si urobili clan 4fun Úsmev, na  druhej strane sa mi nepáči že sa tu dávajú často bany za nadávky resp. iné podobné veci, malo by sa skôr orientovať na cheat. Čo ma nemilo prekvapilo 6.1. som dostal ban a netuším prečo, nikde nieje žiadny ban list v konzole sa nič nevypíše. Je tu asi 1000 študentov s rovnakou IP, čo je si myslím dosť nespravodlivé. Písal som na mail ktorý tu je v kontaktoch, za 24 hodín sa mi nikto neozval, z toho vidím aká je tu aktivita. A čo sa týka cheaterov mohli by ste sa inšpirovať portálom gamester.avonet.cz, majú malý software na stránke v ktorom sú uložené kontaktné údaje na všetkých adminov a keď niekto pošle podozrivého nick, server a aký cheat asi mal tak sa adminom ktorý sú online pošle správa o tom že je tam admin a môže ho preskúmať. Na gamestri mám skúsenosť, že po 5minútach má cheater ban. Bol by som rád keby sa mi niekto aspoň tu ozval ako to je s tým banom. Ďakujem s pozdravom KoNoMrD.

kamarat na to ti napisem len v skratke..je nespravodlive ze mate rovnaku IP ale tiez je nespravodlive ze niekto kto tu bud cheatuje alebo robi ine preslapy tak tu bude hrat len za to ze ma rovnaku IP aku mate vy...a co sa tyka tych zlepseni a podobne...na to sa tu vytvorila ina tema kde mozes pisat napady ale na druhej strane toto neni priorita adminova aby tu z toho spravil best server v republike... spravil ho len z jedineho dovodu aby ste sa mali kde zabavit...//Ing.

jenom k tomu dodám, změny na serveru budou... // doTt

// a ja admin k tomu dodam len tolko, ze kazdy sedi na maily v nedelu a trha sa o to aby odpovedal na vsetky maily typu "preco mam ban"
Posledná zmena: 09 Jan 2011, 14:36 pm od admin

Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 09 Jan 2011, 14:48 pm

aha no dobre tak sry že som napísal nejaké zlepšenie a vôbec nejde o to aby to bol najlepší server v republike ale o to aby sa lepšie zabavili tí čo nepoužívajú cheaty, a napriek tomu že si tu napísal všetky veci ako každý sedí v nedeľu za pc, dobre tak nech mi nikto neodpíše, ale stále som nevidel odpoveď začo ten ban bol, a kto ho dostal, nemusíš sa hneď rozčulovať, chcel som pomôcť

pomoz a sa nauc editovat//Ing.
Posledná zmena: 09 Jan 2011, 15:42 pm od steffi95

Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 09 Jan 2011, 16:25 pm

no len s banom to nepôjde

opakujem nauc sa editovat...//Ing.

Smiech Smiech // doTt
Posledná zmena: 10 Jan 2011, 12:30 pm od doTt!

Linka:  

CHEATERKOVIA

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 32 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.