©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778476 Používateľov a 562762 Príspevkov

19 Aug 2018, 10:11 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Letecká fakulta KE

• Strana:
  • 1
Letecká fakulta KE  (Prečítané 3902 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-2
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 08 Jún 2010, 17:24 pm

Tak chcel by som sa popýtať na Váš všeobecný názor na túto fakultu a zvlásť o odbore pracovník riadenia letovej dochádzky. Som študentom 2. ročníka na Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej v Prešove a ma zaujíma, či by som mohol pokračovať aj týmto smerom. Pýtam sa preto lebo hneď už budem tretiak na strednej tak aby som vedel ako mam zamakať na učení... Ešte taká otázočka, z akých predmetov navyše je potrebné mať maturu ak by som chcel ísť na Leteckú fakultu do KE???

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +6/-0
Príspevkov : 4

Zobraziť profil

| 03 Júl 2010, 14:46 pm

Tak akurat vcera som dostal vydorozumenie ze som prijaty na tuto VS odbor - avionicke systemy a tiez som studoval elektrotechniku, v 3 rocniku som mal zameranie elektroenergetika, viem s tymto zameranim by som sa skor hodil na odbor elektrotechnika a energetika ale rozhodol som sa pre letecku fakultu z dovodu mojho zaujmu o lietadla.

Maturoval som klasika: slovensky jazyk a literatura
                                     nemecky jazyk
                                     prakticka maturitna skuska (soč - aktivny subwoofer )
                                     teoreticka cast odbornej zlozky (vytiahol som otazku z energetiky)

neviem ako je to u vas, ale u nas mas vopred urcene ze mas ustnu a prakticku z daneho odboru u mna energetika a dalsie zlozky (elektrotechnika, strojove zariadenia, elektricke stroje a pristroje, strojove zariadenia, elektronika) z tychto zloziek mas moznost si vytiahnut otazku na ustnej casti, pritom na prijatie ti netreba robit maturu z fyziky (u nas to bol problem vybavit) a ten odbor ktory si si
vybral vobec nepotrebuje zameranie na fyziku na ich stranke si mozes aj pozriet prehlad predmetov jednotlivych rocnikov (rozvrhy hodin)

dufam ze moja odpoved ti pomohla :-)

{alt}

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 21 Jún 2011, 13:55 pm

neviem, či si ešte nezmenil názor ohľadom štúdia na tejto škole, ale klasika čo sa týka maturitnej skúšky. nevyžadujú nič viac na prijatie. ja som toho roku skončila na LF bakalára a študovala som na OA. takže pohoda  Úšklabok

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 07 Aug 2013, 09:08 am

Letecka fakulta je hlavne pre tych, ktori potrebuju len nejaky titul, avsak ked nechce mat problem so zamestnanim v odbore, tak tuto fakultu obide velkym oblukom...

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Letecká fakulta KE

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.